Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 5

Medaus nauda prieš miega

Medus — tai saldus skystasis auksas, natūralus sveikatos eliksyras. O jūs kada nors bandėte valgyti medų prieš miegą? Tuo tarpu, kai šiuolaikinė žiniasklaida šaukte šaukia apie saldumynų žalą, ypač vakare, senovės Kinijos ir Indijos traktatuose apie sveikatą, tuometiniai gydytojai primygtinai rekomendavo prieš miegą suvalgyti šaukštelį medaus.

medus, nauda, miegas, mityba, sveikata

Padeda giliai užmigti.

Medus žinomas savo raminančiomis savybėmis. Atpalaiduoja, skatina melatonino – už sveiką miegą, ląstelių atsinaujinimą ir nervų sistemos atsistatymą atsakingo hormono išsiskyrimą. Arbatinis šaukštelis medaus prieš miegą – pilnaverčio miego garantas. Užsigerkite ramunėlių arbata, kad atsibustumėt visai laimingas žmogus.

Padeda sudeginti riebalus.

Maitinimosi specialistas (praeityje – botanikas) Maikas Makinesas pastebėjo, kad sportuojantys žmonės, nuolatos naudojantys medų, sudegina 10 kartų daugiau riebalų, negu medaus nevartojantys sportininkai. Savo stebėjimų pagrindu, Maikas sudarė medaus dietą, kurios esmė – visiškas cukraus pakeitimas medumi. O šaukštelis medaus nakčiai -viena iš pagrindinių šios dietos taisyklių.

Atnaujina kepenis.

Kepenų sveikata – tai viso organizmo sveikata. Būtent miego metu gyvybiškai svarbus organas atsinaujina ir atsistato. Ypač gerai kepenis veikia medaus ir moliūgo sulčių mišinys (1:1). Gerkite mėnesį laiko, taip padėsite organizmui atsikratyti toksinų ir sureguliuoti medžiagų apykaitą.

Stiprina apsaugines organizmo jėgas.

Arbatinis šaukštelis medaus – porcija visų organizmui reikalingų medžiagų. Česnakas – galingas imuniteto stimuliatorius. Šie du ingredientai komplekse galingai susivienija prieš bakterijas ir virusus!  Nuvalytą česnaką užpilkite medumi ir palikite pastovėti. Gerkite po šaukštelį nakčiai. Šis vaistas taip pat puikiai susidoroja su kosuliu.

Pripildo energijos.

Norite atsikelti iš lovos pilni energijos ir gerai nusiteikę? Nepamirškite pasistatyti prie lovos medaus stiklinaitės ir citrinų vandens. Padarykite taip bent kartą, ir jūs pasigailėsite, kad to nepadarėte anksčiau.

Patikslinimas: visos čia aprašytos gydomosios medaus savybės būdingos tik natūraliam produktui.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar