Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 18

Slaptas holokaustas: ar milijonai vakcinų aukų dingsta masinėse kapavietėse?

(Paranormal) Dabar mums kyla nauja nerimą kelianti teorija, kuri nusipelno tikro tyrimo. Už tai esu dėkingas Maiklui Snaideriui (Michael Snyder) iš tinklaraščio "Ekonominis žlugimas" (The Economic Collapse Blog), kuris neseniai paskelbtame straipsnyje klausė: "Kur dingo visi žmonės?".

Kaip nurodo Snyderis, visuotinį darbuotojų trūkumą, apie kurį dabar plačiai pranešama visame pasaulyje, iš tikrųjų galima paaiškinti tik tuo atveju, jei daugybė darbingo amžiaus suaugusiųjų nebėra tarp mūsų. Jungtinėse Amerikos Valstijose, JAV Aukščiausiajam Teismui panaikinus antikonstitucinį CDC iškeldinimo moratoriumą, žmonės turi dirbti, kad galėtų susimokėti už nuomą (nemokama nuoma nebeteko galios). Daugumoje valstijų baigėsi covid stimuliuojančių išmokų mokėjimas, todėl žmonės negali išsilaikyti namuose ir nedirbti... ypač dėl maisto produktų infliacijos, dėl kurios maisto produktų kainos šoktelėjo per kraštus.

Kaip nurodo Snyderis:

Kai kuriose vietovėse gydytojų ir slaugytojų trūkumas tampa didele krize.  Įprastiniais laikais mums visada sakydavo, kad pasaulinė ekonomika nesukuria pakankamai darbo vietų visiems, tačiau dabar pirmą kartą susiduriame su didžiuliu pasauliniu darbo jėgos trūkumu.  Atrodo, tarsi iš sistemos staiga būtų dingę milijonai, milijonai žmonių.

Šiandienos podkaste (toliau) aš uždaviau likusią šio klausimo dalį: Ar gali būti, kad ligoninės sistemingai žudo žmones ir slapta šalina jų kūnus, kad nuslėptų didžiulį koronaviruso vakcinų mirčių skaičių?

Jau nebeįtikėtina, kad ligoninės gali būti įsitraukusios į masinių skiepytų pacientų mirčių slėpimą

Bet kuriais ankstesniais metais tokią mintį būčiau laikęs beprotiška sąmokslo teorija, tačiau po to, kai neseniai priartintame vaizdo įraše stebėjau, kaip ligoninių administratoriai ir rinkodaros specialistai prisipažįsta, kad ketina pakeisti kovidinių pacientų skaičių, kad "išgąsdintų" visuomenę ir priverstų ją skiepytis daugiau, dabar žinau, kad ligoninės yra žmogžudysčių fabrikai, kuriems vadovauja gydytojais ir administratoriais apsimetantys antihumaniški pamišėliai. Jie visiškai nesuinteresuoti padėti žmonėms ar užkirsti kelią mirtims. Atvirkščiai, jie dabar atvirai stengiasi maksimaliai padidinti hospitalizuotų žmonių skaičių ir mirusiųjų skaičių tarp neskiepytų žmonių, ir atrodo, kad jie nesustos prieš nieką, kad tai pasiektų.

Logiška, kad jie taip pat padarys viską, kad nuslėptų paskiepytų pacientų mirtis. Ar abejojate, kad jie meluotų ir sukčiautų sveikatos apsaugos srityje, kad nuslėptų nuo visuomenės tiesą apie mirčių nuo skiepų atvejus?

Neseniai Australijoje pasirodžiusiame vaizdo įraše vietinis vyras kaltina ligonines, kad jos gydo vakcinuotus pacientus ivermektinu, siekdamos išgelbėti jų gyvybes, ir tuo pat metu prijungia nevakcinuotus pacientus prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų, kad juos nužudytų ir padidintų "neskiepytųjų" mirtingumą. Žiūrėkite čia:

Neturime įrodymų, kad šiame vaizdo įraše pateikti teiginiai yra 100 proc. teisingi, tačiau užduodu jums šį klausimą: Ar nustebtumėte, jei tai būtų tiesa?

Dauguma žmonių dabar atsako: "Ne, visiškai ne."

Dabar akivaizdu, kad daugelis gydytojų, slaugytojų ir ligoninių administratorių visiškai negerbia žmogaus gyvybės ir tik stengiasi įgyvendinti savo kovidų kulto darbotvarkę, kad ir kiek tai kainuotų... net jei tai reikštų nekaltų žmonių nužudymą ir jų kūnų išmetimą į šiukšlių konteinerį (arba deginimo įrenginį) ligoninės automobilių stovėjimo aikštelėje.

Didžiosios technologijų kompanijos nutyli visus, kurie užsimena apie kovidinių vakcinų sukeltus sužalojimus ar mirtis

Siekdama toliau slėpti informaciją, "Big Tech" nutildo ar net išstumia iš platformos visus, kurie kalba apie tai, kad jų pažįstami buvo sužeisti ar mirė nuo vakcinų. Taigi, kanalas, kuriuo paprastai būtų dalijamasi informacija apie mirčių nuo vakcinų atvejus, buvo visiškai uždarytas. Apie kovidines vakcinas leidžiama sakyti tik gerus dalykus, bet ne kritiką.

Taigi visiškai tikėtina, kad milijonai amerikiečių jau gali būti mirę nuo kovidinių vakcinų, o viešai apie tai beveik nekalbama. Žiniasklaidą visiškai kontroliuoja Didžioji farmacija, o technologijų gigantai slopina bet kokias panašias kalbas. Tai du būdai, kuriais dauguma žmonių gauna informaciją.

Tuo tarpu ligoninėms ir apskričių pareigūnams buvo galima lengvai įpareigoti sušvelninti skaičius ir nuslėpti visus mirusius nuo koronaviruso vakcinų, lygiai taip pat, kaip jie suklaidino visus skaičius praėjusiais metais ir teigė, kad visi miršta nuo koronaviruso (tuo pat metu teigdami, kad visos ligoninių lovos pilnos), nors nieko panašaus nebuvo.

Vienintelė sritis, kurios jie iki galo nekontroliuoja, yra paskelbtų istorijų komentarų skiltis.

Jei šis "slaptas holokaustas" vyktų, turėtume kur nors rasti jo įrodymų, galbūt interneto kampeliuose, kurių visiškai nekontroliuoja Didžioji farmacija ir skiepų vykdytojai. Būtent tokia vieta galėtų būti paskelbtų istorijų komentarų skiltys.

Ką matome istorijų apie kovidines vakcinas komentaruose?

Kaip neseniai rašė LifeSiteNews, "Televizijos stotis prašo papasakoti apie mirtinus atvejus be vakcinų, bet ją užplūsta pasakojimai apie mirčių ir sužalojimų atvejus, susijusius su skiepais".

Nors "ABC News" filialas bandė prastumti pasakojimą apie neskiepytų žmonių mirtis nuo kovidų, vietoj to jie sulaukė daugiau nei 180 000 komentarų, kuriuose žmonės dalijosi istorijomis apie vakcinų sužeidimus ir mirtis.

Jei niekas nemirė nuo vakcinų, kaip tai įmanoma? Iš istorijos:

"Nepažįstu nė vieno, kuris mirė nuo kovido, bet pažįstu 37 metų senolį, kuris pasiskiepijo ir po 8 dienų mirė nuo smegenų aneurizmos", - rašė "Facebook" vartotojas, pasivadinęs Maximilien Robespierre.

Iškart po juo Ričardas Smoteris (Richard Smother) pasidalijo: "Mano bendradarbės dukrą (12 m.) teko skubiai vežti į greitąją medicinos pagalbą, kai ji nugriuvo praėjus valandai po antrojo skiepo."

Krista Evans pasidalijo: "Asmeniškai pažįstu 3 žmones, kurie mirė netrukus po to, kai buvo visiškai paskiepyti. Visiems mano pažįstamiems žmonėms, kurie buvo užsikrėtę Kinijos virusu, pasireiškė labai lengvi į gripą panašūs simptomai, tad kodėl, po velnių, kas nors turėtų leistis apnuodijamas šiais nuodais?"

Becky Burch komentavo: "Teta mirė praėjus savaitei po skiepo. Šeima apie tai niekada daug negalvojo, kol aplankė kitą pusseserę, kurios šeima mirė po injekcijos dėl tos pačios "keistos" ligos... Nežinau detalių. Dabar jie mano, kad tai buvo šūvis."

Be mirčių, šalutinio poveikio, kurį sukėlė švirkštas, liudijimai apima platų spektrą sužalojimų ir simptomų - nuo širdies priepuolių ir kraujo krešulių iki virškinimo problemų, regėjimo ir judėjimo sutrikimų.

"Mano mamą ištiko širdies priepuolis praėjus 4 dienoms po pirmosios vakcinos. Dabar jos plaučiuose yra kraujo krešulys", - komentavo Džesika Mauldin (Jessica Mauldin).

Juli Smith rašė: "Mano kaimynė mirė nuo vakcinos, laidotuvės kitą savaitę. Mano mama nejaučia rankų ir kojų. Mano geriausia draugė kelis kartus gulėjo greitosios pagalbos skyriuje dėl alinančių galvos skausmų. Mano mama ir BFF gydytojai nesieja šių dviejų atvejų, tačiau laikas leidžia įtarti. Mano vyro gydytojas atsisakė leisti jam atlikti tyrimus dėl kovidinių antikūnų. Šie gydytojai yra bendrininkai".

Jei tik 1 iš 20 žmonių jau mirė nuo kovidinių vakcinų, tai reikštų daugiau nei 16 milijonų mirčių visoje Amerikoje

Patikrinkite savo šeimos ir draugų ratą: Ar nepažįstate bent vieno žmogaus, kuris mirė pasiskiepijęs kovidų vakcina?

Kaip paaiškinu šios dienos podkaste, jei tik 1 iš 20 jūsų draugų mirė pasiskiepijęs nuo kovido vakcinos, tai reiškia, kad 5 % visų gyventojų miršta, o tai reiškia, kad Amerikoje mirė daugiau nei 16 milijonų žmonių.

Mes neteigiame, kad nuo kovido vakcinos mirė daugiau kaip 16 milijonų žmonių (kol kas), bet jei beveik visi pažįsta ką nors, kas mirė nuo šios vakcinos, tikrasis skaičius jau beveik neabejotinai siekia milijonus.

Šias mirtis taip pat būtų labai lengva nuslėpti, jei su vyriausybe susijusi finansų įstaiga supirktų visus namus, kuriuose anksčiau gyveno dabar jau mirusios vakcinos aukos. Žinoma, kaip rašo NOQreport, būtent tai ir daro BlackRock:

...balandžio mėnesio WSJ straipsnyje, kuriame aprašoma, kaip "BlackRock" ir kitos finansų įstaigos kuo greičiau supirkinėja vienbučius namus už didesnes palūkanas, nei vidutinis būsto pirkėjas yra pasirengęs mokėti. Jie perka juos brangiau, ir tai turėtų būti aktualu visiems, nesvarbu, ar ketinate pirkti būstą, ar ne.

Atrodo, kad "BlackRock" superka perteklines namų atsargas, kad išlaikytų didelę paklausą, kai tiek daug namų savininkų miršta ir išnyksta. Prie to prisideda "Twitter" paskyros @CulturalHusbandry gija:

Blackrock" perka visus įmanomus šeimos namus, moka 20-50 % didesnę nei prašoma kainą ir nukonkuruoja normalius būsto pirkėjus. Kodėl korporacijos, pensijų fondai ir investicijų į nekilnojamąjį turtą grupės perka ištisus kvartalus iš po viduriniosios klasės? Pažvelkime į tai. MLS sistemoje atsiranda namų, dėl kurių sutartys sudaromos per kelias valandas. Blackrock, be kita ko, perka tūkstančius naujų namų ir ištisus rajonus.

Laidotuvių direktorius Johnas O'Looney (John O’Looney) prabilo apie masines mirtis nuo kovido

Labai svarbus interviu su Johnu O'Looney iš Milton Keynes Family Funeral Services Jungtinėje Karalystėje plinta žaibiškai visame tinkle. Jame atskleidžiama išties šokiruojanti ir nerimą kelianti informacija apie ligonines, kuriose masiškai žudomi pacientai kovido vardan, ir apie nuolatinį kūnų srautą, gabenamą į laidojimo paslaugas.

Žiūrėkite čia:

Žinoma, visame tinkle jau seniai rodomi vaizdo įrašai, kuriuose matyti, kad įvairiose Amerikos vietose sukrauti FEMA karstai. Štai vienas iš tokių vaizdo įrašų per Brighteon.com:

Panašų vaizdo įrašą apie FEMA masines kapavietes Teksase taip pat galima rasti "Bitchute".

Gana akivaizdu, kad FEMA planuoja masines mirtis ir kad šis planavimas vyksta jau daugelį metų. Taigi jau egzistuoja infrastruktūra, skirta milijonams mirusiųjų kūnų dingti karstuose ir masinėse kapavietėse, ir visa tai stebint JAV vyriausybei, kuri vykdo biologinį karą prieš Amerikos žmones. Tai nėra absoliutus įrodymas, kad tokie įvykiai vyksta, tačiau tai rodo, kad jie yra tikėtini ir kad infrastruktūra jau sukurta.

Šiandienos "Situation Update" podkaste aptariu vis labiau suvokiamą faktą, kad milijonai žmonių, regis, dingsta iš mūsų ekonomikos, todėl smulkūs darbdaviai lieka be darbo ir neturi kuo užpildyti daugiau nei 10 milijonų laisvų darbo vietų, kurios reikalingos Ameriką išlaikančioms įmonėms.

Klausykitės ir patys nuspręskite, ar manote, kad kovidinės vakcinos jau žudo milijonus žmonių visoje Amerikoje, o korumpuota, išdavikiška vyriausybė visa tai slepia ir nutildo tuos, kurie bando apie tai kalbėti. Ir užduokite sau šiuos svarbius klausimus: Jei kovidinės vakcinos būtų visiškai saugios ir veiksmingos, kodėl Didžiosios technologijos turėtų cenzūruoti tiek daug žmonių, kurie matė, kaip tos pačios vakcinos sužalojo ar nužudė žmones?

Straipsnio autoriaus Mike Adams nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau