Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 6

Sprogimas iš dalies sunaikino Džordžijos Guidestonų paminklą

PAPILDYTA: Trečiadienį 12 val. vidurdienį Džordžijos tyrimų biuras paskelbė pareiškimą, kuriame teigiama, kad "nežinomi asmenys" ankstų trečiadienio rytą susprogdino sprogstamąjį įtaisą.

Apie 18.30 val. per "Twitter" Džordžijos tyrimų biuras paskelbė, kad visas statinys nugriautas. Stebėjimo vaizdo įraše matyti, kad statinys susprogdintas lygiai 4:03 val. ryto trečiadienį, liepos 6 d.

4 val. ryto susprogdintas Džordžijos Guidestonų (Georgia Guidestones) paminklas... Statinys simbolizuoja Naująją pasaulio tvarką, reikalaujančią gerokai mažesnės žmonių populiacijos

Pranešus apie sprogimą, iš dalies buvo sunaikintas prieštaringai vertinamas Gruzijoje esantis paminklas "Georgia Guidestones".

"Tyrėjai sakė, kad nežinomi asmenys apie 4 val. ryto detonavo sprogstamąjį įtaisą, - praneša Fox 5 Atlanta. Per incidentą niekas nebuvo sužeistas.

Vienas iš paminklo "sparnų" buvo visiškai sunaikintas per sprogimą, kuris įvyko nepaisant to, kad vieta buvo nuolat stebima kameromis, perduodančiomis informaciją į 911 skambučių centrą.

Džordžijos tyrimų biuras, reaguodamas į sprogimą, atsiuntė sprogmenų komandą. Iš dronu nufilmuotos medžiagos matyti, kad turistų traukos vietai padaryta didelė žala.

Paminklas sulaukė kai kurių opozicijos dėl šiurpių užrašų, kuriuose raginama "išlaikyti žmoniją mažesnę nei 500 milijonų" - tokio skaičiaus pasaulis nematė nuo 1500 m. ir jam pasiekti reikėtų atviro masinio genocido.

Akmenyse taip pat raginama įvesti "pasaulinį teismą" ir reikalaujama, kad žmonės "nebūtų Žemės vėžys".

Džordžijos guidestonai buvo pastatyti 1980 m. už 500 000 dolerių "nedidelės ištikimų amerikiečių grupės", kuri iki šiol lieka neįvardyta, tačiau manoma, kad tarp jų yra filantropas ir populiacijos kontrolės entuziastas Tedas Terneris (Ted Turner), užsakymu.

Terneris ne kartą pasisakė už gyventojų skaičiaus sumažinimą 95 proc. ir dalyvauja keistuose pasitarimuose su tokiais asmenimis kaip Bilas Geitsas (Bill Gates) ir Džordžas Sorosas (George Soros), kad aptartų, kaip globalistai galėtų panaudoti savo turtus, kad "sulėtintų pasaulio gyventojų skaičiaus augimą".

Kaip aiškina "History Channel", akmenys yra suderinti taip, kad tiksliai sektų astrologinius ir saulės ciklus.

"Rytiniame ir vakariniame paminklo kampuose stebimas saulėtekis ir saulėlydis. Vienoje iš plokščių išpjautas plyšys žymi žiemos ir vasaros saulėgrįžas. Per akmens centrą išgręžta šachta žymi šiaurinę žvaigždę Polarį. O plyšys, išpjautas per viršugalvio akmenį, žymi idealų vidurdienio laiką. Tai reiškia, kad tai tarsi granitinis šveicariškas peilis: Gidestonai turi kalendorių, kompasą, vertėją ir gidą... tai yra bananai."

Pasak Guidestonų paminklų, toliau žmonija turi laikytis šių dešimties principų, kad užtikrintų žmonijos išlikimą ateityje:

(Anoniminiai Stounhendžą primenantys "Džordžijos gidestonai" skelbia: "Išlaikyti žmoniją iki 500 000 000?")

1. Išlaikyti žmoniją iki 500 000 000 žmonių amžinoje pusiausvyroje su gamta.

2. Išmintingai vadovauti dauginimuisi - gerinti tinkamumą ir įvairovę.

3. Suvienyti žmoniją nauja gyva kalba.

4. Valdyti aistrą - tikėjimą - tradiciją - ir visus dalykus santūriu protu.

5. Ginti žmones ir tautas teisingais įstatymais ir teisingais teismais.

6. Tegul visos tautos valdo viduje, išorės ginčus spręsdamos pasauliniame teisme.

7. Venkite smulkmeniškų įstatymų ir nenaudingų pareigūnų.

8. Subalansuoti asmens teises ir socialines pareigas.

9. Vertinkite tiesą - grožį - meilę - siekite harmonijos su begalybe.

10. Nebūk žemės vėžys - palik vietos gamtai - palik vietos gamtai.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau