Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2019 » Kovo » 15

15.03.2019, 21:28
Medicinos Naujienos

Antibiotikai gali būti vaistai, kurie gelbėja gyvybę, tačiau jie taip pat gali padidinti sunkių lėtinių ligų riziką.

Sužinok daugiau ...
15.03.2019, 20:59
Medicinos Naujienos
Diklofenakas plačiai taikomas nuo skausmų ir uždegimo. Daug kur pasaulyje jo galima įsigyti be recepto, tačiau jau po pirmų 30-ies medikamento vartojimo dienų jis iš esmės padidina sunkių širdies veiklos sutrikimų riziką. Šalutiniai reiškiniai gali būti staigi nereguliari širdies veikla, prieširdžiu virpėjimas, insultas, širdies nepakankamumas ir miokardo infarktas.
Sužinok daugiau ...
15.03.2019, 20:46
Medicinos Naujienos

Vienas netoliese, Latvijoje, atliktas tyrimas liudija, kad 82 procentams šios šalies gyventojų trūksta vitamino D. Panaši situacija yra ir Estijoje, Lietuvoje. Nepakankama šio vitamino koncentracija veikia ne tik kaulų būklę, bet ir skatina autoimunines bei onkologines ligas, daro neigiamą įtaką psichoemocinei būsenai ir imuninės sistemos veiklai.

Sužinok daugiau ...
15.03.2019, 19:32
NSO, Ateiviai
Ufologas Taileris Glokneris (Tyler Glockner) 2016 m. gegužės 28 d. pristatė vaizdo įrašą su šokiruojančiais NSO kadrais. Šį įrašą parodė Deitono miesto (Ohajo Valstija, JAV) gyventojas, gyvenanti netoliese Rait Patersono JAV karinių oro pajėgų bazės. Ji nufilmavo ore skleidžiantį keistos formos objektą, kuris tapo nematomas tiesiog apstulbusių įvykio liudininkų akyse.
Sužinok daugiau ...
15.03.2019, 18:50
Istorijos Paslaptys
Paklauskite bet kurį žmogų, ir jums atsakys, kad pirmuoju žmogumi, apiplaukusiu pasaulį, buvo portugalų jūrų keliautojas ir tyrinėtojas Fernandas Magelanas, kuris 1521 metais žuvo Maktano (Indonezija) saloje mūšyje su vietiniais gyventojais. Tas pats parašyta ir istorijos, ir geografijos vadovėliuose. Tačiau tai tėra tik mitas.
Sužinok daugiau ...
15.03.2019, 10:57
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Kai kurios moterys įsitikinusios, kad atėjus menopauzės metui, joms teks atsisveikinti su grakščia figūra ir susidurti su daugybe problemų. Bet tai toli gražu ne taip. Iš tiesų, klimaksą visiškai teisėtai galima pavadinti antrąja jaunyste!
Sužinok daugiau ...
15.03.2019, 09:43
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina

Kasmet tūkstančiai žmonių hospitalizuojami dėl ūmaus pankreatito. Tai labai rimtas susirgimas, reikalaujantis neatidėliotino gydymo. Maždaug 25 procentų pankreatito atvejų transformuojasi į chronišką, o šis sudaro rimtą grėsmę susirgti kasos vėžiu, cukriniu diabetu, kepenų nepakankamumu ir kitokiomis patologijomis, turinčias realią grėsmę žmogaus gyvybei.

Sužinok daugiau ...
15.03.2019, 07:28
Pasąmonės Galios
Aš esu kovotoja ir nesutinku tiesiog plaukti pasroviui. Netikiu likimu, netikiu, kad Visata kiekvieną dieną man padeda. Nesu perfekcionistė. Tiesiog stengiuosi elgtis taip, kad vykstančios situacijos klostytųsi man tobulai tinkančiu būdu. Jeigu man niekaip nepavyksta pataisyti to, kas man nepatinka, galiu labai smarkiai supykti. Tai ir yra mano kova.
Sužinok daugiau ...