Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Teisė | Patarimai » 2023 » Balandžio » 28

Kaktusas namuose, kam jis skirtas?

Kaktusas namuose, kam jis skirtas?

Įrodyta, kad kambariniai augalai yra labai naudingi: vieni valo namų orą, kiti padeda atsikratyti neigiamos energijos.

Dabar jau įrodyta, kad kambariniai augalai yra labai naudingi: vieni valo buto orą, kiti padeda atsikratyti neigiamos energijos.

Tačiau kai kurie iš jų yra pakankamai kenksmingi, kad juos būtų galima laikyti bute. Nors kartais tai tik ženklas - kaip, pavyzdžiui, kaktusų atveju.

Šiandien yra daugiau kaip 1 200 skirtingų kaktusų rūšių. Jie laikomi pačiais nereikliausiais kambariniais augalais - vis dėlto dygliuotieji augalai turėtų būti laikomi aplinkoje, panašioje į jų natūralią buveinę. Dėl šios priežasties geriausia kaktusų vazoną pastatyti ant saulėčiausio buto lango palangės.

Nors kaktusai natūraliai auga sausringose vietovėse, nereikėtų pamiršti jų laistyti. Pavasarį ir vasarą jie drėkinami, kai dirva išdžiūsta.

Be to, šie žalieji augintiniai nemėgsta sauso oro, todėl retkarčiais juos galima apipurkšti purkštuvu. Tačiau šaltesniais mėnesiais laistymą reikėtų sumažinti iki vieno karto per mėnesį.

Nepaisant kaktuso populiarumo tarp kambarinių augalų, aplink jį sklando daug mitų, kurie neigiamai veikia jo reputaciją. Štai keletas iš jų:

  • Kaktusų negalima laistyti. Jiems reikia drėgmės kaip ir bet kuriam kitam augalui. Laistymo dažnumą reikėtų sumažinti tik šaltuoju metų laiku.
  • Kaktusus reikėtų persodinti retai. Augalus reikėtų persodinti kasmet. Tai skatina jų augimą.
  • Namuose, kuriuose auga kaktusas, vyrai ilgai nesugyvena. Augalas niekaip negali paveikti santykių.
  • Jei jums padovanojo kaktusą, tai yra išsiskyrimo ženklas. Panašiai kaip ir ankstesniame punkte. Išsiskyrimo priežastis bus santykiuose, o ne augale.
  • Kaktusai yra nuodingi. Tokiomis savybėmis pasižymi tik 3 rūšys, jos auga tik Pietų Amerikoje, o jų paplitimą riboja įstatymai.

Paneigę pagrindines kaktusų pranašystes, dabar galime pereiti prie jų privalumų. Taigi kodėl verta namuose turėti bent vieną tokį augalą?

1. Apsauga nuo negatyvo

Kaktusas pritraukia visą neigiamą energiją. Susidūręs su kivirču ar nuoskauda, jis "prisiima smūgį". Dar senovės šamanai šias savybes naudojo ritualuose.

2. Apsauga nuo elektromagnetinės spinduliuotės

Rekomenduojame kaktusą pasistatyti ant darbo stalo, šalia kompiuterio. Jis ne tik apsaugo nuo elektromagnetinės spinduliuotės, bet ir sumažina patalpos oro jonizaciją.

3. Gražus interjero elementas

Visi žino, kad kaktusai yra ne tik dygliuoti, bet ir žydintys augalai. Ir juos galima sodinti į daugybę įvairių dekoratyvinių vazonų. Ryškiaspalviai kaktusų žiedai interjerui suteikia spalvų.

4. Turintys gydomųjų savybių

Kaktusų sultys ir minkštimas naudojami kosmetologijoje ir medicinoje. Jose gausu medžiagų ir sudedamųjų dalių.

Tai nepretenzingas augalas, kuris ne tik papuoš bet kurį kambarį, bet ir išvalys jį nuo neigiamos energijos. Ir nieko baisaus, jei pamiršite jį palaistyti.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau