Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 17

Dalis Pietų Afrikos ir Lesoto teritorijos padengta iki 20 cm storio sniegu

Savaitgalį kai kurios Pietų Afrikos Respublikos ir Lesoto dalys virto žiemos stebuklų šalimi, nes žemę padengė sniegas. Viena vertus, vietiniai gyventojai bent jau pamatė sniegą, kita vertus, gyventojai ir vietinės tarnybos bei komunikacijos buvo nepasiruošę tokiems netikėtumams.

Pietų Afrikos meteorologijos tarnyba prieš savaitgalį įspėjo, kad kai kuriose šalies dalyse snygis gali būti "pražūtingas".

Kai kuriose vietovėse, pavyzdžiui, Lesoto kalnų kurorte Afriski, prisnigo daugiau sniego nei tikėtasi, todėl buvo uždaryti keliai ir nutrūko elektros energijos tiekimas.

Gamta, kataklizmai, ledynmetis, stichinės nelaimės, orai, klimatas

Pasak kurorto generalinio direktoriaus Peterio Peiperio, jie tikėjosi 5-10 cm sniego, tačiau sulaukė daugiau nei 20 cm sniego.

"Dėl stipraus vėjo šeštadienio naktį keliuose taip pat susidarė sniego sangrūdos. Už 40 km esanti deimantų kasykla išsiuntė buldozerį, kad išvalytų kelią, todėl sekmadienį iki 14 val. svečiai galėjo saugiai išvykti iš kurorto", - sakė jis.

Nors svečiai džiaugėsi gausiu sniegu ir buvo puikios sąlygos slidinėti, tačiau, pasak Papeerio, kurorto vadovybei tai sukėlė tam tikrų problemų.

"Sekmadienį dėl ant elektros linijų susidariusio ledo maždaug keturioms valandoms netekome elektros energijos", - sakė jis naujienų portalui "News24".

Pietų Afrikos meteorologijos tarnybos prognozuotojas Kgolo Mahlangu teigė, kad snygį sukėlė žemumas kertančios sistemos ir Pietų Atlanto aukšto slėgio sistema.

Vienos žemiausių temperatūrų buvo užfiksuotos Elliote (2 laipsniai), Sheilburne (2 laipsniai) ir Giants Castle (4 laipsniai), sakė Mahlangu.

"Tikimasi, kad per ateinančias septynias dienas, pradedant antradieniu, per pakrančių teritorijas keliaus šalti frontai. Vakarų ir Rytų kyšulio pakrantėje bei gretimose žemyninėse teritorijose galime tikėtis frontalinių liūčių ir kritulių, kurie išplis į Kvazulu-Natalą", - sakė ji.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 19:08 Vėžio atsiradimas ir gydymas
Vėžys - tai įvairių parazitų konglomeratas: mikrobų, virusų, grybelių, pirmuonių. Vėžinis navikas - tai grybiena, kurioje tie parazitai vystosi.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau