Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pokalbiai | Vaizdai » 2022 » Vasario » 19

Lietuvio antiglobalisto prognozės 2009 metais (laiko mašina atgal)

Šiame video gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę.

Lietuvoj vengiama minėti žodį "globalizmas". Užuot naudoja žodį globalizacija. Tačiau tai du skirtingi dalykai. Globalizacija yra daugmaž naudingas žmonijai procesas, tačiau kyla pavojus tautų išlikimui, tautos pradeda maišytis ir prarandamas tautinis identitetas.

Žmonės pasinaudoja realia galimybe pažinti vieni kitus, šiaip ima suprasti ir gerbti kitas kultūras, darosi mažiau ego-/etnocentriški, kritiškiau vertina patys save. Atsiranda galimybė vienyti globalinius ir regioninius resursus, naudoti juos žmogaus ir aplinkos labui. Žodis "globalizmas" rešikia štai ką: per globalizacija atsiranda galimybė globalizuoti monopolinį kapitalą, susidaro pasaulinė oligarchija, kuri pašalina arba minimalizuoja konkurenciją, pasiskirstydama realią ekonominę valdžia tarp sau pavaldžių transkontinentinių korporacijų.

Per transkontinentines korporacijas uzurpuojami gyvybiniai žmonijos resursai (bankai, energetiniai resursai, naftos ir dujų pramonė, žemės ūkis, maisto pramonė, mašinų gamyba tt.), organizuojamas narkobiznis, nusiperkama politinė valdžia, paperkamos vyriausybės ir prezidentai, slaptosios tarnybos ir jėgos struktūros.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau