Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2023 » Liepos » 11

Billas Gatesas kuria mRNA "vakcinos pleistrus", kuriuos bus priverstos nešioti mažas pajamas gaunančios šeimos

Billas Gatesas kuria mRNA "vakcinos pleistrus", kuriuos bus priverstos

Billas Gatesas pristatė naują mRNA vakcinos technologiją, kurioje vietoj adatų naudojami pleistrai, kuriuos, kaip jis tikisi, vyriausybė privers nešioti mažas pajamas gaunančius žmones.

Billo ir Melindos Geitsų fondo (Bill & Melinda Gates Foundation), Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ir "Gavi" finansuojami vakcinos turintys mikrolankstininiai pleistrai (VMAP), dar vadinami "mikrolankstininiais pleistrais" arba "mikrojodeliniais pleistrais", pastaraisiais metais buvo aptarti dešimtyse mokslinių straipsnių.

Gateso teigimu, mRNA pleistrai padės išspręsti vakcinų neryžtingumo problemą šalyse, kurios negali sau leisti tradicinių adatinių vakcinų.

Childrenshealthdefense.org praneša: Su "The Defender" kalbėję mokslo ir medicinos ekspertai kėlė klausimų dėl šios technologijos ir įspėjo apie galimus pavojus.

Barbara Loe Fisher, viena iš Nacionalinio vakcinų informacijos centro įkūrėjų ir prezidentė, 1985 m. išleistos knygos "DPT: Dūris tamsoje", sakė "The Defender":

"VMAP yra biologinis produktas, kuris netipiškai manipuliuoja imunine sistema, sukeldamas stiprias uždegimines reakcijas, kurios kai kuriems jį gavusiems žmonėms gali sukelti sužalojimus ar mirtį.

"Jei pažvelgtumėte į medicininę literatūrą, kurioje aprašomi mikrojodeliniai vakcinos pleistrai, pamatytumėte daug triukšmo apie tai, kaip skiepijantiesiems bus daug lengviau užklijuoti pleistrą ant vaiko odos, užuot naudojus adatą, ir kaip "neskausmingas" pleistras gali sumažinti neryžtingumą skiepytis."

Fišeris sakė, kad vakcinų neryžtingumas "niekada nebuvo susijęs su tuo, kaip produktas pateikiamas". Priešingai, "visada buvo kalbama apie tai, kad trūksta įrodymų, patvirtinančių saugumą".

Vaikų sveikatos apsaugos organizacijos vyresnysis mokslo ir mokslinių tyrimų direktorius daktaras Brianas Hookeris (Brian Hooker, Ph.D., P.E.) teigė, kad terminas "vakcinos pleistras" taip pat gali būti klaidinantis, nes jį galima supainioti su rūkaliams skirtais nikotino pleistrais.

Hookeris sakė "The Defender":

"Terminas "vakcinos pleistras" yra klaidinantis, nes ši mikroschemų technologija nėra panaši į kitas nikotino ar hormonų pristatymo sistemas. Šis "pleistras" vis tiek pažeidžia odą, kad būtų galima tiekti skystą vakciną, esančią mikroschemos matricoje.

"Dėl to nelabai suprantu, kaip ši injekcinė sistema bus pristatoma pacientams ir tėvams, kad jie galėtų tiesiogiai suleisti vakciną. Tai atrodo gana rizikinga.

"Deja, tų pačių vakcinų perpakavimas į šią skirtingą platformą niekaip nepagerina jų saugumo - kaip atrodo, tai veikiau gudrybė įtikinti vartotojus kitaip."

VMAP rėmėjai siekia "paversti vakcinas skiepais

VMAP gali "įveikti daugelį kliūčių ir trukdžių, su kuriais susiduriama pristatant vakcinas per odą, taip maksimaliai padidinant vakcinų pasiekiamumą atokiausiose vietovėse, kad vakcinos virstų skiepais", teigiama praėjusią savaitę "Gavi" paskelbtame straipsnyje.

UNICEF teigimu, "VMVP gali padidinti vakcinacijos aprėptį, nes didina slaugytojų ir recipientų priimtinumą, o vakcinas greičiau ir paprasčiau suleidžia minimaliai apmokyti sveikatos priežiūros darbuotojai" ir gali "gerokai padidinti vyriausybių produktyvumą ir atsparumą plečiant imunizacijos aprėptį".

UNICEF pozicija atspindi PSO, Gateso fondo ir Clintono sveikatos prieinamumo iniciatyvos "Didysis pasivijimas", apibūdinamos kaip "didžiausios vaikų imunizacijos pastangos", kuriomis siekiama pakeisti "vaikų skiepijimo mažėjimą, užfiksuotą daugiau kaip 100 šalių po pandemijos", poziciją.

UNICEF teigė, kad "daugiausia dėmesio skiria VMVP mokslinių tyrimų, plėtros ir masto skatinimui", įskaitant "kliūčių, trukdančių didinti mastą, nustatymą ir rinkos pritraukimo paskatų poreikio tyrimą, kad vakcinų gamintojai susidomėtų vakcinomis ir jas patvirtintų".

Vis dėlto, anot Gavi, reguliavimo institucijos dar nepatvirtino nė vienos VMAP, o šiuo metu "vienas tymų ir raudonukės vakcinos pleistras baigė 1/2 fazės klinikinius tyrimus. Planuojama atlikti dar du 1/2 fazės klinikinius tyrimus".

"Kai kurios COVID-19 ir gripo vakcinos taip pat pradeda 1/2 fazės tyrimus, o kitos vakcinos, pavyzdžiui, ŽPV, atliekami ikiklinikiniai vertinimai", - pridūrė "Gavi".

Pasak "Gavi", gegužės mėn. per Sietle vykusią konferenciją "Microneedles 2023" buvo pasidalinta pirmojo istorijoje VMAP klinikinio tyrimo su vaikais 1 ir 2 fazių duomenimis, kurie davė "daug žadančių rezultatų".

Gambijoje atliktame tyrime, kuriame dalyvavo 45 suaugusieji, 120 15-18 mėn. amžiaus mažylių ir 120 9-10 mėn. amžiaus kūdikių, buvo "įvertintas MR vakcinos, pateiktos naudojant Atlantoje įsikūrusios bendrovės "Micron Biomedical" sukurtą mikrodalelių technologiją, saugumas, imunogeniškumas ir priimtinumas".

Pačią vakciną sukūrė Indijos serumo institutas, didžiausias pasaulyje vakcinų gamintojas pagal pagamintų ir parduotų dozių skaičių. Serumo institutas gamina vakciną COVISHIELD COVID-19, taip pat daugiau nei pusę pasaulyje kūdikiams skiriamų vakcinų.

Serumo institutas kartu su Bilu Geitsu yra įvardyti kaip atsakovai poroje ieškinių, kuriuos pateikė mirusių vakcinų sužalojimų aukų Indijoje šeimos nariai.

Ateities vizija, kai "vakcinų pleistrai bus siunčiami tiesiai į namus

Sėkmingai atliktų klinikinių tyrimų trūkumas nesustabdė VMAP šalininkų, teigiančių, kad ši technologija duos daug naudos.

Pasak "Gavi", VMAP yra "be adatų ir iš anksto paruošti", todėl vakcinų suleidimas yra paprastesnis ir jį gali atlikti "minimaliai apmokyti savanoriai".

"Gavi" taip pat teigia, kad VMAP "yra saugesnės, nes įveikia riziką, susijusią su veiklos klaidomis", pavyzdžiui, dozavimo klaidomis ir sužeidimais adata.

Pasak "Gavi", VMAP "lengviau platinti" dėl jų nedidelio svorio ir "geresnio termostabilumo", kuris išsprendžia "vakcinų laikymo reikalavimų problemą" ir pašalina "šalčio grandinių poreikį".

Be to, "Gavi" teigia, kad "mažesnis skausmas, patiriamas suleidžiant MAP, padėtų sumažinti abejingumą dėl vakcinos ir padidintų vakcinos priimtinumą".

"Su dabartinėmis injekcinėmis vakcinomis sunku pasiekti paskutinę mylią, nes jos priklauso nuo veikiančios šaldymo grandinės ir gerai apmokyto personalo atliekamo administravimo... Be to, dauguma vakcinų suleidžiamos injekcijos būdu, o tai gali sukelti skausmą ir diskomfortą, kuris lemia abejingumą", - teigia UNICEF.

Sveikatos priežiūros konsultacijų įmonė "Avalere" teigė, kad VMAP suteikia "galimybę sumažinti sveikatos priežiūros išlaidas", "dėl patogios ir neskausmingos aplikacijos didina reikalavimų laikymąsi", "idealiai tinka pacientams, turintiems adatų dūrio fobiją ar sunkumų ryjant", ir yra "paprastesnės vaikams, vyresnio amžiaus žmonėms ir pacientams, kuriems reikalinga sudėtinga priežiūra".

CEPI teigimu, VMAP "ateityje galėtų padėti sukurti tokią situaciją, kai vakcinos pleistrai būtų siunčiami tiesiai į žmonių namus, darbovietes ir mokyklas, išvengiant vėlavimo ir nepatogumų, susijusių su tradiciniu vakcinų planavimu ir vartojimu naudojant adatas ir švirkštus".

CEPI save apibūdina kaip "novatorišką pasaulinę viešųjų, privačiųjų, filantropinių ir pilietinės visuomenės organizacijų partnerystę, pradėtą 2017 m. Davose, kurios tikslas - kurti vakcinas ateities epidemijoms sustabdyti".

VMAP siūloma taikyti įvairioms vakcinoms, įskaitant mRNA injekcijas

VMAP šalininkai teigia, kad tariami šios technologijos privalumai galiausiai gali pasireikšti kaip "naudingas esamų vakcinų", įskaitant gripo, stabligės toksoido, MR, hepatito B ir "biologinių vaistų bei mažų molekulių", pristatymo būdas.

PSO teigimu, MR vakcinos VMAP gali būti "potencialiai palanki", turinti "numanomų veiklos privalumų, kurie galiausiai galėtų padidinti teisingą aprėptį ir palengvinti vakcinos vartojimą sunkiai prieinamose vietovėse".

Sausio 16 d. žurnale "Frontiers in Public Health" paskelbtame straipsnyje apie tą pačią vakciną teigiama, kad tymų ir raudonukės skiepijimo apimtys "sustojo", todėl tikimasi, kad VMAP "suteiks reikšmingų programinių pranašumų, palyginti su adatų ir švirkštų" galimybėmis, ir padidins skiepijimo apimtis, o 2030-2040 m. "tikimasi didelės MR-MAP paklausos".

O sausio 17 d. CEPI pradėjo ikiklinikinius "didelio tankio mikrogardelių pleistro ... bandymus, siekdama įvertinti jo stabilumą, saugumą ir imunogeniškumą bei įvertinti jo, kaip greito atsako technologijos, potencialą šiluminiu būdu stabilioms, išdžiovintoms mRNA vakcinoms".

Pasak CEPI, ši iniciatyva kilo iš 2022 m. sausio mėn. paskelbto kvietimo teikti paraiškas ir yra "platesnio strateginio tikslo - pasitelkti inovatyvias technologijas, siekiant pagerinti vakcinų kūrimo ir gamybos greitį, mastą ir prieinamumą reaguojant į epidemijų ir pandemijų grėsmes" - dalis.

Gateso, Pasaulio banko, Pasaulio ekonomikos forumo ryšiai su VMAP rėmėjais

Nors "Gavi" teigia, kad "reikia investicijų, kad būtų finansuojamos bandomojo masto VMAP gamybos priemonės", "Gavi" ir kitos šią technologiją aktyviai propaguojančios organizacijos pačios yra remiamos arba susijusios su kai kuriais žymiausiais pasaulio investuotojais, taip pat didelėmis pasaulinėmis organizacijomis.

Gavi teigia, kad "padeda skiepyti beveik pusę pasaulio vaikų nuo mirtinų ir silpninančių infekcinių ligų". Ji buvo įsteigta 1999 m., o Gateso fondas yra vienas iš jos steigėjų ir vienas iš keturių nuolatinių valdybos narių.

"Gavi" bendradarbiauja su UNICEF, Pasaulio banku ir PSO, kuri įtraukė "Gavi" į savo "svarbių suinteresuotųjų šalių" sąrašą, o Rokfelerio fondas taip pat yra "Gavi" partneris, valdybos narys ir donoras.

Su Gatesu susiję ryšiai apima ir PATH prezidentą ir generalinį direktorių Nikolajų Gilbertą, kuris yra "Challenge Seattle", apibūdinamo kaip "didžiausių Sietlo regiono darbdavių, įskaitant "Microsoft", Bilo ir Melindos Gatesų fondą, "Starbucks" ir "Boeing", vadovų aljansas", narys. Anksčiau jis dirbo didžiosios farmacijos įmonės "Novo Nordisk" direktoriumi.

Remiantis PATH 2021 m. metine ataskaita, organizaciją finansuoja tokios organizacijos kaip Gateso fondas, Schwabo labdaros fondas ir "Vanguard Charitable Endowment", taip pat Jungtinės Tautos, "Gavi", Ligų kontrolės ir prevencijos centrai, Pasaulio bankas ir PSO.

PATH taip pat gavo finansavimą iš Gateso fondo, Rokfelerio fondo, "Google" ir Pasaulio banko vakcinų projektams tokiose šalyse kaip Indija.

V. Gateso fondas taip pat yra vienas iš CEPI steigėjų, taip pat "Wellcome Trust" ir Pasaulio ekonomikos forumas (WEF). CEPI buvo įkurtas Davose, Šveicarijoje, kur vyksta kasmetinis WEF susitikimas. Jos generalinis direktorius dr. Richardas J. Hatchettas anksčiau ėjo JAV Biomedicininių pažangiųjų mokslinių tyrimų ir plėtros tarnybos direktoriaus pareigas.

Keli CEPI valdybos nariai taip pat yra susiję su tokiomis organizacijomis kaip Gateso fondas.

Pavyzdžiui, daktarė Anita Zaidi yra Gateso fondo lyčių lygybės prezidentė, vakcinų kūrimo ir priežiūros direktorė bei žarnyno ir viduriavimo ligų programų direktorė, o balsavimo teisės neturintis narys Gagandeepas "Cherry" Kangas, medicinos mokslų daktaras, yra fondo Jungtinės darbo grupės pirmininkas.

Vienas iš balsavimo teisę turinčių narių Dr. Juan Pablo Uribe yra Pasaulio banko Sveikatos, mitybos ir gyventojų reikalų direktorius ir Pasaulinės moterų, vaikų ir paauglių finansavimo priemonės direktorius.

Dr. Mike'as Ryanas, taip pat nebalsuojantis narys, yra PSO Sveikatos ekstremalių situacijų programos vykdomasis direktorius, kuris COVID-19 pandemijos metu tapo žinomas visame pasaulyje, dalyvaudamas PSO informaciniuose pranešimuose.

O balsavimo teisės neturintis narys Dr. L. Rizka Andalucia yra Indonezijos sveikatos apsaugos ministerijos farmacijos ir medicinos prietaisų generalinis direktorius. 2022 m. lapkritį Indonezijos sveikatos apsaugos ministras Budi Gunadi Sadikinas per G20 susitikimą Balyje paragino sukurti "PSO pripažintą skaitmeninį sveikatos sertifikatą", kuris leistų visuomenei "judėti".

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/07/bill-gates-developing-mrna-vaccine.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
30.10.2017 laikas 11:22 Receptai Gudobelė ir paprastoji sukatžolė gydo stenokardija

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Stenokardija. Ingredientai: Sausos gudobelės uogos, Džiovinta sukatžolė, Verdantis vanduo.

Skaityti daugiau

18.09.2018 laikas 08:00 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo gripo
Gripas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo gripo, gripas, gripo gydymas, gripo receptai, vaistažolės gripui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis u...

Skaityti daugiau

15.09.2018 laikas 07:08 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo kirminų
Kirminai liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo kirminų, kirminai, kirminų gydymas, receptai kirminams, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.01.2025 laikas 22:10 Astrofizikai mano, kad Žemė paėmė Mėnulį iš kitos planetos
Tradiciškai manoma, kad Mėnulis atsirado po didelio susidūrimo su Žeme, tačiau naujas tyrimas, atliktas Pensilvanijos universiteto mokslininkų, siūlo alternatyvų požiūrį. Jie teigia, kad Mėnulis galėjo kilti iš kitos Saulės sistemos vietos ir vėliau ...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 21:55 Gyvenamos planetos galėjo atsirasti anksčiau nei galaktikos, mano mokslininkai
Ilgą laiką astronomai buvo įsitikinę, kad galaktikos atsirado prieš formuojantis planetoms. Tačiau naujausi tyrimai, vadovaujami Danielio Valeno iš Portsmuto universiteto, atskleidžia, kad gyvybės galimybės galėjo egzistuoti ankstyvosios Visatos stad...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 07:29 Dukra ištekėjo už vyro, kuris ją tempia žemyn ir manipuliuoja ja, kaip jam patinka
Jaunos šeimos gyvenimas su tėvais gali atrodyti kaip patogus sprendimas, tačiau tai dažnai atneša nesusipratimų ir įtampų. Šiame straipsnyje nagrinėsime iššūkius, su kuriais susiduria poros, kai tėvai nori padėti, o jaunųjų šeimos nariai nesuvokia, k...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:40 Mano vyro tėvai nenorėjo mums padėti įsigyti butą, tačiau patys nusipirko naują automobilį

Šeimos dinamikos dažnai yra sudėtingos, ypač kai kalbama apie finansinę paramą. Mano vyro tėvai, nors ir gyvenantys gerai, atsisako padėti mums nusipirkti nuosavą būstą. Tai sukėlė daug klausimų ir iššūkių mūsų santykiuose. Šiame straipsnyje pasid...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:14 Senovės kinų horoskopas: stichijų įtaka jūsų charakteriui
Senovės kinų horoskopas, pasiremiantis penkiomis stichijomis – ugnimi, vandeniu, žeme, medžiu ir metalas – siūlo unikalų požiūrį į asmenybės bruožus ir likimo iššūkius. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip gimimo metų paskutinis skaičius gali atskleist...

Skaityti daugiau