Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2023 » Gegužės » 3

Trys darniausios Zodiako ženklų poros

Trys darniausios Zodiako ženklų poros

Šių 3 Zodiako porų partneriai tarsi sukurti vienas kitam: jie turi panašų pasaulio suvokimą, požiūrį į gyvenimą.

VĖŽYS ir SKORPIONAS

Abu Zodiako ženklai yra gana uždari ir moka valdyti kitus, nors išoriškai atrodo bendraujantys ir linksmi žmonės. Porą vienija turtingas ir prieštaringas vidinis pasaulis, potraukis filosofijai ir ypatingas pasaulio suvokimas.

Vėžys ir Skorpionas kartu suformuoja savo santykių šeimoje ir su kitais žmonėmis sampratą. Abu ženklai veikia išvien, turi bendrą gyvenimo struktūrą, todėl retai kada kyla prieštaravimų. Jie sumaniai susidoroja su sunkumais ir dirba drauge Atskirai jie yra visiškai skirtingi žmonės, bet kaip pora jie tampa vienu vienetu.

OŽIARAGIS ir JAUTIS

Iš išorės jie atrodo skirtingi, tačiau būtent šeimos gyvenime išryškėja jų panašumai. Ožiaragis ir Jautis yra orientuoti į karjerą, namų tobulinimą, todėl jų šeimose nekyla dilemų, kas svarbiau: ramus šeimos vakaras ar svarbus projektas. Ožiaragis ir Jautis yra orientuoti į karjerą

Abu supranta, kad nuo jų finansinės būklės priklauso vaikų ateitis, graži aplinka namuose ir bendro poilsio kokybė. Poroje nesusipratimų dėl sutuoktinio užimtumo nekyla: darbas neliečiamas ir prioritetas. Jautis ir Ožiaragis vertina šeimą ir gerbia partnerį, todėl jiems lengva visą gyvenimą nugyventi kartu.

SVARSTYKLĖS ir VANDENIS

Svarstyklės ir Vandenis yra panašūs savo nežymia izoliacija nuo realaus pasaulio: mąsto globaliau ir plačiau nei kitų Zodiako ženklų atstovai, todėl būtent šioje sąjungoje jie randa palaikymą ir supratimą. Svarstyklės priima sudėtingą ir įvairiapusį partnerį su jo prieštaringais norais ir fantastiškais planais, o Vandenis suteikia įkvėpimo mylimam žmogui, priversdamas patikėti savimi ir atsikratyti neryžtingumo.

Šioje poroje sutuoktiniai turi tas pačias vertybes ir panašias mintis, tačiau pirmo susitikimo metu dažnai suabejoja pagalvoję, kad yra pernelyg skirtingi ir vienas kitam netinka. Svarstyklės ir Vandenis supranta ir palaiko vienas kitą Šie partneriai turi tik keletą bendrų bruožų, padedančių būti kartu.

Daugeliu atžvilgių jie yra vienas kito priešingybės, tačiau tai leidžia jiems sukurti tvirtą ir stabilų aljansą. Jų sąjunga išsilaiko ilgai.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau