Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Karo Paslaptys » 2021 » Birželio » 27

Jewish-American perspėja: Vakcinos yra naujos dujų kameros, o 150 milijonų amerikiečių eina tiesiai į jas

Jewish-American perspėja: Vakcinos yra naujos dujų kameros, o 150 milijonų amerikiečių, skatinami žiniasklaidos skleidžiamos Covid-19 baimės, eina tiesiai į jas.

(Paranormal) Žydai Vokietijoje prieš Antrąjį pasaulinį karą negalvojo, kad kai pirmą kartą buvo pareikalauta "registruoti" jų ginklus, netrukus tie ginklai iš jų bus atimti. Tie patys nekalti žydų tautybės žmonės, kurie buvo Vokietijos piliečiai, negalvojo, kad po to, kai iš jų bus konfiskuoti ginklai, jiems bus įsakyta "persikelti" į jiems skirtus getus ir su kitais "tokiais pat kaip jie" žmonėmis. Oficiali nacių politika buvo neapkęsti žydų. Žiniasklaidos propagandoje (turėkite omenyje lankstinukus, plakatus ir filmus) jie buvo išstumti kaip įvairiapusė našta visuomenei.

Vokietijos žmonės buvo rankomis maitinami neapykanta tam tikroms tautoms (pagalvokite apie baltuosius amerikiečius ir šiandieninius nevakcininkus). Hitleris suteikė jiems atpirkimo ožį. "Nešvarius" žydus. Gyventojai užkibo ant masalo.

Paskui tie milijonai žydų traukiniais iš getų buvo vežami į koncentracijos stovyklas. Tai turėjo būti jų paskutinė poilsio vieta. Hitlerio farmacinė "dešinioji ranka" sukūrė nuodingas vakcinas, pagamintas iš cheminių mišinių, ir suleido tas chemines medžiagas į žydų vaikų rankas, kad sužinotų, kas nutiks. Žinoma, kankinami ir išnaudojami jie mirė visi.

Žydai nebuvo kvaili, jie tiesiog nesuvokė, ką reiškia pirmoji ginklų registracija, ir galiausiai jie visi buvo lėtai nuvesti į dujų kameras, kurios buvo pripildytos insekticidinių nuodų, kai kurie iš jų ir šiandien naudojami chemoterapijoje. Žydams buvo pasakyta, kad tai didelis grupinis dušas, ir jie įėjo į šiuos sandėlius, kuriuose naciai vietoj karšto vandens pripurškė dujų, ir ten žuvo maždaug 1/6 iš 6 mln. žydų.

Kai kiti žydai išlipdavo iš traukinių, jiems du kartus šaudavo į galvą arba, jei jie turėjo kokių nors įgūdžių, galinčių padėti Hitlerio karinėms pajėgoms, tada jiems duodavo darbo. Paskui jie visi buvo lėtai numarinti badu. Hitleris į vandenį leido dėti fluorido, kad žydai būtų silpni ir negalėtų sukilti ar pabėgti.

Amoniaką sumaišius su balikliu, jis tampa toksiškas kaip ipritas (garstyčių dujos). Amoniako, sumaišyto su balikliu, galima rasti komercinėse cigaretėse. Dauguma baltų maisto produktų šiandien yra balinti. Dauguma raudonos mėsos apdorota amoniaku, kad būtų sunaikinta E. coli bakterija. Pesticidus, kuriais purškiami beveik visi įprastiniai pasėliai ir produktai, gamina "Bayer" ("Monsanto") - tas pats blogis "Bayer", kuris vadovavo nacistinėje Vokietijoje veikusiam farmacijos konglomeratui "I.G. Farben".

Vakcinose yra siaubingų teršalų iš visos planetos, kurie NIEKADA neturėtų būti švirkščiami į žmogaus organizmą. Nėra saugaus gyvsidabrio kiekio, kurį galima įšvirkšti, nesvarbu, ar tai būtų etilas, ar metilas. Nė vienam žmogui, ypač žydams po to, kas įvyko Vokietijoje, nereikėtų lėtai skiepytis vakcinomis, kurios keičia jūsų genus, kad jie gamintų baltymus ir prionus, imituojančius mirtinus virusus. Minutėlę pagalvokite apie tai. Įsisąmoninkite tai. Farmacija. Naciai. Chemoterapija. Hitleris. Cheminiai pesticidai. Bayer. Dujų kameros. GMO. Kovid-19. Baltymų naudingoji apkrova ir iRNR vakcinos.

Panikos prevencija ir "pažeistųjų" žudymas pirmiausia

Atkreipkite dėmesį, kad Covid-19 daugiausia puola "pažeistus" amerikiečius, kurių imuninė sistema neveikia ir yra silpna dėl receptinių vaistų, fluoruoto vandens, gyvsidabrio skiepuose nuo gripo ir genetiškai modifikuoto, pesticidais užteršto, labai apdoroto ir maistingųjų medžiagų neturinčio maisto (daugiausia viso įprastinio maisto, kuris nėra ekologiškas). Tų pačių žmonių organizmas yra pažeistas kovojant su vėžiu, diabetu, širdies ligomis ir demencija.

Taip naciai ir komunistai (Bideno KKP režimas) pirmiausia puola ir nužudo silpnuosius, vargšus ir "neįgaliuosius" (čia prisiminkite slaugos namų "Covid" žudynes Niujorke), naudodami vakcinas. Tai Covid-19, laboratorijoje sukurtas virusas, skirtas silpniems, "nenaudingiems" žmonėms naikinti. Ir virusas, ir vakcinos sukurtos taip, kad ilgainiui, bet tik per kelerius metus, o ne per dešimtmečius, išnaikintų silpnuosius.

Tai dar vienas atsargus lėtas kalinių ėjimas į dujų kameras, bet dabar - į vakcinų centrus, kur jūsų ląstelės bus perauklėjamos, todėl dabar jos, lėtai užkimšdamos jūsų kraują, padarys jūsų kūną vėžinį. Galiausiai arba išprotėsite, arba mirsite nuo širdies priepuolio ar insulto, ir dėl to visada kaltinamas bus atpirkimo ožys, kuris dabar yra „Covid“, bet koks numeris, variantas - metai.

Štai taip, Holokausto žydams atvykus į žudymo centrus, egzekucijai buvo atrinkti visi kūdikiai, vaikai, neįgalieji, pagyvenę žmonės ir nėščios moterys, nes jie negalėjo padėti Hitlerio kariuomenei sustiprėti.

Jei nenorite, kad istorija pasikartotų, pavyzdžiui, dar vienas Holokaustas, neatsisakykite ginklų, nevalgykite pesticidais užteršto maisto, negerkite vandens iš čiaupo ir, prašau, nesileiskite pakartotinai skiepijami kaip itin pavojingo "medicininio eksperimento", kuriam vadovauja didžioji farmacija, dalis.

Žiurkių nuodai, kurių sudėtyje yra tokių pat sudedamųjų dalių, kaip ir kraujo krešėjimą mažinančių vaistų, buvo naudojami Holokausto dujų kamerose.

"Ciklonas B" - taip vadinosi cheminio pagrindo insekticidų granulės, kurias nacių sargybiniai leido į dujų kamerų šachtas. Jis taip pat buvo naudojamas vabzdžiams ir žiurkėms naikinti, atsitiktinumas, pastaroji buvo visų žydų pravardė, žeminanti juos ir verčianti manyti, kad jie neturi jokios vertės, kaip kad šiandien Amerikoje skiepijami žmonės daro įtaką "neskiepytiems". Tų pačių žiurkių nuodų sudedamųjų dalių šiandien galima rasti keliuose receptiniuose kraujui skystinti skirtuose vaistuose. Sutapimas?

Mes esame nauja našta visuomenei, nors esame už mokslą. Esame naujieji "raupsuotieji" - neskiepijantieji, kurie žino, ką iš tikrųjų reiškia šios vakcinos.  Suimkite juos! Vokiškai tai Ergreife sie! Išsiųskite juos į FEMA stovyklas, kad jie būtų... palaukite... priverstinai paskiepyti "dėl didesnio gėrio".

Dėl "Covid" vakcinų visame pasaulyje susidaro kraujo krešuliai ir širdies uždegimas. Žiniasklaida, kaip ir Hitlerio propaganda, visa tai slepia. Tuo tarpu žmonės, kurie nesiskiepija, yra naujieji atpirkimo ožiai, kurie yra "neverti gyvenimo" ir yra kalti dėl bet kokio mirtinos ligos plitimo, tos, kurią jie sukūrė laboratorijoje ir kuri žudo silpnuosius. Ar jau matote modelį?

Ar esate "nevertas gyvenimo"? Vakcinų pramonė taip mano, todėl negalite jų paduoti į teismą dėl netinkamo elgesio, sužalojimų ar mirties nuo Covid-19 toksinių skiepų.

Mažiau nei prieš šimtmetį, 1939 m. spalį, Hitleris pradėjo vykdyti mirties bausmes visiems, kurie buvo sutrikusios sveikatos, nes manė, kad jie "neverti gyvenimo". Hitleris turėjo "konsultantus", kurie, apsilankę ligoninėse ir senelių namuose, nuspręsdavo, kam bus įvykdyta mirties bausmė. Vaikai, net ir nežymiai sergantys autizmu, buvo pažymėti mirties žyme. Kas nors, netekęs piršto, rankos ar kojos, atrinktas mirčiai. Tai buvo eutanazijos programa, kurią rėmė anglies monoksido dujos ir cianido pagrindu sukurtas pesticidas "Zyklon B".

Jei Hitleris šiandien galėtų pasirinkti savo masinio naikinimo ginklus, tai būtų biologiniai ginklai, užmaskuoti kaip skiepai. Ar esate "paženklintas mirčiai"? Ar sergate pamišusių karvių liga nuo nacių skiepų?

Apsilankykite svetainėje CovidVaccineReactions.com, jei jau gavote nuodingą "Covid" injekciją ar dvi ir jaučiate šalutinį poveikį, kraujo krešulius ar kitus nepageidaujamus reiškinius. Tada įsijunkite interneto dažnį Pandemic.news, kad sužinotumėte naujausią informaciją apie šiuos nusikaltimus žmonijai, vykdomus prisidengus skiepais. Taip pat apsilankykite "PharmaDeathClock", kur rasite daugiau informacijos ir patvirtintos statistikos apie tragedijas alopatiniame "traukinyje", kuriuo važiuoja 200 milijonų amerikiečių.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

NaturalNews.com

TruthWiki.org

GlobalJustice.org

NOQReport.com

encyclopedia.ushmm.org

Straipsnio autorius: S.D. Wells. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:11 Receptai | Patiekalai Varškės pyragas be cukraus
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Varškės pyragas be cukraus. Skanaus!

Skaityti daugiau