Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Balandžio » 24

Iš kur žinote, kad esate nereikalingi?

Iš kur žinote, kad esate nereikalingi?

Šventa vieta niekada nebūna tuščia. Nebijokite nieko prarasti, likimo skirti žmonės nėra prarasti.

Nebijok prarasti tų, kuriems tavęs nereikia...

Yra žmonių, kurie niekada neprisipažins, kad esi jiems nereikalingas. Atrodo, kad jie taip elgiasi dėl auklėjimo, mandagumo, kažkokios naudos, gailesčio ir pan. Jūs nesuprantate - ką jūs juose įžvelgiate? Ir suprantate, kad šalia jų nesijaučiate patogiai, tarsi būtumėte jiems kažką skolingas, bet negalite prisiminti, ką.

Visi bandymai pasiaiškinti ir suprasti jų elgesį baigiasi tuo, kad jums pasakoma: "Tu pats save vynioji, viskas gerai. Bet kartu jie ir toliau elgsis: tarsi atsainiai, nerūpestingai. Atrodo, kad jie yra šalia ir visada pasiruošę su jumis pasikalbėti, tačiau jų elgesys jums sako: "Tiesą sakant, dabar esu užsiėmęs.

Jus vis dažniau persekioja jausmas, kad primetate save. Juk visada esate pasirengęs dėl jų viską mesti, o jie - ne. Atrodo, tarsi žmonės patys spręstų, kada pradėti dialogą su jumis, o kada jį nutraukti.

Privalote ieškoti atsakymų psichologijos knygose ar vaizdo įrašuose, kad suprastumėte: kodėl yra tokie žmonės ir kaip su jais elgtis. Laiko teks skirti savo asmeninėms savybėms tobulinti: būti empatiškam, jautriam, mandagiam ir gerai išauklėtam. Tačiau to tarsi niekada neužtenka, kad ir kiek pridėtumėte skils (įgūdžių ir gebėjimų), jie vis tiek elgiasi slopinamai.

Manote, kad koks nors žmogus taip elgiasi su jumis, nes esate blogas, ir taip elgiasi su visais. Tu išvis negali vertinti. Jei žmogus psichiškai sveikas, jam nereikia aiškinti: jis žiūri, analizuoja, reaguoja.

Ateis akimirka, kai jums neberūpės, nuspręsite atsisakyti šių "žvaigždžių" ne todėl, kad jos geresnės už jus, o todėl, kad jos nuolat nepasiekiamos. O kai tik pradėsite gyventi toliau, jos išdygs kaip grybai po lietaus ir pradės reikalauti jūsų dėmesio. Jos taps linksmos ir rūpestingos. Jie pakvies jus susitikti arba pasiūlys dažniau paskambinti. O jūs, vadovaudamiesi senu refleksu, patikėsite gerais ketinimais. Pasinerkite į santykius ir tiesiog pradėkite rodyti visas geriausias savybes, nes vyras vėl išnyks. Jis vėl taps jums nepasiekiamas. Taip nutiks labai dažnai.

Priklausomai nuo balso tembro, žodžių energijos, nuo to, kaip ir kada tai sakoma, ir pan. - Žmogaus organizme suveikia seni refleksai ir jis pradeda jausti: skausmą, baimę, apgailestavimą ir pan. Todėl būtina, kad tie - kurie "išnaudoja" ir daro įtaką, kad jie galvotų apie mus, o ne mes apie juos.

NLP tai vadinama "arčiau - toliau", tai manipuliavimo būdas, kuriuo siekiama pririšti žmogų prie savęs ir kontroliuoti jo valią. Jūs suteikėte jam vertę sau - tai yra jautėte, kad jis toks svarbus, nepakeičiamas, kad turite branginti jo laiką, net jei jis darė jums blogus dalykus - užmerkti į tai akis. Ir visa tai tik todėl, kad jis neleido jums prisiartinti prie jo kūno, laikė jus per atstumą.

Jums reikia visuomenės, kuri jus palaikytų psichoemociniu požiūriu, žmogui visada reikia psichoemocinių mainų. O jei tokių mainų nėra, žmogus kenčia ir jo smegenyse vyksta nepageidaujami procesai. Kitų žmonių pritarimas jums yra kaip valgymas, gėrimas ir pan. Be šio priėmimo žmogus suserga: fobijomis, depresijomis ir kitais psichiniais asmenybės sutrikimais.

Jūs tikrai nenorite prarasti tokio žmogaus, nes investavote savo laiką, emocijas, finansines jėgas. Tačiau kodėl vis dar laikotės jo? Tikėtina, kad kartą jis jums nusileido ir padėjo kritiniu momentu. O jūs, kilnus žmogus, prisimenantis gerą požiūrį, užkibote ant kabliuko "visada pasiruošęs padėti, tereikia užsiminti". Ši manipuliacija veikia ir su vyrais, ir su moterimis. Kiekvienas žmogus gali atsidurti bendro priklausomumo būsenoje.

Jūs negalite pakeisti pasaulio. Galite rasti savo vietą su savo žmonėmis.

Jums reikia atkreipti dėmesį į savo jausmus. Į tai, kas vyksta viduje, kai toks žmogus jumis naudojasi. Pasikalbėkite su juo. Pasakykite jam, kas jus neramina. Netylėkite. Jei tai nesiliauja, laikas palikti santykius. Supraskite, kad toks žmogus taip elgiasi su visais, o gal jis pats palaiko santykius "arčiau - toliau".

Kaip išsivaduoti iš priklausomybės:

  • Atpažinkite, kad jumis manipuliuojama.
  • Įsiklausykite į savo kūno reakciją: Ar dabar gerai, ar blogai?
  • Negalvoti apie asmenį, neteisti ir nebandyti suprasti jo veiksmų.
  • Darykite tai, ką mėgstate daryti.
  • Parašykite "atsisveikinimo laišką" ir išmeskite jį į šiukšliadėžę (taip galite daryti kiekvieną kartą, kai pradedate vidinį dialogą).
  • Sukurkite naują įprotį: vos tik ištiesę ranką rašyti tam žmogui, pradėkite pritūpinėti. Jūsų kūnas pasakys ačiū!

Nėra tokios vietos kaip namai. Nebijokite, kad ką nors prarasite, likimo lemti žmonės nepasiklysta.

Būk tikras, kad tavo gyvenime atsiras malonus žmogus, dabar išmoksi mylėti save, o geri žmonės ir įvykiai visada traukia į meilę, žinoma, jei juos taip pavadinsi.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau