Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 11

Praėjus dvejiems metams, po to, kai Arnoldas Schwarzeneggeris pasakė: "Pasmerk savo laisvę", atsiprašo

Praėjus dvejiems metams, Arnoldas Schwarzeneggeris atsiprašė

Arnoldas Schwarzeneggeris atsiprašė už prieš dvejus metus išsakytas pastabas, kai vadinamosios kovidų pandemijos metu atmetė susirūpinimą dėl medicinos tironijos.

Jei pasakojimas nebūtų pasikeitęs, ar jis būtų atsiprašęs?

"Terminatoriaus" aktorius supyko ant žmonių, kurie nepritarė kaukėms ir kovidų skiepų reikalavimams, ir liepė jiems "nusispjauti į savo laisvę".

2021 m. rugpjūtį per CNN vykusią diskusiją Švarcenegeris sakė: "Kai darote poveikį kitiems žmonėms, tai tampa rimta".

"Čia yra virusas. Jis žudo žmones, ir vienintelis būdas užkirsti jam kelią yra: skiepytis, dėvėti kaukes, laikytis socialinės distancijos, nuolat plauti rankas, o ne tik galvoti apie tai, kad "Na, mano laisvė čia tarsi sutrikdyta". Ne, įkrėskite savo laisvei", - sakė jis.

"InfoWars" praneša: Po dvejų metų "Komando" žvaigždė, atrodo, apmąstė savo elgesį ir pakeitė nuomonę.

Vienas "Twitter" naudotojas reklamavo naująjį Švarcenegerio podkastą "Pump Club", kai kitas naudotojas pasakė, kad dėl jo 2021 m. pastabų praleis jį patikrinti.

"Noriu tai patikrinti, bet sunkiai perprantu Arnoldą "Fuck Your Freedom" Schwarzeneggerį", - sakė naudotojas.

Atsakydamas į tai, pats A. Schwarzeneggeris atsiprašė, sakydamas, kad "kartais mano burna mane lenkia".

"Štai ką dar pasakysiu: Atsiprašau, kad pasakiau tuos žodžius. Stengiuosi būti nepaliaujamai pozityvus, bet kartais mano burna mane aplenkia. Turėjau geriau bendrauti", - praėjusią savaitę tviteryje rašė "Tikrų melagysčių" žvaigždė.

Dabar, kai dulkės po COVID pliūpsnio jau nusėdo, atrodo, kad kai kurie žmonės pradeda suvokti, kaip stipriai jie persistengė dėl baimės valdomos pagrindinės žiniasklaidos mašinos.

Klausymas, kas už tai atsakys... ką jie kalbėjo.... Manau turėtu atsakyti. Ar, kam atsiprašymas... tenkina? Dalinkitės

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau