Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 15

Šokiruojantys NSO kadrai netoliese JAV KOP bazės

Ufologas Taileris Glokneris (Tyler Glockner) 2016 m. gegužės 28 d. pristatė vaizdo įrašą su šokiruojančiais NSO kadrais. Šį įrašą parodė Deitono miesto (Ohajo Valstija, JAV) gyventojas, gyvenanti netoliese Rait Patersono JAV karinių oro pajėgų bazės. Ji nufilmavo ore skleidžiantį keistos formos objektą, kuris tapo nematomas tiesiog apstulbusių įvykio liudininkų akyse.

rait patersonas, bazė, nso, ateiviai

2016 m. gegužės 25 d. moteris su vyru sėdėjo šalia savo namo, kieme žaidė vaikai. Saulė jau buvo pradėjusi leistis, danguje esantys debesys nusidažė rausva spalva. Netikėtai vyras šūktelėjo žmoną ir ranka parodė danguje kažkokį objektą. Ji čiupo telefoną ir ėmė filmuoti. Jų žodžiais, objektas judėjo labai keistai, atrodė, jog jis plaukia kartu su debesimis. (paranormal.lt)

Liudininkai teigia, kad nesigirdėjo jokio garso. Buvo keista, kad tvirtas keistos formos daiktas danguje skriejo visiškai tyliai. Tai pasirodė keista ne tik vyrui su žmona, bet ir jų kaimynams, kurie taip pat matė NSO.

Moteris vaizdo įrašą nusiuntė vietinės televizijos stočiai Kolambuso mieste bei į keletą NSO tyrinėtojų internetinių puslapių. Taip vaizdo įrašas pateko ufologui Taileriui Glokneriui, kanalo „SecureTeam 10“ vedėjui.

rait patersonas, bazė, nso, ateiviai

„Kai pamačiau liudininkės atsiųstą vaizdo įrašą, pirmoji mintis, atėjusi į galvą, buvo tai, kad šį objektą jau kažkur mačiau, - komentaruose papasakojo Taileris Glokneris. - Kiekvieną dieną sulaukiu apie 250-280 žinučių, tačiau prisiminiau, kad maždaug prieš mėnesį vienas vyras, taip pat gyvenantis Deitono priemiestyje, atsiuntė dvi nuotraukas su užfiksuotu panašiu objektu. Atsiųstose nuotraukose vaizdas nebuvo labai ryškus, vaizdo įraše viskas matoma kur kas geriau. Nuotraukos buvo darytos su skaitmeniniu veidrodiniu fotoaparatu „Canon 7d“ su teleskopiniu objektyvu, kuriuo galima daryti didelės raiškos nuotraukas. O vaizdo įrašas padarytas „Samsung Galaxy S6“ išmaniuoju telefonu. Išdidinus nuotrauką matosi, kad objektas yra „išplaukęs“, tačiau tikrai yra tokios pačios formos, kaip ir matomas vaizdo įraše. Yra ir dar viena nuotrauka, padaryta fotoaparatu, praėjus kelioms sekundėms po pirmosios nuotraukos padarymo. Šias nuotraukas atsiuntęs asmuo papasakojo, kad matė, kaip keistos formos objektas lėtai judėjo danguje, tačiau kas tai buvo, jis pasakyti negalėjo. Antroji nuotrauka leidžia susidaryti žymiai aiškesnį įspūdį apie objektą“.

rait patersonas, bazė, nso, ateiviai

rait patersonas, bazė, nso, ateiviai

„Be jokios abejonės, tai vienas ir tas pats skraidantis objektas! - pareiškė Taileris Glokneris. - Akivaizdu, kad tai yra arba ateivių laivas, arba labai keistas nepilotuojamas skraidantis aparatas, sukonstruotas Rait Patersono bazėje, pasinaudojant nežemiškomis technologijomis“.

Ufologas mano, jog daugelis žmonių nesiryžta viešinti savo turimos medžiagos apie NSO. Jie bijo būti atpažinti, išjuokti ar pasmerkti. Ir jie pajunta didžiulį palengvėjimą, kai jų pranešimas gauna įrodymų ar yra patvirtinamas kitų liudininkų.

Po šių dviejų pranešimų aiškėja, kas vyksta Rait Patersono karinės bazės rajone. Ir anksčiau, ir dabar labai daug yra kalbama apie „Zoną 51“. Manoma, kad joje yra ateivių, kurie kartu su Žemės mokslininkais kuria slaptas technologijas. Tačiau mažai kas žino, ir tai patvirtina Rait Patersono bazėje tarnavę kariškiai ir dirbę žmonės, kad „Zona 51“ yra paprasčiausiai priedanga, savotiška širma, skirta nukreipti žvilgsnį nuo pagrindinių bazių, pavyzdžiui, Rait Patersono. Yra ne vienas gandas, kad Rosvelyje nukritusio ir sudužusio kosminio laivo ir žuvusių ateivių kūnai yra saugomi būtent Rait Patersono bazėje, 18-ame angare.

rait patersonas, bazė, nso, ateiviai


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar