Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 2

Kaip išmokti būti gera žmona savo vyrui

Kaip išmokti būti gera žmona savo vyrui

Norint išsaugoti santuoką, tarpusavio supratimą ir pagarbą šeimoje, reikia būti tikra moterimi ir puikia šeimininke. Klausimas, kaip išmokti būti gera žmona savo mylimam vyrui, kirba kiekvienos moters galvoje.

Verta išsamiai suprasti kiekvieną punktą, kad ne tik sukurtumėte ir pagerintumėte šeimos santykius, bet ir užtikrintumėte, kad jie vystytųsi stabiliai, be nereikalingų kivirčų ir pykčio priepuolių, ir išvengtumėte skyrybų.

  • Pirmiausia moteris turi nusiimti nuo galvos karūną. Gera žmona yra visiška priešingybė "fyfai", į kurią taip nori būti panašios dauguma šiuolaikinių merginų. Jos vaizduoja save ledo karalienėmis, neprieinamomis ir status moterimis, nors iš tiesų daugelis jų toli gražu tokios nėra. Jos tiesiog slepia savo kompleksus ar trūkumus po tobulumo kauke. Ši karūna, kurią taip bijote prarasti, trukdys kurti tvirtą šeimą. Anksčiau ar vėliau vyras pavargs nuo žmonos savanaudiškumo ir arogancijos. Norėdama būti gera žmona, turite būti paprasta, mylinti ir supratinga.
  • Sužinokite, kaip sukurti tinkamus santykius su savo partneriu. Moteris turi išmokti klausytis partnerio, jausti jį. Kurkite poroje supratimą, būkite jautresnė jo problemoms ir nekritikuokite jo. Žmona turėtų išlikti mylinti ir atsidavusi, tačiau viršininkas darbe taip pat gali "išmušti iš vėžių". Grįžęs namo vyras turi jaustis taip, tarsi būtų įžengęs į savo tvirtovę, kurioje šilta, jauku ir kur jis visada laukiamas.
  • Tapkite labiau namų šeimininke. Šis punktas išplaukia iš ankstesniojo. Grįžęs namo po sunkios darbo dienos, vyras turėtų jausti savo namų jaukumą ir šilumą. Jo turėtų laukti graži, mylinti žmona ir skani vakarienė. Nereikėtų pamiršti valymo ir maisto gaminimo; kiekvienam vyrui namų ruoša yra vienas pagrindinių bruožų, kiekvienas nori matyti šią savybę savo draugėje. Namų kūrimas yra moters prioritetas.
  • Nustokite įžeidinėti ir žeminti savo vyrą, nuolat "pilti" jam ant galvos. Nereikia jam priekaištauti dėl ir be priežasties, reikia išmokti gauti norimą meilę ir rūpestį, šilumos apraišką. Vyras turi jaustis mylimas, tada pabunda noras ką nors daryti dėl išrinktojo. Jis gali kalnus nuversti, jei tikės savo žmona ir nekęs nuolatinių skundų.

Tapti gera žmona savo vyrui - nelengva užduotis, nes kiekvienas vyras turi savų savybių, į kurias taip pat reikia atsižvelgti. Vis dėlto, vadovaudamiesi pirmiau išdėstytais punktais, galite sukurti tinkamą taktiką ir sukurti tikrai stiprią ir mylinčią šeimą.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau