Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Sausio » 20

Afrikos šamanė Ugandoje bičių spąstais surakino vagį

Afrikos šamanė Ugandoje bičių spąstais surakino vagį

Pranešama, kad Koboko rajone motociklo vagį sulaikė bičių spiečius, o žiūrovai liko sutrikę (žr. vaizdo įrašą žemiau), praneša "Digital News Uganda".

Liudininkai teigia, kad bitės, kurias, kaip manoma, iškvietė viena regiono liaudies gydytoja, ne tik sugebėjo sulaikyti vagį, bet ir palydėjo jį į Koboko miesto centrinį policijos komisariatą.

Neįprastas sulaikymas įvyko, kai įtariamas vagis, pavogęs motociklą, bandė pasprukti. Liudininkai pasakoja, kad bičių rojus pasirodė tarsi iš niekur, apsupo vagį ir jį sulaikė.

Bitės, apibūdinamos kaip neįprastai didelės ir agresyvios, tada pradėjo formuoti tai, ką žiūrovai galėjo apibūdinti tik kaip improvizuotus įtariamojo antrankius.

Suglumęs vagis, vis dar apsuptas bičių "antrankiais", Koboko gatvėmis buvo nuvestas į centrinę policijos nuovadą. Įspūdį dar labiau sustiprino minia nustebusių žiūrovų, perspėjusių visus, kas pasitaikydavo jų kelyje, apie neįprastą sulaikymą.

Atvykus į policijos nuovadą kilo sumaištis, nes pareigūnai sprendė netikėtą įvykių eigą. Įtariamasis su bitėmis stovėjo didėjančios minios viduryje, o tiek praeiviai, tiek teisėsaugos pareigūnai buvo nustebę dėl precedento neturinčio sulaikymo pobūdžio.

Kilus chaosui, buvo girdėti, kaip vienas policijos pareigūnas pasakė: "Tai buvo suimta labai gerai, nes nebuvo panaudotos nei ašarinės dujos, nei kulkos". Šis pareigūno komentaras atspindėjo unikalų ir nesmurtinį sulaikymo pobūdį, todėl policijos pajėgos atrodė pasimetusios, kaip elgtis šioje situacijoje.

Pastebėta, kad kai kurie policijos pareigūnai ėmė į rankas telefonus, įrašinėdami keistą vykstančią sceną. Tačiau Koboko centrinė policijos nuovada dar nepateikė oficialaus pareiškimo dėl incidento, todėl visuomenė nekantriai laukia šio neįprasto įvykio paaiškinimo.

Sklinda gandai, kad bičių įsikišimą, kaip mistinio teisingumo formą, galėjo suorganizuoti vietinė šamanė - liaudies gydytoja.

Istorija toliau jaudina bendruomenę, todėl daugeliui kyla klausimas, ar tai bus nauja netradicinės teisėsaugos eros Koboko rajone pradžia, ar tai tiesiog nepaprastas vienkartinis įvykis.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.11.2017 laikas 13:15 Receptai Bulvių kaukė Įvairių tipų odai
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Didelė bulvė, Pienas.

Skaityti daugiau

26.09.2018 laikas 07:45 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo anginos

Angina liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo anginos, angina, anginos gydymas, receptai anginai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kai...

Skaityti daugiau

10.09.2018 laikas 09:07 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo nudegimų

Nudegimai liaudies medicinoje, Nudegimai, Vaistažolių mišiniai nuo nudegimų, receptai nuo nudegimų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gyd...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau