Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mokslo Afiša » 2021 » Rugpjūčio » 21

CO2 nesukelia visuotinio atšilimo - tai daro saulė

(Paranormal) Naujajame recenzuojamame dokumente teigiama, kad pagrindinis "klimato kaitos" veiksnys yra ne žmogaus veikla, o saulė.

Ronanas Konolis (Ronan Connolly) iš Aplinkos tyrimų ir žemės mokslų centro (CERES) kartu su kolegomis nustatė, kad Tarpvyriausybinės klimato kaitos komisijos (TKKK), Jungtinių Tautų (JT) programos, pateiktame pasakojime, kuriame teigiama, kad "visuotinį atšilimą" sukelia tokie dalykai, kaip žmonių kvėpavimas ir galvijų leidžiamos dujos, klesti sisteminis šališkumas.

Iš tikrųjų anglies dioksido (CO2) išmetimas yra natūralios saulės šviesos, sąveikaujančios su gamtos pasauliu, produktas, nustatė Connolly ir jo komanda. Pasirodo, žmonės, tiesiog egzistuojantys ir užsiimantys savo verslu, neturi jokios įtakos klimato modeliams ar temperatūrai.

Saulės energija yra didžiausias veiksnys, lemiantis kai kuriose pasaulio dalyse stebimą padidėjusią temperatūrą. Ir atvirkščiai, saulės energijos trūkumas tam tikrais metų laikais, daugiausia žiemą, paaiškina, kodėl kartais būna šalta ir kartais sumušami rekordai.

Neseniai JT paskelbė šeštąją "Vertinimo ataskaitą", vadinamą AR6, kurioje vėl teigiama, kad dėl iškastinio kuro naudojimo ir karvių tvaiko planeta vasarą "šyla", o žiemą "atvėsta". Connolly ir jo komanda nustatė, kad tai netiesa.

JT atrinko duomenis, kad paremtų savo darbotvarkę, ir pateikė "siaurus ir neišsamius duomenis apie bendrą Saulės spinduliavimą", - savo tyrime teigia Connolly. Tai rodo, kad JT sąmoningai ir sistemingai nusiteikusios prieš bet kokius alternatyvius požiūrius į tariamus pasaulinio klimato pokyčius.

"Priklausomai nuo to, kokius paskelbtus duomenis ir tyrimus naudojate, galite įrodyti, kad visą atšilimą lemia Saulė, tačiau TKKK naudoja skirtingus duomenis ir daro priešingą išvadą", - pridūrė Connolly vaizdo pareiškime "The Epoch Times".

"Atrodo, kad atkakliai siekdama vadinamojo mokslinio konsensuso, TKKK nusprendė atsižvelgti tik į tuos duomenų rinkinius ir tyrimus, kurie patvirtina jų pasirinktą pasakojimą."

Klimatą per saulę valdo Dievas, o ne žmonija

Svarbu nepamiršti, kad klaidingos JT išvados dėl "žmogaus sukeltos klimato kaitos" turi pražūtingų pasekmių pasaulio ekonomikai. Jei globalistinė institucija pasieks savo, visuomenė, kokią ją pažįstame, gali būti ir greičiausiai bus iš esmės pertvarkyta remiantis klaidinga nuostata, kad klimato kaitą lemia žmonės.

Tikrovė yra tokia, kad Dievas galiausiai valdo besikeičiantį klimatą, ir galbūt žmonijai reikėtų atidžiai pažvelgti į tai, ką Jis galbūt bando pranešti visais siautėjančiais gaisrų infernais, žemės drebėjimų suaktyvėjimu ir nuolatinėmis sausromis.

Toliau kaltinti žmones dėl pasaulinių klimato pokyčių yra kvailas žaidimas, tačiau šį žaidimą JT yra pasiryžusios žaisti, tikriausiai iki gyvenimo pabaigos. Kitaip tariant, tik nuo mūsų ir tokių žmonių kaip Connolly priklauso toliau kovoti su melu.

Sąžiningai pažvelgus į duomenis aiškiai matyti, kad klimato aktyvumą pirmiausia lemia saulė. Ir paskutinį kartą šis autorius tikrino, kad žmonės neturi jokios įtakos tam, ką daro saulė - žinoma, jei neskaičiuosime Billo Gateso pastangų blokuoti saulę "chemtreilais".

Remdamiesi 16 skirtingų saulės energijos kiekio, vadinamo "bendruoju saulės spinduliavimu", įvertinimų, Connolly ir jo komanda nustatė, kad bent jau nuo XIX a. saulė visada lėmė klimato sąlygas.

"Sunku pasakyti, ar jie tai darė sąmoningai, ar tai buvo tiesiog patvirtinimo šališkumas, tačiau akivaizdu, kad atrenkami IPCC požiūrį palaikantys duomenų rinkiniai, o jam prieštaraujantys duomenys atmetami", - apie JT sako Connolly.

Norėdami sekti naujausias žinias apie visuotinį atšilimą ir sukčiavimą klimato kaitos srityje, apsilankykite ClimateScienceNews.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

TheEpochTimes.com

Raa-journal.org

NaturalNews.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau