Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2023 » Gruodžio » 4

Kaip aukštesnės galios įspėja apie pavojų: 6 signalai

Viskas, kas mums nutinka, nėra atsitiktinumas...

Kaip aukštesnės galios įspėja apie pavojų: 6 signalai

Visatoje egzistuoja tam tikra tvarka ir viskas, kas vyksta, turi priežastį arba prasmę...

Visata pradeda kalbėtis su žmogumi po to, kai pats žmogus ignoruoja savo paties signalus intuicijos, vidinių baimių, nuojautų, nuojautų, abejonių pavidalu.

Visata siunčia jums įspėjamuosius ženklus ne tam, kad jus išgąsdintų ar pakenktų, bet kad priverstų atkreipti dėmesį į artėjantį pavojų. Pirmasis įspėjimas yra gana lengvas ir ne itin pastebimas. Jei žmogus jo nepastebi, Visata siunčia jam antrą įspėjimą, kurio negalima ignoruoti. Tačiau jei ir tada žmogus nieko nedaro, Visata tiesiogine prasme priverčia jį sustoti. Išmokę įsiklausyti į užuominas, galite išvengti bėdų, pakeisdami savo ateitį.

Kaip atpažinti aukštesniųjų jėgų įspėjamuosius ženklus? 

1. Vėlavimas dėl nuo jūsų nepriklausančių priežasčių

Kai viskas jūsų kelyje tiesiogine prasme virsta neįveikiamomis kliūtimis, pavyzdžiui, patekote į spūstį, autobusas išvažiuoja be jūsų anksčiau, nei numatyta tvarkaraštyje, stovite prie kiekvieno šviesoforo, atšauktas užsakytas butas, atidėtas skrydis arba tiesiog smalsus kaimynas sustabdo jus ryte, kai išeinate iš namų, ir bando jus užkalbinti.

Tai ne tik vėlavimai, bet ir Visatos ženklai, kad šiandien neturėtumėte skubėti. Ir jei nebėgsite į autobusą, neisite prie raudono šviesoforo signalo, maloniai sustosite su kaimynu, tą dieną jums nieko nenutiks.

2. Viskas krenta iš rankų

Jei pastebėjote, kad tapote nerangesnis nei įprastai ir viskas tiesiog krenta iš rankų, išeidamas iš namų apsisukate koja, daužote indus, numetate stalo įrankius, suklupote lygioje vietoje arba susitrenkėte pirštą ar alkūnę, Visata jums duoda suprasti, kad turėtumėte sulėtinti tempą ir pagalvoti, kaip gyvenate.

3. Nuostoliai

Bet kokie praradimai nėra atsitiktiniai. Pametei raktus savo bute ir nespėjai laiku išeiti. Pametei piniginę, pinigus, dokumentus. Sugedo automobilis arba nustojo veikti buitinė technika, sugadino mėgstamus daiktus. Pavogė jūsų vertingus daiktus arba kur nors pamiršote savo daiktus, pavyzdžiui, telefoną ant parduotuvės prekystalio ar piniginę autobusų stotelėje. Vagystės ir praradimo šokas yra būtinas, kad žmogus atsibustų ir persvarstytų taisykles, pagal kurias gyvenate. ar ne laikas jas keisti?

4. Padažnėję kivirčai

Jūs tampate nuolatiniu įvairių konfliktų ir kivirčų dalyviu. Ir nesvarbu, kur jie vyksta - realiame gyvenime ar internete. Konfliktai toje pačioje vietoje dėl įvairiausių smulkmenų auga kaip grybai po lietaus. Nesvarbu, su kuo kyla skandalas, tereikia rasti priešininką, kad kiltų skandalas. Tai gali būti ir artimi, šeimos žmonės, ir visiškai nepažįstami praeiviai.

5. Lėtinių ligų paūmėjimas

Jei pastebėjote, kad vos tik turite atlikti kokius nors svarbius darbus ar išvykti, pradedate sirgti ar negaluoti, tai aiškus ženklas, kad reikia atidėti visus reikalus ir pagalvoti apie save ir savo sveikatą. Nereikėtų numoti ranka į save. esate vienas ir verta išmokti rūpintis savimi.

6. Kliūtys jūsų kelyje

Jei savo kelyje nuolat sutinkate kliūčių ir trukdžių, o jūsų planai griūva kaip kortų namelis, pažanga užkertama, o gyvenimas meta jus atgal, kad ir kaip nesistengtumėte judėti į priekį, verta susimąstyti, kodėl Likimas jums užverčia visus kelius? Galbūt praleidote posūkį arba pasukote ne į tą pusę ir jums reikia grįžti atgal, kad suprastumėte, kur gyvenime padarėte klaidą?

Ką turėtumėte daryti, jei pastebėjote jus įspėjančius ženklus? 

Kai iš Visatos gaunate įspėjamąjį ženklą, kad jums gresia pavojus, sustabdykite tai, ką tuo metu darote, sustokite ir išanalizuokite savo gyvenimą. Ar tai kelias, kuriuo keliaujate, ar tai, ką darote su savo gyvenimu? Visada atminkite, kad ne viskas ir ne visada gali būti ženklas.

Kartais ant grindų nukritęs peilis yra tiesiog ant grindų nukritęs peilis, o moteris su tuščiu kibiru reiškia, kad atostogas leidžiate kaime, o vietinė gyventoja eina su kibiru prie viešojo šulinio geriamojo vandens, o ne tai, kad pasiklydote gyvenimo kelyje. Tačiau kai į jūsų gyvenimą vienu metu ateina keli ženklai ir į galvą šauna mintis, kad visa tai nėra atsitiktinumas, neturėtumėte neapdairiai atmesti šių ženklų kaip nesvarbių.

Analizuokite savo gyvenimą dabar. Ar jame nėra nieko, kas galėtų prieštarauti jūsų tikslui? Ir jei šią akimirką jaučiate, kad tai ne atsitiktinumas, o Visatos įspėjimas, užuot nerimavę ir tipenę sau ir savo artimiesiems, būkite aktyvūs ir veiklūs.

Viskas, kas mums nutinka, nėra atsitiktinumas. Visatoje apskritai nėra nieko atsitiktinio. Visa pagalba, kurią ji nukreipia į jus, kyla iš to, kad ji jus myli ir nori tik gero ir laimės!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
16.11.2019 laikas 21:46 Receptai | Patiekalai Sultingi obuolių varškės blynai pusryčiams. Nepakartojamas skonis!
Šie varškėčiai yra skanesni ir švelnesni nei tradiciniai. Nepakartojamas skonis! Patiekiame su grietine.

Skaityti daugiau

09.07.2019 laikas 18:42 Receptai | Patiekalai „Gietininiai“ sausainiai
Gaminu juos sūnui labai dažnai! Kepk juos nors kasdien, taip skanu ir paprasta. Norisi naminių sausainių. Tokių, žinote, lengvų,paprastų, greitai paruošiamų. Ir į galvą ateina grietininių sausainių receptas.

Skaityti daugiau

30.08.2019 laikas 19:39 Receptai | Patiekalai Vyniotinis „Napoleonas“. Skanesnio ir greitesnio nieko nebandžiau

Labai patariu pasigaminti! Pabandykite pasigaminti tortą „Napoleonas“ – nepasigailėsite! Šis skanus pyragas susideda tik iš 3 ingredientų. Skanus, švelnus ir tiesiog tirpsta burnoje.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau