Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Vasario » 13

5 moterų tipai, su kuriomis neturėtumėte susitikinėti, nebent esate mazochistas

5 moterų tipai, su kuriomis neturėtumėte susitikinėti

Žinoma, jei jums būdingas mazochizmas, galite pabandyti, bet vargu ar iš to išeis kas nors gero. Yra bent 5 moterų tipai, santykiai su kuriais jums taps galvos skausmu. Ne dėl to, kad jos blogi žmonės, tiesiog jų galvose per daug tarakonų, kurie laukia, visiško ir galutinio, išnaikinimo.

Įstrigusios praeities santykiuose

Tai žmogus, kuris negali pamiršti savo buvusiojo. Jums gali atrodyti, kad santykiuose dalyvauja trys žmonės - jūs, ji ir jis. Aišku, kad jie sunkiai išsiskyrė, tačiau neaišku, ką jie abu jaučia vienas kitam. Bet kuriuo atveju mergina tai šen, tai ten iškelia tau savo buvusįjį, bando tave lyginti ir negali nepasakoti, koks jis buvo blogas. Tai gali tęstis ilgai, bet tam tikru momentu ji pasakys, kad negali suprasti, kurį iš jūsų iš tikrųjų myli. Šiuose santykiuose jūs būsite tik pakaitalas ir petys, ant kurio galima verkti.

Nenormali

Pirmasis skambutis tau turėtų nuskambėti, kai ji pradės bombarduoti tave skambučiais ir žinutėmis. Ankstyvuoju etapu tai bus nekalti 4-5 kartai per dieną. Pabandykite išjungti arba pamiršti telefoną namuose! Kažkuriuo metu atsidursite su 200 praleistų skambučių, 300 žinučių. Tai tik pradžia.

Greičiausiai ji turi žemą savivertę ir psichiatrinę diagnozę, apie kurią jūs niekada nesužinosite. Bet kuriuo atveju jūsų laukia žavus gyvenimas, kupinas pykčio priepuolių, meilės prisipažinimų ir neapykantos. Jei norite pasitempti psichiatrijos srityje arba parašyti knygą "Mano mergina - psichopatė", šis variantas tikrai skirtas jums.

Pernelyg romantiška

Romantikoje nėra nieko blogo, bet reikia būti visko saikingam. Jos pasaulis - tai knygos ir Hju Granto filmai. Kad jos neįžeistum, turėsi įsiminti labai daug pasimatymų. Pirmojo susitikimo, pirmojo bučinio, sekso, skandalo datą. Jei pamiršite įteikti jai neįprastą, mielą, rankų darbo dovanėlę, tai sudaužys jos trapią širdį. Šie santykiai bus tarsi gyvenimas su vaiku, ir šis vaikas manys, kad yra pasakoje, nenorėdamas nieko keisti.

Keista

Jausite, kad su ja kažkas negerai. Keista bus jos išvaizda, kalbėjimo maniera ir reakcija į įprastus dalykus. Ji nemėgsta kalbėti apie savo praeitį. Jus nustebins jos plastiškumas ir gebėjimas būti nepastebimam. Ji nesilanko vakarėliuose, negąsdina jūsų kalbomis apie pinigus. Pabandykite ją sekti. Galbūt ji pasitiks jus garažų komplekse miesto pakraštyje, kur viename iš boksų narve sėdi jos buvęs. Ką jis padarė? Paprasta, pasakė, kad nori išsiskirti.

Maža savigarba

Yra kelios žemos savivertės rūšys. Kai kurios žemą savivertę turinčios merginos yra malonios ir malonios būti šalia. Tiesiog jos ne visada pakankamai pasitiki savimi. Tai nėra problema, ir tavo darbas yra padėti jai su tuo susidoroti.

Blogai, kai sutinkate merginą, kuri dėl savo kompleksų stengiasi sugadinti jums gyvenimą. Tokia mergina privers tave pavydėti ir bandys pakenkti tavo silpnybėms. Vieši kaltinimai, kad turi mažą penį, esi jai bevertis vyras, bus norma. Ji stengsis pakelti savo savivertę tavo sąskaita. Tačiau jei esate nesaugus vyras ir turite tikrai mažą penį, ši galimybė yra puiki. Galite kankinti vienas kitą metų metus, o paskui į šią beprotybę įtraukti savo vaikus. 

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
31.01.2018 laikas 19:09 Receptai – Patiekalai Vaisingumui skatinti (Paprastoji takažolė)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Vaisingumas. Ingredientai: Džiovinta takažolė, Verdančio vandens

Skaityti daugiau

20.12.2017 laikas 15:51 Receptai – Patiekalai Receptai lieknėjantiems (pupalaiškio, gencijono)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Organizmo valymas. Ingredientai: trapiojo pupalaiškio, melsvojo gencijono, jonažolės žiedų ir lapų, paprastosios kraujažolės žiedų ir lapų, gysločio lapų, apynio spurgų.

Skaityti daugiau

03.09.2018 laikas 07:23 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai praguloms gydyti

Pragulos liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai praguloms gydyti, receptai nuo pragulų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vais...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau