Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Liepos » 7

Atliktas tyrimas atskleidė, kad COVID skiepai 200 kartų dažniau sukelia kraujo krešulius smegenyse

Atliktas tyrimas atskleidė, kad COVID skiepai 200 kartų dažniau sukelia kraujo krešulius smegenyse

Remiantis nauju nerimą keliančiu tyrimu, kuriam vadovavo daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough),COVID-19 skiepai kelia didesnę kraujo krešulių susidarymo smegenyse riziką nei kitos vakcinos.

Tyrėjai išnagrinėjo CDC pranešimus, pateiktus vakcinų nepageidaujamų įvykių pranešimo sistemoje (VAERS) nuo 1990 m. sausio mėn. iki 2023 m. gruodžio mėn.

Noqreport.com praneša: Jie suskaičiavo smegenų tromboembolijos - t. y. kraujo krešulių smegenų venose ar arterijose - atvejų, apie kuriuos buvo pranešta žmonėms, gavusiems COVID-19 skiepą, skaičių, palyginti su tais, kurie buvo paskiepyti nuo gripo ar kitų vakcinų.

Amerikos insulto asociacijos, Amerikos širdies asociacijos padalinio, duomenimis, kraujo krešuliai, kurie užblokuoja kraujo tekėjimą į smegenis, sudaro apie 87 % visų insultų.

Pirmenybė vakcinuotis sustiprinančiąja vakcina nuo COVID-19 bus teikiama tam tikroms grupėms:

McCulloughas - kardiologas, paskelbęs daugiau kaip 1 000 publikacijų ir Nacionalinėje medicinos bibliotekoje nurodęs daugiau kaip 685 citatas, - " The Defender" sakė, kad tyrimas parodė "nepriimtiną katastrofiškų trombozinių smegenų pažeidimų riziką" asmenims, kurie pasiskiepijo vienu ar daugiau COVID-19 skiepų.

McCullough apibendrino tyrimo rezultatus svetainėje Substack:

"Lyginant su gripo vakcinomis, suleistomis per 34 metus, COVID-19 vakcinos 36 mėnesių vartojimo laikotarpiu daugiau nei 1000 kartų padidino daugumos kraujo krešulių atsiradimo riziką, o lyginant su visomis vakcinomis kartu sudėjus, suleistomis per 34 metus, ši rizika išliko daugiau nei 200 kartų didesnė skiepijant COVID-19 vakcina."

Ankstesni tyrimai parodė, kad tiek SARS-CoV-2 viruso, tiek COVID-19 vakcinos baltymo "spyglys" gali sukelti rimtą kraujo krešėjimą, savo ataskaitoje pažymėjo McCullough ir jo bendraautoriai.

McCullough sakė "The Defender", kad kraujo krešuliai smegenyse yra sunkiai gydomi ir "neretai pacientus palieka su niokojančia negalia".

"Jis pridūrė, kad "šie ir kiti duomenys patvirtina raginimus pašalinti visas COVID-19 vakcinas iš viešojo naudojimo".

Tyrimas, kurio bendraautoriai yra Claire Rogers, Dr. James Thorp ir Kirstin Cosgrove, yra recenzuojamas ir prieinamas internete kaip išankstinis spaudinys.

Moterys ypač rizikuoja

Atlikdami tyrimą McCullough ir jo bendraautoriai naudojo 12 paieškos terminų, kad surastų VAERS pranešimus apie nepageidaujamus reiškinius, susijusius su kraujo krešuliais smegenyse: smegenų infarktas, smegenų infarktas, smegenų trombozė, smegenų veninio sinusotrombozė, smegenų veninio sinuso trombozė, smegenų venų trombozė, smegenų venų trombozė, embolinis smegenų infarktas, smegenų išeminis infarktas, sigmos sinuso trombozė, viršutinio sagitalinio sinuso trombozė, trombozinis smegenų infarktas ir skersinio sinuso trombozė.

Per trejus metus nuo COVID-19 vakcinos įdiegimo jie rado 5137 pranešimus apie smegenų kraujotakos reiškinį tiems, kurie gavo vieną ar daugiau COVID-19 skiepų.

Tuo tarpu VAERS duomenimis, nuo 1990 m. buvo gauti tik 52 pranešimai apie smegenų kraujo krešėjimą po gripo vakcinos ir 282 pranešimai nuo 1990 m. po visų kitų vakcinų, teigė jie.

Jie teigė, kad tikrasis įvykių skaičius gali būti didesnis, nes VAERS sistemoje apie juos pranešama nepakankamai dėl kelių priežasčių.

Pirma, CDC darbuotojams gali būti "nepaprastai sunku" apdoroti pranešimus, nes nuo COVID-19 vakcinos įvedimo į rinką labai padaugėjo VAERS pranešimų.

Be to, gydytojai gali neturėti reikiamo supratimo ir žinių, kad atpažintų, jog sužeidimai yra susiję su vakcina, todėl gali nepranešti apie juos VAERS.

Be to, jie pridūrė: "VAERS duomenų bazė gerai žinoma dėl to, kad į ją sudėtinga įvesti įvykius, todėl sveikatos priežiūros darbuotojams, turintiems ribotą laiką ligoninėje ar klinikoje, dar sunkiau pateikti kiekvieną įvykį."

Autoriai teigė, kad jų išvados ypač kelia nerimą reprodukcinio amžiaus moterims - joms ypač gresia tam tikri kraujo krešėjimo į smegenis reiškiniai, pavyzdžiui, smegenų venų trombozė.

Amerikos širdies asociacija sausio 29 d. apžvalginiame straipsnyje teigė, kad maždaug du trečdaliai visų galvos smegenų venų trombozės atvejų pasitaiko reprodukcinio amžiaus moterims.

Atsižvelgdami į šią realybę, tyrimo autoriai paragino "nedelsiant paskelbti visuotinį moratoriumą COVID-19 vakcinų naudojimui... su absoliučia kontraindikacija reprodukcinio amžiaus moterims".

CDC: neketinama keisti rekomendacijų dėl COVID vakcinų

The Defender paklausė CDC, ar, atsižvelgiant į McCullough ir jo bendraautorių išvadas, planuojama keisti COVID-19 vakcinacijos rekomendacijas.

CDC atstovas spaudai "The Defender" atsakė, kad "CDC nekomentuoja asmenų ar organizacijų, nepriklausančių CDC, išvadų ar teiginių. Dabartines CDC rekomendacijas galite rasti čia".

CDC nustatė, kad COVID-19 vakcinos yra saugios ir veiksmingos, sakė atstovas spaudai. "CDC ir toliau ragina amerikiečius skiepytis, nes skiepai COVID-19 tebėra geriausias būdas apsisaugoti nuo sunkių ligų."

Paklaustas konkrečiai apie COVID-19 vakcinos keliamą riziką reprodukcinio amžiaus moterims, CDC atstovas spaudai nukreipė "The Defender" į CDC tinklalapį " COVID-19 vakcinos nėštumo ar žindymo laikotarpiu", kuriame teigiama, kad vakcinos yra saugios ir veiksmingos.

Atvyko nuostabus pasaulio išradimas, su apsauga, koks parodytas rūpestis:

Įdomu, tie kurie buvo atleisti..., be jokio pagrindo, ju lab, kad jos pasirodo yra dar kenksmingos, ar galėtų kreiptis į teismą, šiuo metu, dėl dardavių savivalės? Čia jau kalbama apie žmonių laisvės suvaržymą...

Tyrimas parodė: nuo COVID-19 skiepytųsi daugiau nei pusė šalies gyventojų:

Ar vakcinos nuo Covid-19 yra patikimos? | Koronaviruso melagienos || TŽ: kalba ekspertas

šiam ekspertui, reiktu nepamiršti, kaip ankščiau buvo gaminamos, ir kaip dabar buvo sukurtos... ir t.t...

Mokslininkė: galutinis „Pfizer“ vakcinos patvirtinimas tik įrodovakcina saugi:

Ar žmonės skiepytųsi dar viena vakcinos nuo COVID-19 doze? Vieni nekantrauja, kiti nežino kuo tikėti?

Klaipėdos medikas džiaugiasi pasiskiepijęs COVID-19 vakcina: aš pavargau gyventi ir dirbti baimėje

Pasvalio r. užfiksuota pasiskiepijusio nuo COVID-19 senjoro mirtis: su vakcina nesiejama

Onkologinių ligų pacientai prašo trečios COVID-19 vakcinos dozės: po pirmųjų nesusidarė antikūniai

A. Gerliakienė: skiepų planas turi būti atlaisvintas – daugybė norinčių atsistotų vietoj abejojančių:

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
18.09.2018 laikas 08:10 Receptai Vaistažolių mišiniai glaukomai gydyti, profilaktikai
Glaukoma liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai glaukomai gydyti, profilaktikai, glaukoma, glaukomos gydymas, receptai glaukomai, vaistažolės glaukomai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip ...

Skaityti daugiau

25.08.2018 laikas 13:38 Receptai Liaudiški patarimai plaukų gydymui
Sausų plaukų priežiūra liaudies medicinoje, Sausų plaukų priežiūra, receptai plaukų gydymui, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis...

Skaityti daugiau

11.09.2019 laikas 20:44 Receptai Purūs kefyriniai paplotėliai
Tokiais puriais paplotėliais dažnai mane lepino močiutė, kepė juos kiekvieną savaitę. Kaip sunku būdavo sulaukti, kol jie nors truputį atauš… Dabar aš gaminu tokius paplotėlius savo artimiesiems, kuo jie neapsakomai džiaugiasi!...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau