Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 16

Arnoldas Schwarzeneggeris užpylė dujų tiekimo tranšėją, kurią laikė duobe

Arnoldas Schwarzeneggeris užpylė dujų tiekimo tranšėją

Aktorius ir buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Švarcenegeris ėmėsi pats užpildyti, jo manymu, didžiulę duobę ant antradienį.

Arnie netgi nufilmavo save užpildantį duobę, kuri, anot jo, kėlė siaubą vairuotojams jo Los Andželo rajone.

Vis dėlto, pasak miesto pareigūnų, žvaigždės geranoriškumas buvo ne vietoje. Valdžios institucijos teigia, kad didžiulė duobė buvo visai ne duobė o iš tikrųjų buvo leistina "tarnybinė tranšėja", kuria naudojosi dujų.

Los Andželo miesto atstovas spaudai pranešė NBC Los Angeles. "Ši vieta nėra duobė. Tai tarnybinis griovys, susijęs su aktyviais, leistinais darbais, kuriuos toje vietoje atlieka "SoCal Gas", kuri tikisi, kad darbai bus baigti iki gegužės pabaigos."

Breitbart praneša: "SoCalGas" pasakė laikraščiui "L.A. Times", kad jos komandos sausio pabaigoje užbaigė dujotiekio atnaujinimo darbus ir "virš iškasos paklojo laikiną dangą".

Jeigu "SoCalGas" paprastai nuolatinę dangą pakloja maždaug per 30 dienų. nuo projekto užbaigimo, tačiau dėl lietaus grafikas vėlavo, Times.

Švarcenegeris, atrodo, nepatikėjo oficialiu paaiškinimu. jo personalo vadovo Danielio Ketčelio (Daniel Ketchell) ketvirtadienį tviteryje. "Tai visada svarbu priimti biurokratinę žalos kontrolę su saiku. druskos", - rašė jis tviteryje.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/arnold-schwarzenegger-fills-in-gas.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau