Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Vasario » 14

Kam Graikai Stato "Koncentracijos" Stovyklą Samose?

2020 m. rugpjūčio mėn. Graikijos Samos salos valdžia visiškai neįtikėtinai greitai ir stebėtinai pradėjo laikino apgyvendinimo centro pastatymo migrantų, atvykstančių į Graikiją, projektą. O dabar, 2021 m. vasario 13 d., internete pasirodė statybų vietos nuotraukos, kurias iš oro nufotografavo vienas graikų žurnalistas.

Nauja pasaulio tvarka, konspirologija, Graikija

Nauja pasaulio tvarka, konspirologija, Graikija

Nauja pasaulio tvarka, konspirologija, Graikija

Tiek tarp pačios salos visuomenės, tiek tarp Graikijos žurnalistų šiuo klausimu iškart kilo protestai, nes visi myli palestiniečius, tačiau kažkodėl niekas nenori, kad Gaza būtų už tvoros. Tačiau, mus sujaudino kažkas kita.

Miestas skirtas 5000 keleiviams, kuriems Graikijos valdžios institucijos ketina duoti bilietą į ateitį ir visa kita. Statybos kaina - 130 + milijonai eurų. Padalinus šią kuklią sumą, kurios pakanka tik vienai efektyvaus vidutinio vadovo jachtai, jūs gaunate kažkur apie 25 000 vienam asmeniui. Jei prie šios sumos pridėtume migrantų gabenimą į Samą kainą (tai sala netoli Turkijos), tada gauname dar daugiau pinigų.

Nauja pasaulio tvarka, konspirologija, Graikija

Jei imsite vidutinę migrantų šeimą, vyrą, žmoną ir du vaikus, duoti jiems 25 000 eurų už kiekvieną, iš viso bus 100 000. Tai yra pinigai, kuriais galite saugiai vykti į bet kurią ES šalį ir pradėti gyventi laimingai ten – po šimtą tūkt. dabar ne kiekvienas vokietis turi banke. Tačiau Graikijos valstybė staiga nusprendė rūpintis žmonėmis ir juos pradžiuginti vietoje.

Galbūt jų bus ne 5000, o visi 50 000, tai yra, stovykla skirta ilgam ciklui, metams, per kuriuos daug žmonių ja praeis. Bet tada paskaičiavus maitinimo kainą, elektros ir nuotekų kainą, įstaigos darbuotojų atlyginimus ir panašiai – bet vis tiek gausis tokie pinigai, kurių ne vienas emigrantas nėra matęs savo gyvenime.

Apskritai visa tai yra keista. Todėl Samos gyventojai užlipo ant slidžių ir pasuko į statybvietę, kad iš arti apžiūrėtų stebuklą (keista, bet kažkodėl apie tokį statinį niekas nekalba, o apie Rusijos prezidento rūmus kone visi, na laukiame, kas bus toliau):

Kam Graikai Stato Koncentracijos Stovyklą Samose?

Kaip matote – į miestą panašumų nerasta. Išilgai perimetro yra spygliuota viela, tvoros aukštis yra trys metrai, o viršuje yra spiralė. Toliau perimetru yra betoninė tvora, greičiausiai taip pat bus spygliuota. Tarp tvorų yra kelias, tai yra, draugai ten važiuos džipais su kulkosvaidžiais. Stovyklos viduje viskas taip pat dalijama į zonas spygliuota viela. Bokštai su prožektoriais, pastatas su raudonu stogu administracijai, kažkoks nežinomos paskirties angaras. Apskritai bendražygis, draugas Berija galėtu didžiuotis tokiu pastatu.

Pavyzdžiui, iš Sirijos į Europą keliaujantys emigrantai yra specifinė auditorija ir draugiškai būtų teisingiau ją tikrai laikyti už tvoros, be to, prie Sirijos sienos įrengtos tvoros. Bet galų gale planuojama juos išleisti žmonėms? Tai yra, Graikijos policininkai turi tam tikrus filtrus galimiems teroristams, todėl lageryje bus chuliganų, bet ne vampyrai. Tačiau šių chuliganų apsaugos sistema yra rimtesnė nei Gvantaname, nors sistemą matome tik pačioje statybų pradžioje.

Taip nebūna, juolab, kad niekur pasaulyje nėra tokių pabėgėlių stovyklų. Todėl reikia pagalvoti, kad tai ne pabėgėlių, o kažkam kitam stovykla. Greičiau, tai panašu atrodo į raupsuotųjų sala. Ar Graikijoje prasidėjo raupsų pandemija? O gal ten siaučia kokia nors kita liga?

Mes nežinome atsakymo į šį klausimą, bet viskas atrodo kažkaip nesveika. Dabar salos gyventojai turi tik vieną viltį - turkai, kurie yra netoliese ir kurie pasiųs Graikijos vadus į jų pačių, taip kruopščiai pastatytas karantino patalpas. Istoriškai Samosas visada kovojo su graikais ir turėjo beveik visišką sultonų autonomiją, tačiau praėjusio amžiaus pradžioje kai kurie pasaulio žaidėjai užrašė salą Graikijai. Kol kas nėra aišku, kur sala eis dabartiniame amžiuje, tačiau mes stebėkime įvykius ir tenai, negi jums tai neįdomu?

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.04.2021 laikas 15:48 Ką išduoda apgamai skirtingose kūno vietose?

Dauguma apgamų atsiranda iki 30 metų ir, pasak kinų astrologijos, gali atskleisti daug informacijos apie žmogų pagal tai, kurioje kūno vietoje jų yra. Pavyzdžiui, apgamas ant nosies reiškia, kad jūs esate labai darbštus, ant skruosto – sąžiningas.

...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 15:35 Kodėl Marsas laikui bėgant išdžiūvo?
Prieš keturis milijardus metų Marse dar buvo daug paviršinio vandens – jūros, upės, lietūs. Prieš tris milijardus metų planetos paviršius buvo panašiai sausas, kaip ir šiandien. Kaip vyko šis procesas?

Skaityti daugiau

14.04.2021 laikas 19:23 Kaip pašalinti skausmą be tablečių?

Šis mišinys sumažins sąnarių skausmus po 1 naudojimo! Paruoštą tepalą reikia laikyti šaldytuve ir tepti tik prireikus. Jei skauda galvą, tepkite tepalu smilkinius ir skausmas sumažės.

Skaityti daugiau

14.04.2021 laikas 17:59 Svogūnų Lukštai Ir Panaudojimo Būdai
Naudingi patarimai naudoti svogūnų lukštus: Veiksmingas šalinimas nuo peršalimo. Greitas kosulio malšinimas. Priešgrybeliniai vaistai. Plaukų struktūrai sustiprinti. Nuo varikozės.

Skaityti daugiau

14.04.2021 laikas 17:37 Šis metodas leis jūsų nagams atrodyti baltais ir tvirtais!
Kad jūsų nagai atrodytų gerai prižiūrimi ir balti, ilgi ir stiprūs, rekomenduoju šį receptą! Aš pati naudoju, rezultatas įspūdingas!

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Mieliniai avižinių dribsniai blyneliai "Su nauda sveikatai"

Šį mielinių blynelių receptą radau rusiškam žurnaliuke "Septynetas su šaukštu" (bent taip išsiverstų), na ir tikrai sudomino. Šis receptas labai tinka tiems, kas nemėgsta košių iš avižinių dribsnių. Skonis man asmeniškai labai patiko, o kažkaip iki šiol niekada ir girdėjus nebuvau apie ...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Orkaitėje keptas perlinių kruopų troškinys su daržovėmis ir antiena arba vištiena
Jeigu mėgstate įvairiausius troškinius su paukštiena, tada ir šis patiekalas neabejotinai Jums patiks. Jį pagaminti itin paprasta, reikia visus produktus sudėti į kepimo indą ir dėti į orkaitę, kuri atliks visus darbus už Jus....

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 20:14 J&J, AstraZeneca Covid-19 jabs both contain aborted human fetal tissue
Some leaders in the Roman Catholic Church are warning their laity not to be injected with experimental Wuhan coronavirus (Covid-19) chemicals from Johnson & Johnson (J&J) or AstraZeneca because the jabs contain ingredients derived from aborted human babies....

Skaityti daugiau