Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Vasario » 4

4 moterų klaidos, kurios nutraukia santykius dar jiems neprasidėjus

4 moterų klaidos, kurios nutraukia santykius dar jiems neprasidėjus

Kiekviena iš mūsų svajoja apie tuos brangius drugelius pilve. O kai sutinkame gerą vyrą, taip susižavime, kad tiesiogine to žodžio prasme iškart pradedame įsivaizduoti visą savo gyvenimą su juo. Ir tai yra problema. Mes viską per daug apgalvojame. Tiksliau, štai 4 klaidos, kurios sugriauna santykius dar jiems neprasidėjus:

1. Daugiau dėmesio skiriate fantazijoms nei realybei.

Praėjo tik pora pasimatymų, o jūs jau įsivaizduojate vestuves ir vaikus. Esate susitelkę į ateitį ir pamirštate apie dabartį. Ir šios svajonės apie ateitį jau atsispindi jūsų elgesyje. Vyras jaučia, kad jūs jau per daug prie jo prisirišusi, kad galbūt reikalaujate iš jo daugiau, tarsi jau būtumėte užmezgusi rimtus santykius. Tai yra spaudimas. Nors jis tiesiog nori su jumis smagiai praleisti laiką ir susipažinti, jūs jau matote jį kaip būsimą vyrą.

Taigi neskubėkite. Suteikite jam erdvės ir laiko. Neplanuokite sužadėtuvių per antrą pasimatymą. Leiskite santykiams vystytis natūraliai. Nepraraskite ryšio su realybe.

2. Visame kame ieškai prasmės.

Praėjo tik pora pasimatymų, o tu jau galvoji apie tai, kas yra tarp jūsų. Tau nereikia užduoti jam klausimų apie tai, kokios jūsų perspektyvos arba ką jis galvoja apie vaikus. Dažnai reikia išmokti rizikuoti ir laukti. Parodykite kantrybę, kai jūsų santykiai vystosi. Nebūkite desperatiški. Baimė, komplikacijos ir nesaugumas yra garantuotas bilietas į išsiskyrimą.

Žinoma, bijote atsiverti vyrui, su kuriuo gali nepasisekti. Tačiau negalite žinoti neišbandžiusi.

3. Per daug viską apgalvojate.

Neleisk savo protui per daug analizuoti situacijos ar vyro, jo veiksmų ir ketinimų, jūsų pokalbių. Perdėtas galvojimas tik sukelia abejones, o abejonės griauna santykius. Nedarykite iš to didelės problemos. Vyrai nemėgsta dramų. Mėgaukitės akimirka. Būkite tikri, kad viskas bus gerai.

4. Jūs gyvenate prielaidomis.

Jei padarėte prielaidą, kad jūsų naujasis pažįstamas gali būti geras vyras, neskubėkite atmesti kitų galimybių. Palaukite, kol reikalai tarp jūsų taps rimti ir oficialūs. Tai, kad turėjote keletą gerų pasimatymų, dar nieko nereiškia.

Vadinkite save jo mergina tik tada, kai jis jus taip pavadins. Duokite santykiams laiko.

Nesukoncentruokite savo gyvenimo aplink vyrą. Neleiskite, kad vienas vyras būtų vienintelis jūsų laimės šaltinis.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
16.09.2018 laikas 13:15 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo karpų
Karpos liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo karpų, karpos, karpų gydymas, receptas karpoms, vaistažolės karpoms, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydyti...

Skaityti daugiau

12.09.2019 laikas 20:52 Receptai Stulbinantis pyragas su švelniu kremo įdaru

Šio kepinio originalumas yra tame, kad į orkaitę dedama skysta tešla. Bet kepimo procese dėl ingredientų riebumo skirtumų pyragas savarankiškai išsisluoksniuos ir gausis stulbinantis pyragaitis su švelniu kremo įdaru.

...

Skaityti daugiau

12.12.2018 laikas 09:52 Receptai Kokie augalai vartotini menopauzės metu?

Klausimas. Kokius augalus, turinčius fitoestrogenų, patariama gerti menopauzės metu? Ar tiesa, kad tam visai netinka nakvišų aliejus? Roma, 56 m.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau