Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 29

Tailandas: staigus potvynis Patajoje

Smarkios liūtys užklupo Patają, sukeldamos potvynius kaimuose ir pagrindiniuose miestų keliuose Patajoje ir Banglamunge. Dėl potvynio keliuose įstrigo daugybė transporto priemonių, o potvynio vanduo kai kuriose vietovėse siekė net 1 metrą. 

Smarkios liūtys Patają užklupo per 5 valandas, prasidėjusios rytinio piko metu apie 7.30 val. ir daugelyje rajonų nesiliovė iki vidurdienio. Susirinkęs vanduo apsėmė kelius visame mieste ir aplinkinėse vietovėse, kai kuriose vietovėse jo gylis siekė nuo 30 cm, o kai kuriuose Patajos keliuose potvynis buvo iki metro aukščio.

Sukhumvit, Soi Khao Talo Nong Phru Tambone ir už Samakee Tham šventyklos prie geležinkelio buvo smarkiai užtvindyti. Namai Soi Khao Talo rajone prisipildė vandens iki metro gylio, ir daugelis gyventojų negalėjo išgelbėti savo daiktų, kurie sušlapo ir sugedo.

Dėl vėluojančio eismo kelių policija ir vietos policija dirbo dvigubai: reguliavo eismą ir padėjo žmonėms, įstrigusiems aukštame potvynio vandenyje. Keli automobiliai taip pat įstrigo giliame vandenyje.

Kai lietus pagaliau liovėsi, prireikė maždaug 2 valandų, kad vanduo nuslūgtų ir potvynio pavojus būtų panaikintas, o vakare eismas Patajoje vėl tapo normalus.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 22:58 Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos
Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau