Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugsėjo » 13

Vietname per potvynius žuvo 2 žmonės

Audra "Conson" atnešė smarkias liūtis į kai kurias Vietnamo dalis ir sukėlė staigius potvynius, per kuriuos žuvo 2 žmonės ir buvo apgadinta šimtai namų.

Vietnamo nelaimių valdymo tarnybos (VDMA) duomenimis, nuo rugsėjo 10 d. iki rugsėjo 13 d. į Binh Tan, Quang Ngai provinciją, audra "Conson" atnešė 908 mm kritulių. Per tą patį laikotarpį Tra Hiep mieste Quang Ngai iškrito 807 mm kritulių, Thuong Lo mieste Thua Thien Hue - 772 mm, Tam Tra mieste Quang Nam - 772 mm ir Tra Cat mieste Quang Nam - 685 mm.

VDMA duomenimis, didžiausi potvyniai kilo Quang Ngai mieste, kur buvo apgadinti 775 namai. Nuo potvynio taip pat nukentėjo Quang Tri (apgadinta 10 namų), Con Tum (07 namai), Gia Lai (03 namai). Apie 750 žmonių iš 215 šeimų buvo evakuoti iš žemai esančių vietovių Tra Bong, Ba Tho ir Binh Son rajonuose Quang Ngai provincijoje. Daugiau nei 8 000 hektarų ryžių ir pasėlių buvo užtvindyti arba sugadinti.

Tu Mo Rongo rajone, Kon Tumo provincijoje, vienas žmogus žuvo, kai jį nuplovė potvynio vanduo. Dar vienas žmogus žuvo dėl potvynio Son Tinh rajone, Quang Ngai provincijoje.

Audra "Conson" taip pat atnešė stiprių vėjų, kurie apgadino 131 namo stogus. Dėl audringos jūros laivams kilo problemų. Gelbėtojų komandos išgelbėjo 18 žmonių iš dviejų su problemomis susidūrusių laivų.

Anksčiau audra "Conson" buvo nusiaubusi dalį Filipinų, kur tūkstančiai žmonių buvo priversti palikti savo namus.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau