Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 2

Rekordinė liūtis Austrijos Graco mieste sukėlė potvynį ir apgadino namus

Austrijos Štirijos žemėje esančiame Graco mieste iškritusi liūtis sumušė nuo 1938 m. iškritusių kritulių rekordą, užtvindė gatves ir rūsius bei išvartė daug medžių.

Mieste esančioje meteorologijos stotyje per 24 valandas buvo užfiksuota 110 litrų lietaus į kvadratinį metrą, taip sumušant nuo 1938 m. buvusį rekordą, kai per 24 valandas iškrito 105 litrai lietaus.

Miesto pareigūnai ragino gyventojus audros metu neiti iš namų, nes lietaus vanduo užtvindė kelias gatves ir prasiveržė į rūsius.

Taip pat iškrito didelė kruša, o kitur mieste policijai teko uždaryti gatves dėl išverstų medžių, kurie kėlė pavojų vairuotojams ir pėstiesiems.

Per naktį ugniagesiai reagavo į maždaug 60 iškvietimų. Judendorfo rajone apie 30 automobilių įstrigo užtvindytame tunelyje, kai kuriems vairuotojams prireikė pagalbos, kad galėtų išlipti, pranešė visuomeninis transliuotojas ORF.

Nuo liūčių nukentėjo ir Vorarlbergo kraštas, taip pat Žemutinės Austrijos Neunkircheno rajonas, kur dėl liūties buvo apgadinti stogai ir užlieti rūsiai.

2021 m. vasara buvo neįprastai audringa ir jau dabar Austrijoje užfiksuotas perkūnijų skaičiaus rekordas.

Iki liepos pabaigos visoje Austrijoje buvo užregistruota daugiau kaip milijonas žaibų smūgių, o tai viršija kiekvienų metų vidurkį, t. y. Austrija yra pakeliui į rekordinį žaibų smūgių skaičių per vieną vasarą.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:04 Vyro nekrologas įspėja "neskiepytus": "Nedarykite to, jei nesate pasirengę kentėti ir mirti"
vakcina, Moderna, pandemija, Didžioji farmacija, biologinis ginklas, pavojingi vaistai, farmacinis sukčiavimas, spygliuotasis baltymas, tiesa, neskiepyti, mirtis nuo vakcinos, blogi gydytojai, bloga sveikata, bloga medicina...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 18:29 Potvyniai ir nuošliaužos užfiksuoti 4 Kolumbijos departamentuose

Kolumbijoje tęsiantis lietingam sezonui, pastarosiomis dienomis pranešta apie kelis potvynių ir nuošliaužų atvejus Kindijo, Antiokijos, Risaraldos ir Kaukos departamentuose.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:26 Garstyčios nuo peršalimo
Daugelis skaitytojų turi prisiruošę vaistažolių, uogų ir t.t. atsargų. Kiekviena vietovė turtinga savais vaistiniais augalais. Bet tie, kurie neprisirenka vaistažolių, gali pasigydyti ir kitais būdais.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:18 Nuo nemigos ir nuospaudų

Siūlau receptus nuo nemigos, nuospaudų ir imuniteto stiprinimui. Kad sustiprėtų imunitetas, perku medų (3 litrų stiklainį), išpilstau į dvi talpas po 1,5 I (tinka stiklainiai nuo majonezo). Imu 1,5 I stiklainį medaus, sumaišau jį su 0,5 kg citrinų, kurias sumalu mėsmale.

...

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)
18.11.2021 laikas 22:52 Receptai | Patiekalai Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai Avienos kepsnys-pjausnys su kaulu keptuvėje su Farfalle makaronais
Vieną kartą keliaujant Niujorke (New York) buvau pakviesta į vieną gimtadienį, kur susirinko nemažai žmonių. Buto šeimininkė tą kartą ruošė avienos kepsnius - pjausnius ir man teko stebėti visą gamybos procesą.

Skaityti daugiau