Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos Paslaptys » 2024 » Vasario » 27

"Nefilimų buveinė" Kinijos kalnuose - senoviniai "žvaigždžių vartai"?

"Nefilimų buveinė" Kinijos kalnuose - senoviniai "žvaigždžių vartai"?

Šį statinį oficialūs kinų istorikai atkakliai vadina "tvirtove", nors visiškai akivaizdu, kad iš tiesų tai nėra tvirtovė. Ji yra kalnuose netoli Hečino miesto Šansi provincijoje ir, kaip bebūtų keista, neturi jokio oficialaus pavadinimo.

Nėra jokių istorinių šaltinių, kuriuose būtų aprašytas šis statinys uoloje su 100 metrų stačiomis sienomis. Todėl ji vadinama įvairiais vardais, pavyzdžiui, "Lunmeno tvirtove", "Vichaungo pilimi" arba "Nefilimų buveine".

Pastarasis pavadinimas labiau tinka atsižvelgiant į "vartų" dydį. Akivaizdu, kad šie vartai buvo pastatyti ne žmonių ir ne žmonėms. Ir ši vieta pasirinkta neatsitiktinai - įėjimas įrengtas taip, kad jį slepia aplinkiniai kalnai ir uolos, todėl jo visai nesimato.

Apie šią "tvirtovę" apskritai niekas nežinojo, kol apie jos egzistavimą papasakojo seniausias Hejin miestelio gyventojas, 80-metis Hou Junye. Bent jau taip pasakoja Kinijos žiniasklaida. Prieš tai niekas neįtarė apie jos egzistavimą, todėl organiškai įėjimas susilieja su aplinka.

"Nefilimų buveinė" Kinijos kalnuose - senoviniai "žvaigždžių vartai"?

Tačiau ir nenuostabu, turint omenyje, kad kalnuoti Kinijos regionai yra mažai ištyrinėta ir beveik negyvenama teritorija.

Juokinga, bet mokslininkai, neradę jokios istorinės informacijos apie šį statinį, žiniasklaidoje metė versiją, kad tai tarsi tokia gudri senovinė tvirtovė. O, kokiu pagrindu? Nepatikėsite, bet remiantis tariamais šio 80-mečio senelio žodžiais, kuris papasakojo mokslininkams apie tai, kas tai yra. Šio neraštingo senelio, kuris visą savo gyvenimą praleido ganydamas ožkas po kalnus, kaip piemuo. Nejaugi...

Taigi, senelis tariamai pasakojo, kad prieš 100 metų vietiniai kinai, kuriuos persekiojo japonai, rado šią perėją uoloje. Jie pastatė medinį tiltelį, kuriuo galėjo pralysti per skylę, vedančią į viršų. Tada jie užtempė tiltą į viršų ir ant jo pasistatė namelius, kuriuose slėpėsi nuo piktų japonų.

Štai ir visa istorija. Nėra jokios informacijos iš kinų mokslininkų. Jokio pastatymo laiko, nors jie galėjo bandyti jį kaip nors nustatyti, visiškai nieko. Jie rodo į senelį ir sutinka - tvirtovė, jie ją iškasė, užlipo į viršų ir gyveno ten nameliuose, o prieš tai, tikriausiai, laukiniai žmonės iškasė ir slėpėsi nuo sabalinių Kinijos tigrų ant uolos. Apskritai, jie tiesiog kalba nesąmones.

Taigi palikime senelio ir mokslininkų fantazijas, neturinčias nieko bendra su tikrove, ir iškelkime savo versijas, remdamiesi šio statinio nuotraukomis ir vaizdo įrašais, kuriuos radau.

Savo išvaizda ši uola man atrodo panaši į Nojaus arką. Pati uola yra labai neįprastos formos. Skardžių uolų aukštis maždaug toks pat - 100 metrų. O viršutinė uolos dalis yra tiesiog nukirsta. Lygiai nupjauta.

Apskritai visas šis uola-arka akivaizdžiai sukurtas dirbtinai. Buvo kalnas, toks pat, kokių aplink daug, bet kažkas jį nukirto, suteikdamas būtent tokią išvaizdą ir padarydamas stačias sienas. Kas tai galėjo padaryti, kaip, su kokia pagalba? Nebent tai buvo nefilimai milžinai. Tie galėjo tai padaryti.

Šios "uolos" forma (tiesą sakant, kaip suprantu, tai ne uola, o molio kalnas. Tankus molis su smulkių ir stambių akmenų, šaknų ir t. t. intarpais, kurie visai struktūrai suteikia didelį tvirtumą, kaip purvo plytas). Atkreipkite dėmesį į priekinę ir galinę viršutines uolos dalis. Jų viduryje yra atbrailos su plyšiais.

Viena virš vartų, kita - kitame uolos gale. Galiu numanyti, kad tai gali būti susiję su konkretaus žvaigždės / saulės / mėnulio pasirodymo tam tikrais metais, mėnesiu, diena, valanda sekimu. Tai buvo daroma tam, kad tiksliai žinotume, kada aktyvuoti portalą.

Vaizdo įraše matomas dar vienas praėjimas uoloje į kairę nuo vartų. Galbūt ten buvo dar vieni vartai, o gal siena sugriuvo, atidengdama įėjimą į viduje esančias patalpas. Aš nežinau. Nepavyko rasti šone esančios skylės nuotraukos. Bet akivaizdu, kad po griūties ten yra praėjimas.

Įėjimas padarytas iš didelių apdirbtų blokų. Įspūdį daro "durų" dydis, taip pat tai, kaip šiuose neįžengiamuose kalnuose, nusėtuose tarpeklių ir apaugusiuose medžiais, apskritai kažkas sugebėjo atsivežti šiuos blokus vartų statybai.

Kategoriškai neigiu jo paskirtį kaip paprastų vartų. Kokie gi sveiko proto žmonės, norintys pralaužti uolą, kad galėtų užlipti į viršų ir ten pasistatyti beveik neįveikiamą būstą, statytų tokį milžinišką įėjimą, kuris, nors ir paslėptas žemėje, bet jį galima rasti. Ar ne paprasčiau būtų iškasti žmogaus dydžio duobę, o ant jos viršaus tiesiog uždengti akmenine plokšte, o įėjimą uždengti šakomis iš lauko?

Taigi visos šios kinų mokslininkų fantazijos yra juokingos. Gerai, senelis sako, kad vietiniai gyventojai rado šiuos vartus ir skylę, vedančią į viršų, pro kurią jie galėjo patekti į vidų. Tai svarbu - skylė, vedanti į viršų, jau buvo, kai jie ją rado.

"Nefilimų buveinė" Kinijos kalnuose - senoviniai "žvaigždžių vartai"?

Radau įėjimo iš išorės ir šios skylės, vedančios į viršų, nuotraukas. Iš formos akivaizdu, kad šis praėjimas nebuvo iškastas iš apačios į viršų, buvo išmesta energija, kuri išmušė skylę uoloje, suformuodama viršuje esantį kraterį, būdingą sprogimui. Galime daryti prielaidą, kad tai įvyko aktyvuojant vartus, kurių metu susiformavo portalas, pramušęs uolą.

Gerai, gerai, tai tik versija, bet net jei šią perėją kinai iškasė prieš 100 metų, tai tik sako, kad tai buvo netikri vartai, kurių visame pasaulyje nuo seniausių laikų išliko labai daug.

Jos išsiskiria tuo, kad yra milžiniško dydžio. Tuomet galime daryti prielaidą, kad tai yra ŽVAIGŽDIŲ VARTAI. Tai portalas į kitą pasaulį, ir nebūtinai erdvėje, o veikiau "apačioje", požeminiame pasaulyje. Dydis milžiniškas, nes pro šį portalą ėjo ne mažo ūgio žmonės, o milžinai. Galbūt nefilimai, pabėgę į žemutinį pasaulį nuo tvano ar kito kataklizmo.

Šią uolą reikėtų ištirti, apšviesti lidarais ir t. t., nustatyti bent apytikslį jos pastatymo laiką, pabandyti rasti jos paminėjimą senovės kinų kronikose. Neįmanoma, kad tokia konstrukcija, kuriai sukurti reikėjo milžiniškų pastangų, nebūtų paminėta. Tačiau kinų mokslininkai ir istorikai tuo visai nesidomi....

"Nefilimų buveinė" Kinijos kalnuose - senoviniai "žvaigždžių vartai"?

"Nefilimų buveinė" Kinijos kalnuose - senoviniai "žvaigždžių vartai"?

"Nefilimų buveinė" Kinijos kalnuose - senoviniai "žvaigždžių vartai"?

"Nefilimų buveinė" Kinijos kalnuose - senoviniai "žvaigždžių vartai"?

"Nefilimų buveinė" Kinijos kalnuose - senoviniai "žvaigždžių vartai"?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.06.2019 laikas 15:27 Receptai – Patiekalai Tarkuotų bulvių apkepas su sūriu ir česnaku

Vieną kartą atsitiktinai radau tarkuotų bulvių pyrago-apkepo receptą, dažnai jį kepu, o dabar noriu pasidalinti ir su jumis.

Skaityti daugiau

20.10.2019 laikas 17:27 Receptai – Patiekalai Moliūgų Ir Sutirštinto Pieno Pyragas
Pyragas su moliūgų ir sutirštinto pieno įdaru . Į namus ir sandėliukus jau parkeliavo šio derliaus moliūgai. Vieni iš jų verda sriubas ar troškinius, kiti kepa blynus ar ruošia džemą.

Skaityti daugiau

16.09.2018 laikas 10:58 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai kataraktos gydymui, profilaktikai
Katarakta liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai kataraktos gydymui, kataraktos gydymas, receptai kataraktai, profilaktikai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau