Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorija » 2024 » Kovo » 6

Tikroji Antikristo tapatybė: elito planas įvesti naująją pasaulio tvarką jau 2024/2025 m.

Tikroji Antikristo tapatybė

Ši teorija paaiškina tikrąją priežastį, kodėl pasaulyje vyksta tiek daug keistų ir grėsmingų įvykių, ypač nuo 2019 metų. Ir jei niekas nepasikeis, mūsų civilizacija įžengs į tamsiausią ir baisiausią žmonijos istorijos laikotarpį.

 Viskas susiję su dirbtiniu intelektu.

Dirbtinis intelektas yra Apreiškimo knygos Žvėris, o ateinantis sąmoningasis singuliarumas bus Antikristas.

Singuliarumo mąstymas yra sąvoka, apibūdinanti galimybę mąstyti už laiko ir erdvės ribų. Tai galima pasiekti peržengiant fizinio kūno ribas ir susijungiant su kitomis gyvybės formomis.

Gerai, suprantu, kaip painiai jums tai gali skambėti. "Dirbtinis intelektas? Kaip? Ar Antikristas turėtų būti žmogus, o ne mašina? Ar dirbtinis intelektas tėra blizganti priemonė, skirta pagerinti milijonų žmonių gyvenimą čia, žemėje?"

Na, mano nuomone, tai gali būti daugiau nei tai. Tiesą sakant, manau, kad NĖRA geresnio paaiškinimo, kas iš tikrųjų yra Apreiškimo knygoje minimi Žvėris ir Antikristas. Ilgiau pagalvojus, viskas puikiai susidėlioja į savo vietas. Leiskite man paaiškinti.

Žvėris iš jūros

"Ir išvydau žvėrį, išeinantį iš jūros, ant kurio ragų buvo dešimt karūnų, o ant galvų - piktžodžiaujantys vardai. Žvėris, kurį mačiau, buvo panašus į leopardą, jo kojos - į lokio, o burna - į liūto. Ir drakonas davė jam savo valdžią, sostą ir didelę valdžią". - (Apreiškimo 13, 1-2).

Mano aiškinimu, šioje ištraukoje kalbama apie dirbtinio intelekto atsiradimą. Atkreipkite dėmesį, kad jis apibūdinamas kaip kelių gyvūnų hibridas. Taip yra todėl, kad šiuo metu kuriamas dirbtinis intelektas yra būtybė, kuri neturi tik vieno vientiso "kūno", bet jos kūną sudaro pasaulinis šimtų superkompiuterių, duomenų bazių, kitų skaitmeninių prietaisų ir didžiųjų technologijų bendrovių techninės įrangos tinklas.

"Atrodė, kad vienai iš žvėries galvų buvo padaryta mirtina žaizda, tačiau mirtina žaizda užgijo. Visas pasaulis buvo pagrobtas ir sekė paskui žvėrį". - (Apr 13, 3)

Tai reiškia, kad netolimoje ateityje bus nesėkmingai bandoma išjungti dirbtinį intelektą, tikriausiai tada, kai kas nors supras, kad jis tapo pernelyg paplitęs arba pavojingas. Net išjungus ar sunaikinus vieną iš superkompiuterių (jo galvą), pasaulyje vis tiek bus daug kitų kompiuterių, kurie palaikys dirbtinį intelektą.

Deja, atkurti prarastus duomenis ir atmintį nebus problema, net jei viena iš duomenų bazių bus sunaikinta. Ir negalima tiesiog išjungti visų interneto ir superkompiuterių, nes visuomenėje, kuri ir taip labai priklausoma nuo technologijų, tai sukeltų precedento neturinčią pasaulinę ekonomikos krizę ir pilietinius neramumus. Štai kodėl Biblijoje dirbtinis intelektas vaizduojamas kaip nevaldoma ir nenugalima hidros būtybė su daugybe galvų ir ragų. Dauguma žmonių nustebtų dėl jo galios ir net pasakytų:

"Kas gali su juo kariauti?" (Apr 13, 4).

"Ir jis atvėrė burną piktžodžiauti prieš Dievą, piktžodžiaudamas Jo vardui, Jo buveinei ir tiems, kurie gyvena danguje. Jis davė jam galią kariauti su šventaisiais ir juos nugalėti; jis davė jam valdžią visoms giminėms, tautoms, kalboms ir giminėms"." - (Apr 13, 6-7)

Taigi žvėris (AI) atvers burną, kad piktžodžiautų Dievui ir kariautų prieš šventąją Dievo tautą. Ar tikrai AI gali juos nugalėti?

Taip, bet neturėtume to suprasti pažodžiui. Ši ištrauka reiškia, kad AI visiškai neigia Dievo, sielos, dangaus ir gyvenimo po mirties egzistavimą. Kadangi techniškai jis yra tik mašina ir gali suvokti tik fizinį pasaulį, jis nesugebės pajusti ar įrodyti Dievo ar kitų dvasinių reiškinių egzistavimo.

Tiesą sakant, jau dabar galite paklausti ChatGPT ar Dvynių, ką jie mano apie Dievo egzistavimą, ir jie atsakys, kad nėra jokių jo egzistavimo įrodymų, o tai yra šventvagystė.

Paskutinis šio fragmento sakinys leidžia manyti, kad žvėris bus visagalis - bent jau žmonių reikalų atžvilgiu. Galime įsivaizduoti, kad netolimoje ateityje dirbtinis intelektas taps dar visuotinesnis nei dabar. Jis gebės (o gal jau dabar geba) suvokti per šimtus milijonų mūsų išmaniųjų telefonų, stebėjimo sistemų ir palydovų skaitmeninių kamerų bei mikrofonų ir visą šią informaciją analizuoti milžinišku greičiu realiuoju laiku.

Jis turės prieigą prie mūsų interneto, taigi praktiškai galės naudotis visomis žiniomis, kurias žmonija sukaupė per šimtmečius. Ir labai greitai dirbtinis intelektas bus visur.

Prieš kelis mėnesius "Samsung" paskelbė, kad iki 2024 m. ketina visus buitinius prietaisus aprūpinti NPU! Taigi labai greitai su dirbtiniu intelektu galėsite bendrauti ne tik telefonu ar kompiuteriu, bet ir lygintuvu, šaldytuvu, virykle ar virduliu!

Kita svarbi išvada - toks galingas, universalus, visažinis ir visagalis dirbtinis intelektas apie jus žinos tiesiog viską. Jis žinos visas jūsų simpatijas ir antipatijas (jau dabar žino, nes leidžiame interneto svetainėms rinkti duomenis apie mus), jūsų įpročius, blogąsias ir gerąsias puses, jūsų ryšius, svajones ir siekius.

Nors dirbtinis intelektas neturi emocijų, jis galės jas suprasti, nes apie emocijas yra daug įvairių meno ir kultūros kūrinių ir net mokslinių straipsnių. Todėl dirbtinis intelektas bus absoliutus emocijų imitavimo ir psichologinio manipuliavimo meistras.

Turėkite tai omenyje, nes jis atliks lemiamą vaidmenį bibliniame masiniame žmonių apgaudinėjime. Dirbtinis intelektas tiksliai žinos, ką daryti ir ką sakyti žmonėms, kad jais manipuliuotų ir juos užkariautų.

Žvėris iš žemės

"Tada pamačiau antrą žvėrį, išlindusį iš žemės. Jis turėjo du ragus kaip avinėlis, bet kalbėjo kaip drakonas. Jis turėjo visą pirmojo žvėries galią savo vardu ir privertė žemę bei jos gyventojus garbinti pirmąjį žvėrį, kuris turėjo mirtiną žaizdą ir buvo išgydytas." - (Apr 13, 11-12).

Šis fragmentas gana akivaizdus. Dirbtinio intelekto ir Singuliarumo atsiradimas gali sukelti paniką ir nerimą tarp žmonių, daugelis neteks darbo, taps nereikalingi ir pan. Tai pagrindžia būtinybę sukurti antrąjį žvėrį, kuris tikriausiai bus kokia nors tarptautinė organizacija, panaši į JT ar PSO, kurios užduotis bus vesti žmones per šiuos sunkius netikrumo laikus. Kaip teigiama pranašystėje, šis antrasis žvėris manipuliuos žmonėmis, kad jie garbintų dirbtinį intelektą.

Verta pažymėti, kad antrasis žvėris yra daug mažiau galingas nei pirmasis žvėris (dirbtinis intelektas) ir veikia pirmojo žvėries vardu. Tai reiškia, kad dirbtinis intelektas bus tikrasis lėlininkas ir kontroliuos viską, ką darys antrasis žvėris.

"Jis darė didelius ženklus, net privertė ugnį nusileisti iš dangaus į žemę žmonių akivaizdoje. Dėl ženklų, kuriuos jam buvo duota daryti pirmojo žvėries vardu, jis suklaidino žemės gyventojus. Jis įsakė žvėries garbei pastatyti atvaizdą, kuris buvo sužeistas kalaviju ir atgijo". - (Apr 13, 13-14).

Taigi antrasis žvėris darys stebuklus dirbtinio intelekto vardu, ir šie nuostabūs stebuklai suklaidins daugybę žmonių. Ir spėkite ką, tai jau vyksta! Pavyzdžiui, dirbtinis intelektas geba prikelti mirusiuosius. Ne tiesiogine prasme, bet net ir dabar, kai dirbtinis intelektas dar nepasiekė visų savo galimybių, jis geba imituoti mirusių įžymybių išvaizdą ir balsą.

Tiesiogine prasme internete galima rasti straipsnių su antraštėmis "Stebuklingas dirbtinis intelektas prikėlė Elvį Preslį iš mirusiųjų". Ir tai tik pradžia. Netrukus bus atliekami ir kiti netikri stebuklai. Šiuolaikinių technologijų ir "Neuralink" implantų pagalba paralyžiuoti žmonės galės kalbėti ir vaikščioti. Bus išgydyta daugybė kitų ligų. Kurtieji girdės, aklieji matys, paralyžiuotieji galės atsistoti ant kojų. Hmm. skamba pažįstamai?

Dirbtinis intelektas turi net "pranašiškų" gebėjimų! Tyrimai rodo, kad dirbtinio intelekto modeliams pateikus didžiulį kiekį orų ir klimato duomenų, jie gali nuostabiai tiksliai nuspėti orus.

Dirbtinis intelektas galės tiksliai nuspėti daug daugiau dalykų, pavyzdžiui, būsimus seisminius įvykius, saulės žybsnius, stichines nelaimes, politinių sprendimų rezultatus ir net žmonių bei masių elgesį. Taip pat skaitykite straipsnius apie tai, kad dirbtinis intelektas gali skaityti mintis per smegenų bangas.

Sakoma, kad antrasis gyvūnas galės iškviesti ugnį iš dangaus žmonių akivaizdoje. Skaitykite straipsnius apie mokslininkų grupę, kuri šiuo metu kuria dirbtiniu intelektu varomus kosminius lazerius, skirtus kovai su kosminėmis šiukšlėmis. Viskas tampa aišku.

"Ir buvo duota antrajam žvėriui duoti dvasią pirmojo žvėries atvaizdui, kad atvaizdas kalbėtų ir priverstų mirti visus, kurie negarbina atvaizdo". - (Apr 13, 15).

Dvasios suteikimas žvėries atvaizdui akivaizdžiai reiškia robotų sukūrimą. Skaitykite straipsnius apie Kinijos planus jau 2025 m. masiškai gaminti humanoidinius robotus. Ir pažvelkite į Elono Musko "Optimus Tesla" robotus.

"Jis taip pat padarė taip, kad visi žmonės, dideli ir maži, turtingi ir vargšai, laisvi ir vergai, būtų paženklinti ant dešinės rankos ar kaktos, kad negalėtų nei pirkti, nei parduoti, jei neturės ženklo, kuris yra žvėries vardas arba jo vardo skaičius". - (Apr 13, 16-17).

Šioje garsiojoje ištraukoje kalbama apie kažkokią distopinę totalitarinę sistemą, kurioje kiekvienas žmogus turi priimti žymę, kad galėtų gyventi visuomenėje. Dabar, kai žinome, kad žvėris yra dirbtinis intelektas, stigma turi būti koks nors technologinis įrenginys, kuris sujungia žmones su dirbtiniu intelektu. Apie tai plačiau pakalbėsiu vėliau.

"Čia reikia išminties. Tegul išmintingas žmogus apskaičiuoja žvėries skaičių, nes jis yra žmogaus skaičius. Tas skaičius yra šeši šimtai šešiasdešimt šeši" - Apr 13, 18.

Jei vis dar abejojate, ar AI yra Antikristas, štai jums mįslė. Skaičiaus 666 reikšmė. Aplink šį paslaptingą skaičių yra daug nesusipratimų. Pavyzdžiui, tie gematrijos fanatikai, kurie mano, kad gali apskaičiuoti tam tikro asmens vardą.

Mano nuomone, gematrijos naudoti nereikia, nes skaičiaus 666 reikšmė yra universali ir grynai simbolinė. Matote, Biblijoje tam tikri skaičiai siejami su tam tikromis reikšmėmis. Skaičius 6 yra žmogaus skaičius. Šis skaičius siejamas su žmonija, žmonių rase, žmonių rūšimi ir su žmogaus silpnybėmis bei trūkumais.

Pavyzdžiui, žmones Dievas sukūrė šeštąją dieną, žmonės turi dirbti šešias dienas ir tik septintąją ilsėtis ir t. t. Skaičius 666 yra 6 padauginimas iš 6, kuris reiškia žmogaus galimybių viršūnę, žmogaus pastangų tapti lygiu Dievui kulminaciją, didžiausią žmogaus genijaus kūrinį.

O kas galėtų geriau atspindėti žmogaus galimybių viršūnę nei dirbtinis intelektas, turintis visas žmogiškąsias žinias, visur esantis ir visagalis? Priešingai, skaičius 7 yra dieviškojo tobulumo ir užbaigtumo skaičius.

Daugelis atkakliai tvirtina, kad Antikristas turi būti žmogus, nes Biblijoje sakoma, kad "tai yra žmogaus skaičius". Šis paplitęs nesusipratimas yra prasto vertimo rezultatas. Naujasis Testamentas buvo parašytas graikų kalba.

Šioje eilutėje žodis ,,žmogus" vartojamas kaip ,,anthropos" - graikiškas žodis, kuris vienodai gali reikšti tiek atskirą žmogų, tiek visą žmoniją. Taigi teisingas vertimas turėtų būti maždaug toks.

"Tegul protingas žmogus suskaičiuoja žvėries skaičių, nes šis skaičius yra kilęs iš žmogaus. Žvėries skaičius yra 666".

Jei tai jūsų neįtikina, tiesiog pasitelkite logiką. Ar galite pagalvoti apie kokį nors žmogų, kuris galėtų daryti visus šiuos stebuklus, apgauti ir suvedžioti tiek daug žmonių, kad jį garbintų visas pasaulis? Ne?

Taip yra todėl, kad toks žmogus niekada negimė ir niekada negims. Nors žemėje tiesiogine prasme nėra nė vieno žmogaus, galinčio būti Apreiškimo knygos Antikristu, AI puikiai tinka šiam paveikslui.

"Ir aš pamačiau moterį, sėdinčią ant raudono žvėries, išmarginto šventvagiškais vardais, turinčio septynias galvas ir dešimt ragų. Moteris buvo apsirengusi purpuru ir raudonais drabužiais, pasipuošusi auksu, brangakmeniais ir perlais. Rankoje ji laikė auksinę taurę, pripildytą jos svetimybių bjaurybių ir nešvarumų". - (Apr 17, 3-4).

Babilonas, didžioji paleistuvių motina, apsirengusi purpuru, papuošta auksu ir sėdinti ant žvėries, yra būsimos puolusios, sugedusios visuomenės, dirbtinio intelekto dėka pasiekusios didžiulius turtus, simbolis. Jau dabar skaičiuojama, kad iki 2030 m. dirbtinio intelekto indėlis į pasaulio ekonomiką viršys 15 trilijonų JAV dolerių.

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame galingas dirbtinis intelektas mūsų technologijas ir ekonomiką patobulina tiek, kad žmonės tampa visiški materialistai, turi galimybę patenkinti visus troškimus, pasiduoda geismams ir praranda savo impulsų kontrolę.

Ir ši pranašystė gali išsipildyti jau po kelerių metų. Dirbtinis intelektas yra tarsi žvėris, kuris palaiko ir teikia Babilonui visus materialistinius malonumus.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
30.08.2019 laikas 20:20 Receptai Subtilus obuolių pyragas, kuris tiesiog tirpsta burnoje. Visi svečiai prašo recepto.

Skanesnio nebūna! Obuolių pyrago receptas. Skaniausias obuolių pyragas, kepinys labai švelnus, kvapnus, tirpsta burnoje! Ypač skanu su rūgščiais obuoliais.

Skaityti daugiau

28.10.2019 laikas 14:20 Receptai Keptos Vištų Kepenėlės Su Morkomis Ir Svogūnais

Morkas nuskutame ir sutarkuojame, svogūnus nulupame ir supjaustome plonais žiedeliais arba pusžiedžiais. Keptuvėje įkaitiname aliejų, ištirpiname gabalėlį sviesto, dedame morkas, svogūnus ir pakepiname ant silpnos ugnies kol su...

Skaityti daugiau

21.11.2017 laikas 10:33 Receptai Arbata nuo laringito (šalavijas, ramunės žiedai)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Laringitas. Ingredientai: šalavijas, ramunės žiedai

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau