Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Rugpjūčio » 4

Anoniminiai Stounhendžą primenantys "Džordžijos gidestonai" skelbia: "Išlaikyti žmoniją iki 500 000 000?"

(Paranormal) Šiuo metu pasaulio gyventojų skaičius artėja prie aštuonių milijardų, tačiau šį skaičių nesunkiai galima sumažinti iki maždaug 15 proc. arba 500 milijonų, jei gyventojams bus suleista dar apie 2 milijardus "Covid" vakcinų dozių. Iki šiol žmonėms į rankas buvo įkišta daugiau kaip 4 mlrd. kraujo krešėjimą mažinančių injekcijų, o kiekvieną naują dieną, daugiausia išsivysčiusiose šalyse, jų padaroma dar apie 40 mln. Keli milijardieriai visame pasaulyje remia "visuotinį perkrovimą" ir finansavo jų "masinio naikinimo ginklą" - "Covid" vakcinas, kurios buvo sukurtos tariamai kovai su laboratorijoje manipuliuojamais gyvūnų virusais, kuriuos sukūrė mokslininkai ir kurie įgyja "funkcinį pajėgumą" pulti žmones ir plisti tarp jų.

Ši pikta "nacių stiliaus" viltis 85 proc. sumažinti pasaulio gyventojų skaičių taip pat tapo populiari tarp žmonių, garbinančių velnią, pinigus, valdžią ir kontrolę. Dabar ji net iškalta masyviose poliruoto granito plokštėse, vadinamose Džordžijos "Gidestonais", kur magminėje uolienoje iškalti nurodymai, kaip atkurti civilizaciją po vakcinų sukeltos apokalipsės, kuria Bilas Geitsas giriasi TED konferencijose.

Ar kas nors numatė arba suplanavo vakcinų sukeltą holokaustą? Genocidą garbinantis Stounhendžas, pastatytas Džordžijoje 1980 m.

1980 m. Džordžijoje anonimiškai pastatytos penkios didžiulės granito plokštės, iš viso sveriančios apie 100 tonų, stūkso aukštai ir simbolizuoja kažkokią liguistą viltį, kad 85 proc. pasaulio gyventojų netrukus išmirs ir taip išgelbės planetą nuo neabejotino sunaikinimo. Viršutiniame "įsakyme" rašoma: "Palaikyk žmoniją iki 500 000 000 žmonių amžinoje pusiausvyroje su gamta".

Antrasis įsakymas skamba taip: "Išmintingai valdyk dauginimąsi, gerindamas tinkamumą ir įvairovę". Tai puikiai atitinka Adolfo Hitlerio credo sukurti "pagrindinę rasę" (tik baltųjų žmonių, turinčių šviesius plaukus, neturinčių įgimtų defektų ir daug raumenų), o visus kitus, kurie buvo "našta visuomenei" (tai reiškia, kad jų priežiūra ekonomikai kainavo papildomus pinigus), įskaitant juodaodžius, žydus, visus neįgaliuosius ir žmones su psichikos sutrikimais, įskaitant vaikus, pašalinti. Tada visa tai buvo "dėl didesnio gėrio", kaip dabar sakoma, yra skiepai nuo "Covid".

Nacių propagandiniai plakatai:

apokalipsė, kraujo krešuliai, depopuliacija, eugenika, ateitis

Plakate pavaizduoti "idealūs vyras ir moteris", kokių norėjo valstybė.

Plakate vaizduojamas neįgalus vyras be kojų, "kurio priežiūra kainuoja papildomus pinigus".

Plakate vaizduojamas autistas, kuris yra "našta šeimos finansams".

Plakate vaizduojamas apsigimęs arba autistiškas vaikas, kuris yra "našta valstybės ekonomikai".

Kitas iš "10 įsakymų", iškaltų poliruotuose Džordžijos gidestonuose, liepia pasauliui: Tai skamba labai panašiai į "Black Lives Matter" ir "Antifa" tikėjimą, nes jie ignoruoja įstatymus dėl policijos užpuolimo, riaušių, įsilaužimų, vagysčių, padegimų ir dar ilgesnį sąrašą. Įvertinkite patys šiame trumpame vaizdo įraše, kuriame užfiksuotas genocido Stounhendžas.

"Pranašystė" dėl depopuliacijos vykdoma jau dabar, naudojant nešvarias, mirtinai pavojingas Covid vakcinas

Jei žinia nėra pakankamai aiški, ateinanti iš genocidinių milijardierių (spėjama, kad Tedas Terneris finansavo "8-ąjį Džordžijos stebuklą"), ant akmeninio statinio yra dar daugiau populiacijos mažinimo "įsakymų": "Nebūk vėžys žemėje, palik vietos gamtai". Taigi, jei bizonams ir elniams neužtenka vietos veistis, išžudykite milijardus žmonių, kol vėl sumažės iki 500 milijonų, - tokia žinutė ten.

Toli gražu ne astronominis paminklas yra apie 20 pėdų aukščio, 5 stovinčios dalys, kurių kiekviena sveria apie 15 tonų. Įsakymai užrašyti keliomis kalbomis, įskaitant hebrajų (tikriausiai tam, kad primintų Dešimt Dievo įsakymų).

Šį uoloje iškaltą psichodelinį paminklą Mozė nuleido ne nuo kalno viršūnės, ir ne paslaptis, kaip jis buvo pagamintas ir kaip atsidūrė savo vietoje, nes jį 1980 m. iškalė ir pastatė turtingi depopuliacijos keistuoliai, turintys technologinių išteklių ir daugybę pinigų, kuriuos gali švaistyti savo "slaptosios visuomenės" norams, o gal tai tiesiog kokie nors debilai, turintys papildomų pinigų ir per daug laisvo laiko, besigalynėjantys su apokaliptinėmis Lego kaladėlėmis.

Būtinai nepraleiskite dabar visame pasaulyje vykstančių slaptų apeigų, per kurias milijonai vaikų aukojami prie Covid-19-Luciferianizmo altoriaus su toksiškomis Covid vakcinomis, sukeliančiomis trilijonus kraujo krešulių, ir visa tai daroma vardan "išsaugojimo".

Naujienų apie šiuos nusikaltimus žmonijai ir artėjantį "Delta" ir "Covid" "stiprinamosios vakcinos" holokaustą ieškokite Pandemic.news. Be to, jei pažįstate ką nors, kas jau buvo paskiepytas kraujo krešėjimą sukeliančiais "Covid" skiepais ir kenčia nuo mieguistumo, skausmo, sutrikusio mąstymo ar širdies uždegimo, tai vadinama "CoVax" sindromu, todėl pasakykite jiems, kad praneštų apie tai VAERS.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

Planet-Today.com

TruthWiki.org

OurWorldinData.org

Straipsnio autoriaus S.D. Wells nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 19:08 Vėžio atsiradimas ir gydymas
Vėžys - tai įvairių parazitų konglomeratas: mikrobų, virusų, grybelių, pirmuonių. Vėžinis navikas - tai grybiena, kurioje tie parazitai vystosi.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau