Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 1

Po šešių mėnesių trūks maisto - "Naujoji pasaulio tvarka" pasakoja, kas bus toliau

"Naujoji pasaulio tvarka" mėgsta pasakyti mums, ką ketina daryti, prieš tai, kai tai padaro. Štai kodėl turėtume labai rimtai vertinti perspėjimus apie maisto trūkumą per ateinančius šešis mėnesius.

2007 m. viduryje Tarptautinių atsiskaitymų bankas paskelbė pareiškimą, kuriame prognozavo artėjančią "Didžiąją depresiją", kurią sukels kredito rinkos implozija.

Tais pačiais metais Tarptautinis valiutos fondas taip pat atvirai perspėjo apie "antrarūšių paskolų bėdas", lemsiančias pasaulinę recesiją.

Infowars.com praneša: Tačiau 2007 m. alternatyvioji žiniasklaida jau kurį laiką perspėjo apie artėjančią defliacijos griūtį JAV rinkose ir būsto sektoriuje. Ir nenuostabu, kad didžioji žiniasklaida visada stengėsi paneigti visus mūsų nuogąstavimus kaip "pražūties skelbimą" ir "sąmokslo teoriją". Nepraėjus nė metams, pirmosios išvestinėmis finansinėmis priemonėmis apsirūpinusios bendrovės pradėjo skelbti, kad yra ties bankroto riba, ir viskas smuko.

Žiniasklaidos reakcija? Jie vienu metu paskelbė du labai keistus teiginius: "Niekas negalėjo numatyti, kad tai įvyks" ir "Mes tai numatėme už kilometro". Pagrindinės krypties žurnalistai stengėsi prisistatyti kaip tos dienos aiškiaregiai, tarsi jie visą laiką būtų sakę, kad krachas neišvengiamas, tačiau buvo tik keletas žmonių, kurie iš tikrųjų tai numatė, ir nė vienas iš jų nebuvo iš MSM. Taip pat buvo ignoruojamas faktas, kad TAB ir TVF savo "prognozes" paskelbė gerokai prieš katastrofą; žiniasklaida apsimetė, tarsi jų nebūtų buvę.

Alternatyviojoje žiniasklaidoje mes labai atidžiai stebime globalistų pareiškimus ir atvirus prisipažinimus, nes jie užsiima ne grėsmių analize, o grėsmių sinteze. Kitaip tariant, jei pasaulyje kas nors ekonomiškai labai blogai nutinka, centriniai bankai ir pinigų elitas, siekiantys vieningos centralizuotos pasaulio ekonominės valdžios, VISADA pripažįstami prisidėję prie tos nelaimės.

Kažkodėl jie mėgsta pasakyti mums, ką ketina padaryti, prieš tai, kai tai padaro.

Idėja, kad globalistai dirbtinai sukuria ekonomikos žlugimo įvykius, žinoma, bus kritikuojama kaip "sąmokslo teorija", tačiau tai yra FAKTAS.

WEF vadovo Klauso Švabo (Klaus Schwab) pasiūlyta Didžiojo iš naujo nustatymo darbotvarkė yra tik vienas iš daugelio akyse paslėptų globalistų diskusijų apie jų planus pasinaudoti ekonominiu ir socialiniu nuosmukiu kaip "galimybe" greitai įtvirtinti naują socializmu ir technokratija grindžiamą vieną pasaulinę sistemą.

Pagrindinė problema, siekiant išsiaiškinti, ką planuoja globalistai, yra ne slaptų planų atskleidimas - jei žinote, kur ieškoti, jie paprastai atvirai diskutuoja apie savo planus. Ne, problema yra atskirti informaciją nuo dezinformacijos, melą nuo tiesos. Tam reikia palyginti globalistų baltąsias knygas ir pareiškimus su turimais faktais ir įrodymais realiame pasaulyje. Konkrečiai pažvelkime į maisto trūkumo problemą...

Maisto trūkumas per šešis mėnesius

Prieš savaitę pasipylė pasaulinių institucijų pranešimai spaudai, kuriuose buvo kalbama apie tą patį susirūpinimą keliantį dalyką: Maisto trūkumas per artimiausius 3-6 mėnesius. Šie pareiškimai labai sutampa su mano paties vertinimais, nes nuolat perspėdavau apie artėjantį infliacijos pavojų, dėl kurio gali atsirasti maisto produktų normavimas ir tiekimo grandinės sutrikimai.

TVF, TAB, Pasaulio bankas, JT, Rokfelerio fondas, Pasaulio ekonomikos forumas, Amerikos bankas ir net pats J. Bidenas prognozuoja, kad artimiausiu metu kils didelė maisto krizė, ir neatsitiktinai būtent šių institucijų politika ir su jomis dirbančių marionetinių politikų veiksmai sukelia krizę, kurią jie dabar prognozuoja. Kitaip tariant, lengva prognozuoti katastrofą, kai pats ją sukūrei.

Teigiama, kad pagrindinė priežastis yra Rusijos įsiveržimas į Ukrainą, tačiau tai tik nukreipia dėmesį nuo tikrosios problemos. Taip, dėl sankcijų Rusijai galiausiai sumažės maisto produktų pasiūla, tačiau globalistai ir žiniasklaida sąmoningai ignoruoja didesnę grėsmę - valiutos devalvaciją ir kainų infliaciją, kurią sukėlė centriniai bankai, išpumpavę dešimtis trilijonų dolerių skatinamiesiems paketams, kad paremtų "per dideles, kad žlugtų" korporacijas partneres.

Vien 2020 m. FED iš nieko sukūrė daugiau kaip 6 trilijonus JAV dolerių ir per klastingas gerovės programas juos paleido į ekonomiką. Pridėkime tai prie daugelio trilijonų dolerių, kuriuos FED atspausdino nuo 2008 m. kredito krizės - tai buvo nesibaigiantis dolerių naikinimo vakarėlis, ir dabar visuomenė pradeda jausti pasekmes. Centrinių bankų vadovams pasisekė, kad kova smogė ir Rusija įsiveržė į Ukrainą, nes dabar jie gali visą kaltę dėl jų sukurtos infliacinės nelaimės suversti pandemijai ir V. Putinui.

Infliacija JAV pasiekė 40 metų aukštumas gerokai anksčiau, nei Rusija įsiveržė į Ukrainą, tačiau apsvarstykime šio karo pasekmes ir jo poveikį maisto tiekimui.

Rusijos invazija neabejotinai sutrikdė Ukrainos grūdų gamybą, kuri sudaro apie 11 % visos pasaulinės kviečių rinkos. Rusijai taip pat priklauso 17 % šios dalies, o kartu šios dvi šalys maitina didelę dalį trečiojo pasaulio šalių ir dalį Europos: 30 % kviečių ir miežių, 19 % kukurūzų, 23 % rapsų ir 78 % saulėgrąžų eksporto.

Tačiau Rusijai taikomos sankcijos kelia problemų ne tik Ukrainai, nes Rusija taip pat pagamina apie 20 % viso pasaulio amoniako ir 20 % viso pasaulio kalio atsargų. Tai yra pagrindinės trąšų, naudojamų didelėje pramoninėje žemdirbystėje, sudedamosios dalys. Ūkininkai mano, kad bendras kainų šuolis maisto produktų rinkose sieks apie 10 %, tačiau manau, kad tai labai konservatyvus vertinimas. Jau dabar matau, kad prieš šešis mėnesius kainos iš viso padidėjo bent 20 %, ir tikiuosi, kad iki šių metų pabaigos kainos padidės dar 30 %. Kitaip tariant, 2022 m. mūsų laukia 50 % vidutinis kainų padidėjimas.

Oficialiais vyriausybės infliacijos duomenimis ir VKI negalima pasitikėti. Padvigubinkite bet kokius jų pateikiamus skaičius ir būsite daug arčiau tiesos. Portalo Shadowstats.com naudojamas infliacijos rodiklis, apskaičiuotas taikant metodus, kuriuos kadaise 1980-aisiais taikė JAV vyriausybė, kol "pakoregavo" savo modelius, kad paslėptų duomenis, kol kas patvirtina mano poziciją.

JAV žemės ūkio ekspertai tikisi, kad Kinija užpildys tuštumą ten, kur išnyks Rusijos tiekimas, tačiau klaidinga daryti tokią prielaidą.

Kinijoje vyksta kažkas keisto

Kinijos kova su kova su kiaulytėmis pasiekė tokį keistą lygį, kad tenka užduoti klausimą: Ar jų uždraudimas tikrai susijęs su kovidu, ar jie slepia ką nors kita?

Mirtingumo nuo kovidų Kinijoje neįmanoma tiksliai apskaičiuoti, nes jie niekada nepateikė tinkamų duomenų, kuriuos būtų galima patvirtinti. Tačiau beveik visur kitur pasaulyje covid infekcijos mirtingumo vidurkis yra 0,27 %; tai reiškia, kad vidutiniškai daugiau nei 99,7 % žmonių pasaulyje nėra ko baimintis, kad jie mirs nuo šio viruso. Tačiau Kinijoje KKP elgiasi taip, tarsi kovotų su juoduoju maru. Kodėl?

Dėl draudimų visoje šalyje ėmė trūkti maisto, nes tiekimo grandinės tapo įtemptos, o gamyba daugeliu atvejų lieka uždaryta. Tačiau daugelis vakariečių mažai girdi apie tai, kad Kinijos eksportas iš esmės buvo įšaldytas. Tai labai svarbu, todėl manau, kad tai reikia pabrėžti - daugiau nei 1 iš 5 pasaulyje esančių konteinerių laivų šiuo metu stovi Kinijos uostuose, nes jie yra užblokuoti. Tai neįtikėtina.

Kodėl Kinija taip pasielgė dėl viruso, kuris, kaip visi žinome, nėra pavojingas didžiajai daugumai žmonių? Kodėl įvedė kol kas didžiausią šalyje uždarymą ir marino badu savo žmones, kai dauguma Vakarų vyriausybių jau atsisakė pandemijos baimės kurstymo ir priverstinio skiepijimo darbotvarkės?

Manyčiau, kad Kinija jau dabar gali būti įsitraukusi į ekonominį karą, apie kurį daugelis amerikiečių ir europiečių net nenutuokia. Tai gali būti eksporto į JAV ir Europą nutraukimo beta bandymas arba laipsniškas nutraukimas, kuris turėtų tapti nuolatiniu. Prekybos trikdžiai taip pat gali būti Kinijos invazijos į Taivaną prielaida.

Taivanas iš tikrųjų yra labiau priklausomas ir susietas su Kinijos ekonomika, nei daugelis žino. Kinija yra didžiausia Taivano eksporto pirkėja, o šis eksportas sudaro 10 % Taivano BVP. Šimtai tūkstančių Taivano darbininkų ir verslininkų reguliariai keliauja dirbti į Kiniją, o tai yra dar vienas ekonominis veiksnys, kuris dabar yra įtemptas dėl blokadų. Be to, Taivanas turi daugybę korporacijų, kurių gamyklos veikia žemyninėje Kinijoje ir kurios visos gali būti uždarytos dėl slapto uždarymo.

Noriu pasakyti, kad jei būčiau Kinija, planuojanti artimiausiu metu įsiveržti į Taivaną, galėčiau apsvarstyti galimybę pasinaudoti "covid" kaip priedanga, kad pirmiausia pakenktų jų ekonomikai ir sužlugdytų jų eksporto modelį. Komunistai į gyventojus žiūri kaip į naudą, kurią prireikus galima paaukoti, o Kinija yra visiškai pasirengusi sukelti trumpalaikes kančias savo žmonėms, jei tai reiškia ilgalaikę naudą partijai. Be to, jei ketinčiau slapta pradėti ekonominį karą su Vakarais, kas galėtų būti geriau, jei ne 20 proc. pasaulio krovininių laivų ir tiekimo grandinių sutrikdymas vardan šalies apsaugos nuo "pandemijos"?

Esmė? Nesitikėkite, kad Kinija patenkins trąšų sudedamųjų dalių ar kitų produktų eksporto poreikius, nes sankcijos Rusijai tęsiasi.

Infliacija prieš pasiūla ir kontrolė

Apie artėjantį maisto trūkumą kalba ne tik globalistinės organizacijos; tarptautinės maisto korporacijos "Goya" generalinis direktorius taip pat neseniai perspėjo, kad esame ant maisto krizės slenksčio. Kaip jau esu minėjęs anksčiau, infliacija lemia vyriausybinę kainų kontrolę, kainų kontrolė lemia gamybos paskatų (pelno) trūkumą, pelno trūkumas lemia gamybos nuostolius, gamybos nuostoliai lemia nepriteklių, o nepriteklius lemia vyriausybinį racionavimą (visų didelių maisto šaltinių kontrolę).

Kaip matome iš beveik visų autoritarinių režimų šiuolaikinėje istorijoje, maisto tiekimo kontrolė yra svarbiausia siekiant kontroliuoti gyventojus. Strateginiu požiūriu ją lenkia tik energijos kontrolė (jos taip pat greitai pritrūks, nes Europa ims taikyti sankcijas Rusijos naftai ir dujoms ir pradės vartoti kitų eksportuotojų tiekiamą naftą ir dujas). Maisto problema yra arčiausiai mūsų namų, nes jos poveikį galime iš karto matyti savo piniginėse ir šeimose. Daugeliui tėvų nėra nieko baisiau, kaip perspektyva, kad jų vaikai badaus.

Pagrindinė žiniasklaida vėl ignoruoja bet kokią galimą ekonominę grėsmę, tiksliau tariant, neigia, kad maisto trūkumas yra kažkas, dėl ko reikėtų nerimauti. Aš sakau, kam klausytis žmonių grupės, kuri visada klysta dėl tokių įvykių? Jei ką, tai bent jau rimtai vertinčiau globalistų žodžius, kai kalbama apie ekonomikos žlugimą; juk jie iš tokių nelaimių gauna daugiausia naudos, be to, jie turi didžiausią įtaką sukeldami krizę.

Pasirengimas šiandien nieko nekainuoja rytoj. Nepasirengimas šiandien kainuoja VISKĄ rytoj. Kiekvieno, turinčio smegenų, pasirinkimas yra paprastas - pasiruošti, kad nebrangūs ir lengvai prieinami maisto produktai baigsis dar iki šių metų pabaigos.

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.07.2022 laikas 18:55 93-ejų metų geras vaikinas su ginklu kritiškai sužeidė užpuoliką, kuris jį užpuolė jo namuose

93-ejų metų pensininkas santechnikas, sėkmingai apsaugojęs save ir savo turtą po to, kai į jį nusitaikė gauja, kuri išlaužė duris ir užpuolė jį jo paties namuose, panaudojo šautuvą su vienu šoviniu.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 09:04 Bezosas kritikuoja Bideno kreipimąsi dėl mažesnių benzino kainų
"Amazon" įkūrėjas Džefas Bezosas (Jeff Bezos) sukritikavo JAV prezidentą Džo Bideną ( Joe Biden) už tai, kad šis paragino naftos bendroves sumažinti itin aukštas benzino kainas, todėl Baltieji rūmai sekmadienį stojo ginti JAV vadovo....

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:57 Izraelio ekspertas įspėja, kad Indijoje atsirado naujas "Omicron" porūšis "Covid", galintis kelti nerimą

Izraelio eksperto teigimu, maždaug dešimtyje Indijos valstijų aptiktas naujas Omicron BA.2.75 subvariantas, kuris gali būti "nerimą keliančio" pobūdžio.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:48 Per šaudynes Kopenhagos prekybos centre žuvo keli žmonės, 22 metų įtariamasis suimtas
Per šaudymą Kopenhagos prekybos centre sekmadienį keli žmonės žuvo ir keli buvo sužeisti, pranešė Danijos policija ir pridūrė, kad suėmė vieną dvidešimtmetį asmenį.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:38 Šri Lankoje dėl degalų krizės mokyklose paskelbtos savaitės trukmės atostogos

Šri Lanka, neturėdama degalų transportui, nuo pirmadienio paskelbė savaitės trukmės atostogas mokykloms.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 11:08 Receptai | Patiekalai Skanūs kalakutienos kotletai - kepsniukai su daržovėmis

Turiu prisipažinti, kad ganėtinai ilgai svarsčiau ar pasidalinti šiuo receptu su visais ar ne. Mano galvoje vis sukosi dvejopos mintys. Tarsi ir reikia, nes skoniu šie kalakutienos kotletai-kepsniukai su daržovėmis gavosi fantastiški ir pradingo lėkštėse žaibo greičiu, bet iš kitos pusės - lyg ir...

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 10:46 Receptai | Patiekalai Sveiki ir sultingi kalakutienos kotletai su cukinija be miltų ir džiūvėsėlių
Minkšti, sultingi ir labai skanūs kalakutienos kotletai su cukinija. Juos gaminsime be miltų ir be džiūvėsėlių, tad jie bus tikrai sveiki. Mano šeimai šis patiekalas labai patinka ir jį dažnai gaminu. Tikiuosi ir Jūsų šeimai jis patiks, tad pamėginkite jau šiandien!...

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau