Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Gegužės » 1

KISS Paulas Stanley sako, kad lyties keitimo operacijos vaikams yra neteisinga ir pavojinga tendencija

KISS Paulas Stanley sako, kad lyties keitimo operacijos vaikams yra ne

Sekmadienio rytą grupės KISS narys Paul Stanley (Polas Stenlis) pareiškė, kad lyties keitimo operacijos vaikams (žalojimas) yra neteisinga ir pavojinga tendencija.

"Yra DIDELIS skirtumas tarp mokymo priimti ir normalaus gyvenimo būdo, kuris klaidina mažus vaikus ir verčia juos abejoti savo lytine tapatybe, tarsi tai būtų kažkoks žaidimas, o tėvai kai kuriais atvejais tai leidžia", - rašė P. Stanley.

Paulas Stanley sakė, kad tėvai normalizuoja nekaltų vaikų žalojimą.

"Yra asmenų, kurie suaugę gali nuspręsti, kad lytinės tapatybės pakeitimas yra jų reikalingas pasirinkimas, tačiau paverčiant tai žaidimu arba tėvams normalizuojant tai kaip tam tikrą natūralią alternatyvą, arba manant, kad dėl to, jog mažam berniukui patinka persirengti sesers drabužiais arba mergaitei brolio drabužiais, turėtume juos vesti žingsnius toliau keliu, kuris toli gražu neatitinka to, ką jie daro nekaltai", - sakė jis.

KISS rokeris sakė, kad vaikų perrenginėjimas yra pavojinga mada.

"Kai daugybė vaikų, kurie neturi tikro seksualumo jausmo ar seksualinės patirties, įsitraukia į "linksmybes" vartoti įvardžius ir sakyti, kuo jie identifikuojasi, kai kurie suaugusieji klaidingai supainioja mokymą priimti su normalizavimu ir skatina situaciją, kuri buvo kova tiems, kuriuos iš tiesų paveikė, ir pavertė ją liūdna ir pavojinga mada", - sakė jis.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau