Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 17

JK premjeras Sunakas: 100 proc. moterų neturi penio

JK premjeras Sunakas: 100 proc. moterų neturi penio

Artėjant 2024 m. visuotiniams rinkimams, lyčių ideologijos tema tapo kontroversiška.

Jungtinės Karalystės premjeras Rišis Sunakas pabrėžė, kad tiki biologine lytimi, todėl jis priešpriešą Leiboristų partijos lyderiui, kuris pareiškė, kad "99,9 procentų moterų neturi varpos", nes Didžiojoje Britanijoje vyksta diskusijos dėl lyčių lygybės įstatymų.

Šios savaitės pradžioje dešiniosios pakraipos interneto svetainės paklaustas, ConservativeHome, koks procentas moterų turi penį, Sunakas sutiko su teiginiu, kad"žinoma" 100 proc. moterų neturi penio, dar kartą patvirtindamas savo nuomonę, kad "biologinė lytis yra gyvybiškai, iš esmės svarbi šiems klausimams"

"Mes visada turėtume atjausti, suprasti ir toleruoti tuos, kurie kurie galvoja apie lyties pakeitimą. Žinoma, kad turėtume," sakė Sunakas.

Kaip šios savaitės pradžioje pranešė "The Epoch Times" žurnalistas Owenas Evansas, pagal Unherd atliktą apklausą, 38 proc. sutiko ir 30 proc. nesutiko su teiginiu: "Tai priimtina, kad paaugliai vaikai patys priimtų sprendimus dėl savo lytinę tapatybę."

Apklausa taip pat parodė, kad tema "apima įvairias partijų ir pajamų grupes", o ištisi sluoksniai Anglijos kaimo vietovėse yra "labai skeptiški", o koncentruotuose miestų centruose "jaučiasi labai skirtingai."

Atnaujinta polemika dėl klausimas po Škotijos vyriausybės sprendimo siekti, kad Škotijos vyriausybė teisminės peržiūros po to, kai Jungtinės Karalystės ministrai įsikišo siekdami užkirsti kelią lyčių Škotijos parlamento narių gruodžio mėnesį priimto Škotijos parlamento įstatymo projekto dėl pripažinimo reformos (Škotija)

Škotijos įstatymo projektas, už kurį pasisakė tuometinė pirmoji ministrė ir SNP lyderė Nicola Sturgeon, būtų leidęs kiekvienas vyresnis nei 16 metų asmuo galėtų save identifikuoti, pateikdamas teisės aktais nustatytą deklaraciją gauti naują gimimo liudijimą, kuriuo pakeičiamas įrašas apie jų gimimo metu įregistruotą lytį į jų pasirinktą lytį.

Tačiau taip pat nebūtų reikalaujama, kad pareiškėjui būtų atlikta operacija ar hormonų terapiją, o lyties pakeitimo gimimo liudijimuose procesas

"Neigiamas poveikis"

Bet sausio mėnesį Jungtinės Karalystės vyriausybė užblokavo įstatymo projektą, motyvuodama jo "neigiamu poveikiu" visos Jungtinės Karalystės lygybės apsaugai.

JK premjeras Sunakas: 100 proc. moterų neturi penio

Laboristų partijos lyderis seras Keiras Starmeris ir lyderio pavaduotoja Andžela Reiner (Angela Rayner) 2022 m. kovo 31 d., 2022 m. kovo 31 d., leiboristų partijos vietos rinkimų kampanijos atidarymo renginyje "The Brown Cow", Burrs Country Park, Bury, Didžiojo Mančesterio (Anglija) mieste. (Danny Lawson/PA)

Po to, kai Starmeris balandžio mėnesį interviu Sunday Times teigė, kad "99,9 proc. moterų" neturi varpos, leiboristų lyderis sulaukė kritikos iš savo paties partijos.

"Dėl 99.9 proc. moterų tai visiškai biologinis dalykas... ir, žinoma, jos neturi varpos", - sakė Starmeris.

Rosie Duffield parlamento narė, kuri buvo atvirai pasisakiusi apie moterų vienos lyties erdves ir lyčių ideologiją bei kritikavo Škotijos lyčių reformos įstatymą, socialiniame tinkle "Twitter" parašė:

"Yra nėra jokių "kažkaip" ar "galėtų" apie moterų teisių atstatymą. Tai jau yra realybė, kuri didžiulį skaičių moterų gąsdina ir įsiutę. Seras Keiras galėtų pažvelgti į 2 500 įnirtingų komentarų po jo "Sunday Times" straipsniu."

Sunako "mokslu pagrįstus" komentarus aršiai kritikavo žmogaus teisių grupė "Liberty", kuri teigė, kad jo komentarai yra pagrįsti "transfobinėmis prielaidomis" ir buvo priemonė politikams pasinaudoti transseksualų gyvenimą kaip "pėstininką kultūriniuose karuose".

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau