Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 27

Prancūzijoje ir Ispanijoje - niokojantys staigūs potvyniai po smarkių liūčių

2021 m. rugpjūčio 25 d. anksti ryte kai kuriose pietų Ispanijos dalyse per 1 valandą iškrito daugiau kaip 40 mm lietaus, kuris sukėlė staigius potvynius. Dieną prieš tai pietryčių Prancūzijoje praūžusi audra per trumpą laiką išpylė daugiau kaip 100 mm lietaus ir sukėlė potvynius Var departamente.

Prancūzija

Météo-France duomenimis, rugpjūčio 24 d. Vovenargue, netoli Bouch du Rhône, jų lietaus matuokliai užfiksavo 81,3 mm kritulių, o tai beveik 3 kartus viršija rugpjūčio mėnesio vidurkį toje stotyje. Per valandą iš viso iškrito 58 mm kritulių.

Var departamente esančiame Pinjanso mieste, kuris smarkiai nukentėjo nuo potvynio, iškrito kruša ir liūtys, kurių bendras kiekis viršijo 100 mm. Policija pranešė, kad miestas buvo visiškai uždarytas eismui, nes gatves užliejo 30 cm gylio purvas ir potvynio vanduo.

Į teritoriją buvo išsiųsta daugiau nei 100 ugniagesių, kurie atliko 110 operacijų. Iš viso iš užlietų namų buvo perkeltos 22 šeimos. Pasak Pinjanso mero Fernando Brune'o, sužeistųjų ir aukų nebuvo.

Kitur Prancūzijoje potvyniai ir liūtys apgadino ligoninės pastatą Provanso Salone, Bouches du Rhône departamente, tačiau aukų nebuvo.

Ispanija

Rugpjūčio 25 d. Ispaniją užplūdo staigūs potvyniai po to, kai ankstyvą rytą pietinėje šalies dalyje praūžė audros, atnešusios trumpalaikes liūtis.

Staigūs potvyniai nusiaubė Burunchelą ir netoliese esančias vietoves Chajeno provincijoje, Andalūzijoje. Buvo sudaužyti automobiliai ir užtvindyti namai. Keliai buvo paskendę purve ir nuolaužose. Tačiau pranešimų apie aukas negauta. Valdžios institucijos teigė, kad rugpjūčio 25 d. buvo uždaryti keli keliai.

Andalūzijos provincijos Chazorlos mieste, esančiame Chajeno provincijoje, per vieną valandą iškrito 45 mm lietaus.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:04 Vyro nekrologas įspėja "neskiepytus": "Nedarykite to, jei nesate pasirengę kentėti ir mirti"
vakcina, Moderna, pandemija, Didžioji farmacija, biologinis ginklas, pavojingi vaistai, farmacinis sukčiavimas, spygliuotasis baltymas, tiesa, neskiepyti, mirtis nuo vakcinos, blogi gydytojai, bloga sveikata, bloga medicina...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 18:29 Potvyniai ir nuošliaužos užfiksuoti 4 Kolumbijos departamentuose

Kolumbijoje tęsiantis lietingam sezonui, pastarosiomis dienomis pranešta apie kelis potvynių ir nuošliaužų atvejus Kindijo, Antiokijos, Risaraldos ir Kaukos departamentuose.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:26 Garstyčios nuo peršalimo
Daugelis skaitytojų turi prisiruošę vaistažolių, uogų ir t.t. atsargų. Kiekviena vietovė turtinga savais vaistiniais augalais. Bet tie, kurie neprisirenka vaistažolių, gali pasigydyti ir kitais būdais.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:18 Nuo nemigos ir nuospaudų

Siūlau receptus nuo nemigos, nuospaudų ir imuniteto stiprinimui. Kad sustiprėtų imunitetas, perku medų (3 litrų stiklainį), išpilstau į dvi talpas po 1,5 I (tinka stiklainiai nuo majonezo). Imu 1,5 I stiklainį medaus, sumaišau jį su 0,5 kg citrinų, kurias sumalu mėsmale.

...

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)
18.11.2021 laikas 22:52 Receptai | Patiekalai Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai Avienos kepsnys-pjausnys su kaulu keptuvėje su Farfalle makaronais
Vieną kartą keliaujant Niujorke (New York) buvau pakviesta į vieną gimtadienį, kur susirinko nemažai žmonių. Buto šeimininkė tą kartą ruošė avienos kepsnius - pjausnius ir man teko stebėti visą gamybos procesą.

Skaityti daugiau