Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pokalbiai | Vaizdai » 2022 » Vasario » 19

Obamos mokslo reikalų patarėjo J. Holdreno pamišėliškos fantazijos (2009)

Šiame video gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę.

John'as Holdrenas - Obamos "Mokslo Caras" teigia: "Priverstiniai abortai ir masinė sterilizacija yra būtini jei norime apsaugoti žemę." Jo 1977 metais parašyta knyga pateisina ekstremalias totalitaristines priemones siekiant kontroliuoti populiacijos skaičių. Priverstiniai abortai. Masinė sterilizacija. "Planetarinis režimas" su amerikos gyventojų gimstamumo ir mirštamumo kontroliavimo jėga. Tironiškos pamišėlio fantazijos? Ar tiesiog nuomonė asmens, kuris šiuo metu tvarko Jungtinių Valstijų mokslo politiką? Ar gal viena ir kita?

Šias mintis, kartu su daugeliu kitų panašiai kraupių rekomendacijų, pasiūlė John'as Holdern'as, kurį Barack'as Obama neseniai paskyrė Baltųjų Rūmų Mokslo ir Technologijų politikos biuro vadovu. Jis taipogi yra prezidento patarėjas mokslo ir technologijų klausimais, ir užima vietą prezidentinėje mokslo ir technologijos klausimų taryboje, ir neformaliai vadinamas Jungtinių Valstijų "Mokslo Caru".

Taigi, 1977 metais išleistoj knygoj, Hodren'as, žmogus, kuris praktiškai šiuo metu vadovauja Jungtinių Valstijų mokslo politikai, rašo: ·Pastojusios moterys gali būti priverstos pasidaryti abortą, nepriklausomai ar jos to nori, ar ne. ·Didžioji populiacijos dalis galėtų būti sterilizuota pasitelkiant nevaisigumą skatinančius vaistus, kurie būtų tikslingai dedami į šalies geriamąjį vandenį arba į maistą. ·Vienišų bei nepilnamečių motinų vaikai turėtų būti priverstinai konfiskuojami ir perduodami ugdyti kitoms poroms. ·Žmonės, kurie prisideda prie "socialinio gadinimo" (t.y. gimdo nepageidautinus), "įstatymų numatyta tvarka turėtų būti patraukti į atsakomybę už reprodukcijos normos pažeidimus" (kitaip tariant priversti pasidaryti abortą arba būti sterilizuotais). ·Transnacionalinis planetarinis režimas turėtų imtis pasaulinės ekonomikos valdymo, ir taipogi kontroliuoti intymiausias Amerikiečių gyvenimo vietas (pasitelkiant ginkluotą tarptautinę policinę jėgą).

Sakote, neįmanoma? Čia galbūt perdėta arba tai melas. Nei vienas sveiko proto žmogus negalėtų to sugalvoti. Na, man nepatinka pranešti tokias naujienas, tačiau tai nei apgaulė, nei perdėjimas. John'as Holdern'as iš tiesų yra pasakęs šiuos dalykus, ir šiame pranešime bus įrodymų. Žemiau jūs rasite fotografijas, skanavimo kopijas ir transkripcijas iš knygos pavadinimu "Ekomokslas", išleistos 1977 metais, kurią John'as Holdernas parašė su bendraautoriais ir artimais kolegomis Paul'u Ehrlich'u ir Anne Ehrlich. Skanavimo kopijos ir nuotraukos, pateiktos šioje analizėje, yra pakankamas įrodymas, jog žodžiai priskirti John'ui Holdren'ui yra nepakeisti ir tiksliai nurašyti.

PS: keisčiausia, kad tai 2009 metų išsakytos mintys, kurios tampa realybe, mes žinoma ir ankščiau rašėme apie tai... konspirologijoje.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau