Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Birželio » 5

Pagrindinė žiniasklaida galimai pagaliau pripažįsta: COVID skiepai pražudo gyventojus

Pagrindinė žiniasklaida galimai pagaliau pripažįsta: COVID skiepai pražudo gyventojus

Didžiosios Britanijos žiniasklaida pagaliau pripažino tai, apie ką nepriklausomos žiniasklaidos priemonės rašė jau daugelį metų: mRNA vakcinos pražudo didžiulius gyventojų kiekius.

Didžiosios Britanijos pagrindinė žiniasklaidos priemonė „The Telegraph“ šią savaitę išspausdino straipsnį, pavadintą „Kovid skiepai gali būti kalti dėl padidėjusio mirčių skaičiaus“.

Leidinio teigimu, daugybė žmonių miršta nuo turbo vėžio, insulto ir širdies ligų galbūt dėl to, kad visi jie turėjo vieną bendrą bruožą: jie visi buvo paskiepyti nuo Covid naudojant eksperimentinę mRNA technologiją.

Telegraph.co.uk praneša: Nyderlandų mokslininkai išanalizavo 47 Vakarų šalių duomenis ir nustatė, kad nuo 2020 m. mirė daugiau nei trys milijonai žmonių, o ši tendencija išlieka, nepaisant vakcinų diegimo ir kontrolės priemonių.

Jie teigė, kad „precedento neturintys“ skaičiai „kelia rimtą susirūpinimą“, ir paragino vyriausybes visapusiškai ištirti pagrindines priežastis, įskaitant galimą vakcinų žalą.

Leidinyje BMJ Public Health autoriai iš Amsterdamo Vrije universiteto (Vrije Universiteit, Amsterdamas) teigė: „Nors vakcinos Covid-19 buvo skirtos apsaugoti civilius gyventojus nuo sergamumo ir mirtingumo nuo Covid-19 viruso, buvo užfiksuota ir įtariamų nepageidaujamų reiškinių.

„Tiek medikai, tiek piliečiai įvairiose oficialiose Vakarų pasaulio duomenų bazėse pranešė apie sunkius sužalojimus ir mirtis po vakcinacijos.“

Jie pridūrė: „Pandemijos metu politikai ir žiniasklaida kasdien pabrėžė, kad kiekviena Covid-19 mirtis yra svarbi ir kad kiekviena gyvybė nusipelno apsaugos taikant sulaikymo priemones ir Covid-19 vakcinas. Pasibaigus pandemijai reikėtų laikytis tos pačios moralės.“

Tyrime nustatyta, kad visoje Europoje, JAV ir Australijoje 2020 m., t. y. pandemijos įkarštyje, buvo daugiau nei milijonas perteklinių mirčių, taip pat 1,2 mln. mirčių 2021 m. ir 800 tūkst. mirčių 2022 m. po to, kai buvo įgyvendintos priemonės.

Tyrėjai teigė, kad į šį skaičių įskaičiuotos mirtys nuo Kovid-19, taip pat „netiesioginis sveikatos strategijų, skirtų kovoti su viruso plitimu ir infekcija, poveikis“.

Jie įspėjo, kad su „Covid“ vakcina susijęs šalutinis poveikis apėmė išeminį insultą, ūminį koronarinį sindromą ir kraujavimą į smegenis, širdies ir kraujagyslių ligas, krešėjimą, kraujosruvas, virškinamojo trakto reiškinius ir kraujo krešėjimą.

Vokietijos mokslininkai atkreipė dėmesį, kad 2021 m. pradžioje šalyje prasidėjęs per didelis mirtingumas sutapo su vakcinų diegimu, o tai, pasak grupės, „verta tolesnio tyrimo“.

Tačiau naujesni duomenys apie šalutinius poveikius nebuvo pateikti visuomenei, nes šalys turi savo atskiras žalos duomenų bazes, kurios remiasi visuomenės ir gydytojų savarankiškais pranešimais, perspėjo ekspertai.

Kitų gydymo būdų vėlavimas

Mokslininkai teigė, kad „tikėtina“, jog pandemijos metu taikomos sulaikymo priemonės, ribota sveikatos priežiūra ir socialiniai bei ekonominiai sukrėtimai turėjo įtakos mirčių skaičiui, tačiau pripažino, kad tai sunku įrodyti.

Organizacijos „Check4Cancer“ vyriausiasis gydytojas Gordonas Wishartas (Gordon Wishart) ir Anglia Ruskin (Anglia Ruskin) universiteto vizituojantis vėžio chirurgijos profesorius ne kartą įspėjo, kad vėžio diagnozės nustatymo atidėliojimas lemia mirtis.

„Jau uždarymo laikotarpio pradžioje buvo prognozuojama, kad dėl ribotų galimybių gauti sveikatos priežiūros paslaugas, susijusias su nekovidiniais susirgimais, bus vėluojama diagnozuoti ir gydyti tokias kritines ligas kaip vėžys, širdies ligos, diabetas ir demencija, o tai lems per didelį mirčių nuo šių ligų skaičių“, - sakė jis.

NHS England duomenys rodo, kad 100 000 gyventojų tenkantis sergamumas vėžiu prieš pandemijos sustabdymą buvo 521, o 2020-2021 m. sumažėjo iki 456. Tai reiškia, kad pirmaisiais pandemijos metais buvo praleista apie 45 000 vėžio atvejų.

Kitais metais sergamumo rodiklis išaugo iki 540 atvejų 100 000 gyventojų, o tai rodo, kad daug vėžio atvejų buvo diagnozuota vėlai, kai gydymas būtų mažiau veiksmingas.

Kalbėdamas apie galimą vakcinos žalą, J. Wishartas pridūrė: „Autoriai teisingai nurodo, kad apie daugelį su vakcina susijusių sunkių nepageidaujamų reiškinių galėjo būti nepranešta, ir atkreipia dėmesį į tai, kad vienalaikis per didelio mirtingumo ir Covid vakcinacijos Vokietijoje pasireiškimas yra vertas tolesnio savarankiško tyrimo.

„Straipsnyje pateikiama daugiau klausimų nei atsakymų, tačiau sunku nesutikti su jų išvada, kad būtina tolesnė analizė siekiant suprasti pagrindines mirtingumo pertekliaus priežastis, kad būtų galima geriau pasirengti būsimam pandeminių krizių valdymui“.

P.S: Įdomu, ką Lietuvos faktų tikrintojai pasakys? O, gal jų jau nebėra? Ar, jie bus protingesni už Telegraph.co.uk žurnalistus ir pateiktus faktus? Ar, vėl bus filosavimas?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.09.2018 laikas 06:51 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo kosulio

Kosulys liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo kosulio, kosulys, kosulio gydymas, receptai kosuliui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, ...

Skaityti daugiau

02.09.2019 laikas 13:19 Receptai Nuostabi mėsa su sūriu! Visada mažai, kiek be gamintum!

Skanu ir originalu! Pasigaminkime namuose skanius kepsnelius su fetos sūrio įdaru. Gaunasi labai skanūs ir dideli.

Skaityti daugiau

15.06.2019 laikas 10:22 Receptai Šokoladinių keksiukų receptas
Labai gardžių, burnoje tirpstančių, šokoladinių keksiukų receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau