Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Kovo » 3

7 ženklai, kad Visata jums turi ypatingą misiją

Ar atpažįstate save kuriame nors iš šių punktų?

7 ženklai, kad Visata jums turi ypatingą misiją

Meilė yra viskas, kas yra, visa kita yra pakeičiama ....

...Anksčiau ir aš buvau aklas šiai galiai. Daugelį savo gyvenimo metų gyvenau kupinas pykčio ir neapykantos. Tik po svarbaus gyvenimo įvykio supratau, kad gyvenime yra daug daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

"Daiktai" man laimės nesuteikia, laimę suteikia patirtys. Gyvenimo džiaugsmą, meilę akimirkoms ir išgyvenimus gaunu leisdama laiką su tais, kurie dalijasi mano aukštomis vibracijomis.

Nedaug žmonių mane supranta, dauguma prašo, kad prislopinčiau tonusą, nustočiau būti tokia laiminga, bet jūs tikriausiai tai jau žinote, jei pasiekėte šį straipsnio punktą.

Jūs galite jausti mane, aš galiu jausti jus, mes bendraujame šiuo gražiu aukštu lygiu, be jokių klausimų.

Man patinka aptikti ženklus, kurie rodo, kad turime didesnę misiją šioje planetoje.

Visata tarnauja mums kaip vedlys, mes sekame jos pavyzdžiu, o mūsų energija gali padėti kitiems pakilti į aukštesnę sąmonę.

Ar jums smalsu sužinoti, ką reiškia šie 7 ženklai?

1. Mažiau mąstote protu, o daugiau - širdimi

Viskas, kas mažiau nei meilė, erzina jūsų sielą. Nelabai suprantate, kodėl žmonės ginčijasi dėl gyvenimo smulkmenų arba kodėl bara vieni kitus, užuot vertinę, mylėję ir bendravę.

2. Verčiau liksite vieni, nei įsitrauksite į tuščią pokalbį

Stenkitės vengti visko, kas pernelyg logiška. Tai nereiškia, kad neturite savo nuomonės, tiesiog labiau vertinate savo energiją, nei nuleidžiate savo vibraciją iki tokio lygio, kai gali kilti ginčai ir pyktis.

3. Norėtumėte pasaulyje sukurti daugiau meilės

Jūsų misija paprasta, bet veiksminga. Norite, kad daugiau žmonių sutelktų dėmesį į meilę, supratimą ir dėkingumą, o ne į tai, kad "būtų teisūs", ginčytųsi dėl nereikšmingų dalykų ir kaltintų ar gėdintų vienas kitą. Man skauda širdį, kai žmonės renkasi neapykantą, o ne meilę.

4. Jums labiau rūpi padėti žmonėms nei materialūs dalykai

Kadangi jūsų siela kupina meilės ir džiaugsmo, vienintelis dalykas, kurį jums patinka daryti šiame gyvenime, yra dovanoti ir suteikti šiek tiek daugiau meilės tiems, kuriems jos gali prireikti. Kasdien iki soties pamaitinate savo sielą ir stengiatės tą meilės energijos perteklių atiduoti.

5. Savo vidiniam pasauliui skiriate daugiau dėmesio nei kitiems

Jums taip rūpi, kaip jaučiatės ir ko gyvenimas bando jus išmokyti, kad kiekvieną akimirką esate labiau įsigilinę į savo emocijas nei į bet ką kitą. Jūs priimate žemų vibracijų dienas kaip savo prabudimo kelionės dalį ir leidžiate šiems jausmams išmokyti jus pamokų, kurių jums reikia išmokti.

6. Jūs atleidžiate ir atleidžiate, žinodami, kad nuo to priklauso jūsų laisvė

Nors kartais tai nėra lengva, jūs nuolat dirbate, kad atleistumėte bet kokią praeities patirtį, kuri galėjo jus įskaudinti. Dėl to išlaisvinate savo sielą ir priimate gyvenimą labiau nei kiti. Suvokiate, kad pabudimas reikalauja patirti augimo iššūkius, ir džiaugiatės šia patirtimi.

7. Jūs tampate ryškia šviesa tiems, kurie siekia suprasti save

Jūsų laisva prigimtis leidžia jums laisvai reikšti savo nuomonę, taip pritraukiant dėmesį tų, kurie aistringai ieško supratimo šiame pasaulyje. Kadangi įveikėte savo gilias žaizdas ir suprantate savo kovas, galite parodyti kelią tiems, kurie pradeda atsibusti iš įtempto robotiško gyvenimo būdo.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
19.01.2018 laikas 15:24 Receptai Agurkų kaukė
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Agurkas

Skaityti daugiau

05.11.2019 laikas 19:27 Receptai Gardūs Plikytos Tešlos Tradiciniai Eklerai

Visada smagu išbandyti kažką naujo. Tarkime, plikytą tešlą. Jos paslaptis – karštas vanduo ar pienas, dėl kurio susidaro oro tarpų. Šie kepiniai itin minkšti, purūs ir tiesiog tirpsta burnoje. Tad metas ryžtis naujiems sk...

Skaityti daugiau

23.08.2018 laikas 15:53 Receptai Vaistažolių mišiniai peršalus vaikui
Vaikui peršalus liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai peršalus vaikui, receptai vaikui peršalus, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau