Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 9

Punta Arenas miestą Čilėje užklupo smarkus snygis ir šaltis

Įvairiose Punta Arenos vietovėse per dieną buvo užregistruota daug eismo įvykių ir žmonių, nukritusių dėl sniego ir ledo ant gatvių.

Vakar anksti ryte Punta Arenas mieste pradėjo smarkiai snigti ir pagrindines miesto gatves padengė baltu sluoksniu, o vakariniame sektoriuje - dar labiau. Dėl to kilo problemų vairuotojams ir gyventojams, nes pastarosiomis dienomis automobilių eismas labai suintensyvėjo.

Viena iš nukentėjusių vietų buvo Pedro Aguirre Cerda gatvės pakilimas priešais María Behety parką, kur automobiliai negalėjo įveikti nuolydžio iki Manuelio Rodriguezo gatvės ir turėjo padėti vieni kitiems įveikti šią atkarpą.

Dar viena nukentėjusi teritorija - gatvė prie alaus daryklos, kur sunkvežimis negalėjo manevruoti, kaip nutiko Frey Montalva prospekte, nuokalnėje prieš išvažiuojant į Ignacio Carrera Pinto gatvę.

Įvairiuose Punta Arenas miesto sektoriuose per dieną įvyko keli eismo įvykiai, kuriuose buvo nesunkiai sužeisti žmonės, taip pat nukrito žmonės dėl sniego ir ledo ant šaligatvių.

Punta Arenas - miestas Čilėje. Jis yra to paties pavadinimo komunos, Magallanes provincijos ir Magallanes y la Antarctica-Chilena regiono administracinis centras. Ispaniškai šis pavadinimas reiškia "smėlio kyšulys".

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau