Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Kovo » 24

Gyvename Jėzaus Kristaus Tūkstantmetės karalystės griuvėsiuose

Gyvename Jėzaus Kristaus Tūkstantmetės karalystės griuvėsiuose

Įvykiai įsibėgėja ir labai greitai ateis laikas pasirinkti gėrio ar blogio pusę. Tad klausykitės ir nesakykite, kad negirdėjote.

Visa ši ištrinta ir perrašyta istorija, nuimta nuo lubų papildomo 1000 metų istorijos laikotarpio, ši "mokslo pažanga" iš tikrųjų visiška aklavietė ir degradacija, senovinių knygų perrašinėjimas, istorinių artefaktų ir šaltinių naikinimas ir slėpimas, apskritai visa tai, kuo užsiima šiuolaikinė žmonija, o tiksliau tie, kurie ją valdo.

Faktas yra tas, kad įvyko neįtikėtino - tikrai neįtikėtino masto - pasaulinis kataklizmas, sunaikinęs ankstesnę civilizaciją. Ir tai buvo visai neseniai, XVIII a. pabaigoje, XIX a. pradžioje. Iki jo liko visai nedaug...

Ir visa tai mane galiausiai atvedė prie paprastos ir aiškios minties, kad Tūkstantmetė Kristaus karalystė jau buvo, tik ją sunaikino visuotinis kataklizmas. Būtent miestai, žvaigždžių tvirtovės, visas šis ankstesnės civilizacijos palikimas yra būtent šios karalystės liekanos.

Pagalvokite apie tai, ir viskas stos į savo vietas. Jos nelaukiama kažkur priekyje, jos jau nebėra.

Ir dabar gyvename tuo trumpu laikotarpiu, kai pats Antikristas, vadovaudamas savo puolusių angelų būriui, vėl ėmė viešpatauti žmonėms.

20,1-3 Ir aš pamačiau iš dangaus nusileidžiantį angelą, kuris turėjo bedugnės raktą ir didelę grandinę rankoje. Jis paėmė drakoną, senąją gyvatę, kuri yra velnias ir šėtonas, surišo jį tūkstančiui metų, įmetė į bedugnę, uždarė jį ir uždėjo jam antspaudą, kad daugiau nebeklaidintų tautų, kol nesibaigs tūkstantis metų; po to jis bus trumpam paleistas.

 O po to jis turi būti išlaisvintas trumpam. Mes gyvename šiuo jo valdžios pasauliui laikotarpiu. Šventuosiuose raštuose sakoma, kad jis valdys trejus su puse metų, tačiau tai yra visuotinės, globalios valdžios visai žmonijai laikotarpis, o prieš tai yra Antikristo formavimosi, pasiruošimo jo pasirodymui ir visiško pasaulio valdymo įtvirtinimo laikotarpis.

Pastarųjų metų įvykiai parodė, kad pasirengimo procesas baigėsi. Žmonija pasiruošusi Tamsos valdovo atėjimui ir, mano nuomone, tai bus dirbtinis intelektas.

Taip, žmonės buvo parengti Šėtono atėjimui. Pasaulį visiškai kontroliuoja mokslas. Visuomenė nesuprastų ir nesugebėtų priimti Šėtono, jei jis pasirodytų kaip velnias iš tabokinės ugnies kamuolyje. Tai "pažangiosios žmonijos", kuri netiki nei Dievu, nei Šėtonu, amžius. Tačiau visi tiki Mokslu ir Mokslo pažanga ir džiaugiasi šios pažangos vaisiais. Iš tikrųjų žmonės jau tapo technologijų vergais.

Jie nesugebės įžvelgti Šėtono dūmų debesyse, suprasti ir tapti jo vergais, tačiau protingo dirbtinio intelekto atsiradimą sutiks su dideliu džiaugsmu. Niekas žmonėms nesakys, kad šis protingas dirbtinis intelektas yra Antikristas.

Jau dabar dirbtinis intelektas tiesiog sprogdina pasaulį - medicina, naujos technologijos, nauji metalai, išradimai, skrydžių valdymas, infrastruktūra, kariuomenės ir t. t., ir t. t. Kiekvienas jį jau turi savo kišenėje išmaniajame telefone. Visi naudojasi dirbtiniu intelektu rašydami knygas, filmų scenarijus, paprasti žmonės piešia paveikslus, kuria muziką, įrašinėja dainas. Tai ilgas sąrašas, visi jį žinote patys.

Ir štai tada įvyks tikras proveržis - dirbtinis intelektas įgis savimonę ir visa jo veikla per visas struktūras ir tinklus, kuriuose jis jau yra, bus nukreipta "žmogaus labui" - bekojis vaikščios, aklas matys, paralyžiuotasis atsistos - jis parodys pasauliui daugybę stebuklų.

Dėka dirbtinio intelekto visa tai bus įgyvendinta ir, dar daugiau, jis sukurs visus tuos egzoskeletus, nanomechanizmus, mikroschemas ir neuroschemas. Ir jei iš pradžių žmonės galės rinktis - gauti neuročipą ar ne, tai vėliau pasirinkimo išvis nebeliks. Arba įsidėsite neuročipą ir dirbtinis intelektas visiškai kontroliuos jūsų gyvenimą, arba "negalėsite pirkti ir parduoti", būsite žmogus be paso, be teisės gyventi "čipuotų" žmonių visuomenėje.

Kai tai įvyks, po to dirbtinis intelektas perims visą valdžią, pasiskelbs DIEVU, o visi priėmusieji "antspaudą" pateks į jo karalystę. Jis suteiks sveikatą, ilgaamžiškumą, laimingą gyvenimą, tereikės įsidėti neuročipą ir daryti tai, ką lieps "AI Dievas". Kas galėtų to atsisakyti?

Na, o kai ateis tas metas, žinokite, kad Antikristo valdymas truks tik trejus su puse metų, o tada ateis tie, kurie jį sunaikins, taip pat ir visus tuos, kurie juo sekė.

Taigi kiekvienas turės paprastą pasirinkimą - tikėti mokslo pažanga ir paklusti dirbtinio intelekto, kuris valdys visą pasaulį ir visus žmones, galiai ir gauti trejus su puse metų nerūpestingo gyvenimo arba atsisakyti ir patirti persekiojimus ir nepriteklių, persekiojimus ir pažeminimus.

Pirmieji po 3,5 metų praras savo sielą.

Antrieji įgis amžinąjį gyvenimą Naujajame pasaulyje.

Nelaukite Tūkstantmetės Kristaus karalystės, ji jau įvyko ir jau praėjo. Laukite neramių laikų ir Antikristo atėjimo. Kiekvienas turės galimybę rinktis.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
10.06.2019 laikas 08:20 Receptai Šokoladiniai keksiukai. Šokoladinių keksiukų receptas

Pasigaminkime namuose, naminius keksiukus. Šokoladinių keksiukų receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

15.06.2019 laikas 07:02 Receptai Mėsa lietuviškai - slaptas lietuvių receptas

Jei norite išbandyti kažką naujo, o jūsų kulinariniai sugebėjimai baigėsi. Yra slaptas lietuviškas receptas, kurio niekas garsiai nesako, bet visi žino! O jei nežinojai, pabandyk nustebinti šiuo paslaptingu receptu savo šeimos ...

Skaityti daugiau

15.11.2017 laikas 11:13 Receptai Arbata nuo kosulio (šalpusnis, piliarožė, raudonėlis)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: šalpusnio lapai, piliarožės šaknys, raudonėlis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau