Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Liepos » 22

Tarp kurių Zodiako ženklų yra daugiausia viengungių?

Tarp kurių Zodiako ženklų yra daugiausia viengungių?

Merginoms teks ilgai laukti kvietimo į civilinės metrikacijos įstaigą ...

Kažkas nori visiškai susikoncentruoti į karjerą, kažkas nepakenčia įsileisti svetimų žmonių į savo asmeninę erdvę, o kažkam užtenka santykių be įsipareigojimų... Kas yra šie potencialūs jaunikiai pagal Zodiako ženklą?

5 vieta - Avinas

Aistringi, išties ugningi Avinai mėgsta visais įmanomais būdais demonstruoti savo meilę partneriui. Dėl to gali atrodyti, kad tai meilė iki grabo lentos ir antspaudo pažadas. Tačiau taip nėra!

Jei Avinui kils bent menkiausias įtarimas dėl jūsų neištikimybės, taip pat jei jis neturės šimtaprocentinės garantijos, kad yra vertinamas nominaliai, Avinas viduje sau nuspręs, kad jūs jam nieko nesate skolingi. Ir laikys jūsų santykius "praeinamais", o ne rimtais. Bet jums apie tai nieko nesakys - dėl ko laukti kvietimo į metrikacijos biurą, kad būtų labai ilgai.

Kad taip nenutiktų, verta prisiminti paprastą formulę: Avinas turėtų būti apipiltas begaline meile ir nuoširdaus pripažinimo žodžiais.

4 vieta - Skorpionas

Dar vienas išrankus Zodiako ženklas yra Skorpionas. Surasti verto partnerio Skorpionui neužteks: po to seks subtilus silpnybių "patikrinimas" ir galimybė iš tiesų atsiverti savo sielos draugui. Tik tuomet, kai tai įvyks, galite manyti, kad Skorpionas yra jūsų kišenėje.

Šis Zodiako ženklas nesiskirsto dėl smulkmenų ir teikia pasiūlymą tik tada, jei yra visiškai tikras, kad sutiko tikrai giminingą sielą. O tai šiuolaikiniame pasaulyje - didelė sėkmė.

3 vieta - Dvyniai

Daugelis astrologų Dvynius vadina lengvabūdžiais, tačiau tai nėra pagrindinė jų nenoro tuoktis priežastis. Šis oro Zodiako ženklas mėgsta būti dėmesio centre, mokytis ir nuolat atrasti ką nors naujo.

Todėl jiems sunku prisirišti prie vieno asmens ir atsisakyti įvairių galimybių. Dvyniai nepavargsta nuo nuolatinės naujų žmonių kaitos, todėl nesiūlykite jiems apsigyventi, nebent jie patys sąmoningai prieitų prie tokio sprendimo.

2 vieta - Vandenis

Dar vienas oro ženklas mūsų trejetuke. Su Vandeniais būti neįtikėtinai lengva ir smagu, jie nuolat sugalvoja naujų dalykų, tačiau retai kada širdyje palieka šiek tiek vietos savo antrajai pusei.

Jiems iš esmės sunku prisirišti prie vieno dalyko - ar tai būtų žmogus, ar įsipareigojimas, ar idėja. Įgimtas laisvės troškimas kartu su Vandenio ženklo atstovams būdingu užsispyrimu suformuoja ypatingą jaunikio tipą - Vandenį, kuris bus jums ištikimas tik tada, jei tikrai įsimylės (taip pat skaitykite: Kaip suprasti, kad vyras yra jūsų likimas: 7 Visatos ženklai, kurių negalima nepastebėti).

1 vieta - Šaulys

Šauliams būdingas keistas aktyvios dvasios, nuolat ieškančios tiesos, ir energingo, ugningo charakterio derinys.

Sistemose su griežtai nustatytomis ribomis - nesvarbu, ar tai būtų darbas įmonėje, ar ta pati santuoka - Šauliai sulinksta ir praranda tiek savo unikalų žavesį, tiek apskritai gyvybingumą. Štai kodėl daugelis Šaulių vyrų, intuityviai jausdami šią priežastį, bėga nuo rimtų santykių ir štampų.

Tačiau jei rasite būdą ne tik įsimylėti Šaulį, bet ir parodyti jam tokios archajiškos (jo nuomone) struktūros kaip santuoka privalumus - galite rengti vestuves.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
28.11.2023 laikas 09:15 Receptai | Patiekalai Obuolių traškučiai su cinamonu: kaip paruošti paprastą ir sveiką patiekalą namuose
Vieną sveikiausių užkandžių - obuolių traškučius - iš tiesų labai lengva pasigaminti patiems. Jums tereikia obuolių, cinamono, cukraus ir orkaitės.

Skaityti daugiau

10.11.2023 laikas 22:54 Receptai | Patiekalai Ir nereikia jokio pyrago. Trupininis pyragas arbatai
Lengvas ir labai skanus kepinys "kiekvienai dienai". Greitai, paprastai ir be rūpesčių. Į dubenį sudėkite šviežias mėlynes ar kitas uogas. Suberkite cukrų ir išmaišykite.

Skaityti daugiau

09.11.2023 laikas 22:35 Receptai | Patiekalai Iš stiklinės kefyro - visas kalnas skanumo. Sluoksniukai su įdaru
Parduotuvėje jų nerasite, bet juos lengva pasigaminti. Sluoksniukai su įdaru "Legendiniai".

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.11.2023 laikas 21:07 Tavo gimimo valanda – tavo likimas

Jei esi lankęsis pas profesionalų būrėją ar tau buvo sudarinėjamas asmeninis horoskopas, tikriausiai buvai paprašytas nurodyti savo gimimo datą minučių tikslumu. Kodėl ji yra tokia svarbi?

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:06 Pasakėčia apie tai, kaip nekurti sau problemų

Kartą nutiko taip, kad po vestuvių vienai merginai vis tekdavo klausyti nepagrįstų uošvės priekaištų. Visiškai praradusi viltį, ji nusprendė ja atsikratyti. Mergina nuėjo pas tėvo draugą -žolininką ir pasiskundė jam...

...

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:02 Pasakėčia apie mokytoją
Mokslų metų pradžioje šeštos klasės auklėtoja stovėjo prieš savo buvusius penktokus. Ji apžiūrėjo vaikus ir pasakė, kad visus vienodai myli ir džiaugiasi matydama. Tai buvo didžiulis melas, nes viename iš priekinių suolų sėdėjo susigūžęs berniukas, k...

Skaityti daugiau