Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 1

Sudane kilus problemoms dėl Nilo užtvankos, potvyniai pridarė didelių nuostolių

Sudano drėkinimo ir vandens išteklių ministerija teigia, kad Mėlynojo Nilo vandens srautas padidėjo nuo 100 mln. kubinių metrų iki 400 mln. kubinių metrų.

Ministerijos pranešime teigiama, kad artėjant rudens sezonui ir didėjant vidutiniam kritulių kiekiui Etiopijos plynaukštėje, Mėlynojo Nilo vandens lygis Rosseireso, Singaro, Sennaro, Wad Madani ir Chartumo rezervuaruose jau gerokai pakilo.

Sudano potvynių baimė sutapo su Etiopijos pranešimu, kad ji baigė užpildyti Didžiosios Etiopijos atgaivinimo užtvankos (GERD) rezervuarą, neatskleidžiant, kiek vandens susikaupė.

Buvęs Egipto drėkinimo ministras Mohammedas Nasras Allamas (Mohammed Nasr Allam), kalbėdamas su "Al-Monitor", sakė, kad šiemet Sudane kilę potvyniai, nepaisant riboto vandens kiekio, padarė didelių nuostolių dėl vienašališko GERD užpildymo ir informacijos apie užtvanką trūkumo. Jis teigė, kad Etiopija su jokia suinteresuotąja šalimi nederino GERD užpildymo ir eksploatavimo, todėl Sudanas nesugebėjo imtis reikiamų priemonių galimų potvynių ar aukšto vandens lygio Mėlynajame Nile atveju.

Liepos 24 d. Sudano žiniasklaida pranešė, kad dėl potvynių Al-Fao, Gedarefo valstijoje, daugiau kaip 10 000 šeimų buvo priverstos palikti savo namus, užlieta apie 20 000 namų, sugadinta šimtai tonų kviečių atsargų ir keliose Al-Fao vietovėse padaryta 1 trilijonas Sudano svarų sterlingų (apie 2,2 mlrd. JAV dolerių) nuostolių.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau