Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Balandžio » 29

CDC tiria visiškai paskiepytų vaikų paslaptingos smegenų ligos paplitimą

CDC tiria visiškai paskiepytų vaikų paslaptingos smegenų ligos papliti

CDC pradėjo skubų tyrimą dėl "paslaptingo" visiškai paskiepytų vaikų smegenų ligų padidėjimo Amerikoje.

Sveikatos priežiūros pareigūnų duomenimis, pietinėje Nevados valstijoje 2022 m. trigubai padaugėjo retų, sunkių smegenų pūlinių atvejų tarp vaikų. Dabar CDC tiria, kas lemia tokių atvejų padažnėjimą, teigiama CNN pranešime.

Gydytojai pastebėjo, kad daugiau kaip 75 proc. atvejų nustatyta maždaug 12 metų berniukams - atvejų ėmė smarkiai daugėti 2022 m. pavasarį, tačiau priežastis gydytojams yra "paslaptis", teigia CNN.

Apie tai praneša Beckershospitalreview.com: Pietų Nevados sveikatos apygardos Ligų priežiūros ir kontrolės skyrius atliko savo tyrimą dėl padidėjusio susirgimų skaičiaus ir padarė išvadą, kad atvejai "neturėjo bendro poveikio", o tai dar labiau įmena mįslę. 

Dabar CDC imsis iniciatyvos gilintis į tai, kas galėjo sukelti staigų bumą. 

Kitų valstijų gydytojai taip pat pastebėjo atvejų padažnėjimą. Niujorko "Northwell Health" vaikų infekcinių ligų specialistas daktaras Sunilas Soodas (Sunil Sood) CNN sakė, kad, jo manymu, jis ir jo darbuotojai pastebi maždaug dvigubai daugiau vaikų smegenų abscesų atvejų nei anksčiau.

Smegenų abscesai gali sukelti kitas sunkias ligas, įskaitant traukulius, pusiausvyros, regėjimo ir kalbos sutrikimus, tačiau gydytojai nėra įpareigoti pranešti apie šias ligas, o tokios agentūros kaip CDC įsitraukia tik paprašius papildomos pagalbos.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau