- 12.11.2023
- 0.0 Reitingas
- 407 Peržiūros
- Komentarai
Sužinoti, kokie jūsų santykiai ir ką jūs reiškiate savo vyrui, visai nesunku. Pagal psichologinę teoriją, kad tiek vyrai, tiek moterys turi nesąmoningą priešingos lyties pusę, tų variantų gali būti tik trys: moteris, duktė ir motina.
Pirmasis pavadinimus mūsų vidinei priešingos lyties daliai – Animus ir Anima – sugalvojo K. G. Jungas. Animus – nesąmoningų vyriškų savybių ir potencialų rinkinys moters pasąmonėje, o Anima – vyriškos pasąmonės moteriškoji pusė. Brandus suaugęs žmogus turi būti vientisas. Kai kuri nors jo kūno dalis neišvystyta, jis nesąmoningai ieško kito žmogaus, kuris galėtų kompensuoti tą trūkumą.
Dabar pabandykite nustatyti, koks yra jūsų vaidmuo santykiuose su partneriu.
I variantas. Duktė
Moteris savo vyrui yra savotiška „duktė“, o jis jai –„ tėvas“. Jų santykiai yra vaiko-tėvo tipo. Iš savo „tėtušio“ ji laukia besąlygiškos meilės, globos, rūpinimosi, apsaugos – viso to, ko vaikystėje pakankamai negavo iš savo tėvo. To, ko ji savarankiškai sau duoti negali. Kodėl? Mat jos „vidinis vyras“ (Animus) nėra išsivystęs, vietoj jo viešpatauja hipertrofuotas „vidinis vaikas“.
Aktyvus „vaikas“ padaro moterį santykių pradžioje labai patrauklią vyrui. Ji būna emocionali, nuoširdi, patikli. Jam kyla noras ją globoti ir saugoti. Būtent tai ir įvyksta bendravimo pradžioje.
Tokia padėtis moteriai labai patinka. Ji galvoja: „Kaip man pasisekė sutikti tokį vyrą, kuris taip rūpinasi manimi!“
Po kurio laiko vyras pavargsta būti „tėvu“ savo moteriai. Jis pats ima trokšti, kad kas nors juo pasirūpintų. Santykių pokyčiai negali patikti moteriai. „Kas su juo pasidarė? Gal nebemyli manęs?“ Tada ji arba susitaiko su nemalonia padėtimi, arba išeina ieškoti kito „tėtušio“.
II variantas. Rūpestinga motina
Moteris savo vyrui atlieka motinos vaidmenį, o jis jai yra tarsi vaikas. Jų santykiai yra vaiko-motinos tipo.
Nemažai vyrų iš pat pradžių ieško sau „mamyčių“. Suranda ir gyvena be rūpesčių.
Tokie vyrai turi savyje aktyvų „vidinį vaiką“, kuris užgožia silpną ir neišsivysčiusį „suaugusį vyrą“ jų viduje. O moterys turi stiprių motinos savybių. Jų „suaugusios moters“ dalis (Anima) taip pat būna labai silpna ir neišsivysčiusi.
Tokias poras lengva atpažinti iš jų pokalbių. Moteris kalba vadovaujančiu tonu, nuolat komanduoja, nurodinėja. Jos tonas labai primena griežtą mokytoją, kuri kalbasi su nepaklusniu mokiniu.
Tokios moterys paprastai pačios nesuvokia, kad atlieka motinos vaidmenį.
III variantas. Moteris
Ji savo vyrui yra moteris, o jis jai – vyras. Jų santykiai yra draugiški, partneriški.
Jos „vidinė moteris“ yra aktyvi. Jo „vidinis vyras“ – taip pat. Be to, vyro Anima yra gerai išsivysčiusi. Jis moka rūpintis ir mylėti.
Tą patį galima pasakyti ir apie jos „vidinį vyrą“ (Animus). Ji moka rūpintis ir mylėti.
Abu partneriai, turintys išvystytas ir stiprias priešingos lyties dalis, užmezga santykius ne tam, kad gautų iš kito tai, ko jiems patiems trūksta, o tam, kad duotų.
Patys spręskite, kuris variantas jums labiausiai priimtinas.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau