Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Vasario » 19

7 ženklai, kad jūsų partneris jumis naudojasi

7 ženklai, kad jūsų partneris jumis naudojasi

Tai ne meilė...

Kai esate įsimylėję, mažiausiai norite sužinoti, kad žmogus, kuris jums rūpi, nėra tas, kuo bando atrodyti. Kartais žmonės lieka santykiuose tik todėl, kad kažko iš jūsų nori. O tai nėra ilgalaikiai santykiai.

Kai jums kas nors rūpi ir stipriai jį mylite, galite būti akli tam, kas vyksta iš tikrųjų. Tačiau kai kurių ženklų neįmanoma paneigti....

1. Jie yra visatos centras.

Šie žmonės visada dominuoja pokalbyje ir neleidžia jums tarti nė žodžio. Jei pagaliau pavyks pasakyti ką nors apie save, jie vis tiek nutrauks ir nukreips pokalbį į save.

Geriau suprasti manipuliuojančių santykių dinamiką gali padėti Džordžas C. Simonas "Manipuliatorius avies kailyje. Kaip netapti jo gudrybių auka". Joje kalbama apie tai, kaip atpažinti manipuliacinį elgesį ir veiksmingai su juo kovoti.

2. Jie malonūs tik tada, kai ko nors nori.

Didžiąją laiko dalį jie elgiasi su jumis su pranašumo jausmu. Tačiau kai ko nors iš jūsų nori, jie pasirengę atsiklaupti ant kelių, kad įtikintų jus duoti jiems tai, ko jie nori. O gavę tai, ko nori, jie vėl užlips ant savo pjedestalo.

3. Jie visada randa priežastį atsisakyti pagalbos ir paramos.

Kai jiems ko nors iš jūsų reikia, jie atvirai manipuliuoja. Tačiau kai kalbama apie paslaugą, kurios jums reikia, jie visuomet išsisukinėja iš kelio, kad padėtų.

4. Jie keičia meilę į paslaugas ar dovanas.

Jie yra šykštūs jausmų, jei neturite jiems ko duoti. Kiekvieną kartą, kai turite jiems pinigų, ryšių ar sekso (dėl ko jie iš tikrųjų jus išnaudoja), jie yra šalia. Vos tik jie gauna "prekių", iškart praranda susidomėjimą jumis.

Jei susiduriate su emocine prievarta, Lundy Bancroft knyga "Kodėl jis tai daro? Kas yra piktnaudžiautojas ir kaip jam pasipriešinti" padės jums suprasti, kas vyksta, ir apsisaugoti nuo emocinio išnaudojimo.

5. Jums dažnai tenka juos gelbėti, gelbstint juos iš blogų situacijų.

Jei kas nors nepavyksta, jie skambina jums, kad ištaisytumėte situaciją. Taip elgdamiesi jie niekada nepadarys to paties dėl jūsų.

Dažnai jie net nepasako ačiū. Jie tiesiog mano, kad jūsų pareiga yra juos gelbėti.

6. Jie turi teisę į tai, ką jūs turite.

Jei turite kažką, ko jie nori, jie įsitikinę, kad turi į tai teisę. Jie aiškiai reikalauja to, ko nori, o jei ne, pradeda manipuliuoti.

Labai svarbu išsiugdyti užuojautą sau, ypač tada, kai jaučiatės, kad jus laiko savaime suprantamu dalyku. Kristin Neff knygoje "Užuojauta sau: įrodyta gerumo sau galia" (angl. Self-Compassion: The Proven Power of Self-Kindness) pateikiamos strategijos, kaip parodyti gerumą sau ir pripažinti savo vertę.

7. Jiems nerūpi jūsų jausmai.

Tokio tipo žmonėms visiškai nerūpi, kaip jūs jaučiatės ar ko jums reikia. Kai tik bandote nustatyti ribas, jie jas peržengia. Jie gali būti labai žiaurūs, kai reikalai klostosi ne taip, kaip jie nori.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.10.2019 laikas 07:20 Receptai – Patiekalai Kiaušiniais ir sūriu įdarytos orkaitėje keptos bulvės (video)

Bulves nuplaukite, subadykite šakute ir dėkite į 200°C įkaitintą orkaitę. Kepkite 30 – 40 minučių. Keptuvėje ant aliejaus apkepkite smulkiai pjaustytus svogūnus ir česnakus. Bulves dėkite atgal į orkaitę ir kepkite da...

Skaityti daugiau

25.08.2019 laikas 12:01 Receptai – Patiekalai Karališkas tortas. Be miltų!

Paprastas skaniausio, Karališko torto receptas. Be gramo miltų! Kartą paragavę “Karališko torto” kito deserto nebenorėsite!

Skaityti daugiau

28.08.2018 laikas 07:21 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai esant radikulito skausmams gydymui

Radikulitas liaudies medicinoje, Radikulitas, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo radikulito, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau