Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Kovo » 3

Melas Gibsonas: pasaulio elitas mirs, kad užleistų vietą Antikristui

Melas Gibsonas: pasaulio elitas mirs, kad užleistų vietą Antikristui

Pasak Melo Gibsono (Mel Gibson), kuris perspėja, kad atėjo iliuminatų kruvinų aukų metas, o senoji pasaulio elito gvardija bus skerdžiama kaip žvėrys su kanopomis.

Pastaruoju metu matėme, kaip iš šios žemės į kitą perėjo itin daug aukšto rango pasaulio elito atstovų. Karalienė Elžbieta, Deividas Rokfeleris, Henris Kisindžeris ir visai neseniai pats lordas Džeikobas Rotšildas.

Pasak Gibsono, šis elitas grįžta į savo demonišką pavidalą, kad galėtų geriau palaikyti Antikristą iš žemesniųjų pasaulių, kai jis užims pasaulio karaliaus sostą kaip karalių karalius.

Jei Gibsonas teisus, Pranciškus (Francis), Sorošas (Soros) ir Švabas (Schwab) yra kiti eilėje, kad išdygtų. Tačiau tai ne visos geros naujienos. Velnias net nebesistengia slėptis, tačiau žmonės vis dar nenori tikėti, kad jis egzistuoja.

Kur yra Kate Middleton (Kate Middleton)? Galima drąsiai teigti, kad aukščiausiuose okultinės globalistų valdžios ešelonuose vyksta kažkas labai keisto.

Savaitgalį turėjome virusinį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuoti du juodi žirgai ir vienas baltas žirgas su uždengtomis spalvomis.

Nors didžioji žiniasklaida bandė įtikinti mases, kad tai nekaltas įvykio paaiškinimas, tie, kurie supranta karališkosios šeimos ryšius su okultizmu, žinojo, kad tai ženklas, jog iliuminatų valdžios hierarchijos viršūnėse netrukus įvyks kažkas labai svarbaus.

Pasirodo, jie buvo teisūs, o pagrindinė žiniasklaida klydo. Vėlgi.

Jau kitą dieną pats lordas Džeikobas Rotšildas (Jacob Rothschild), tarptautinis finansininkas ir pagrindinė Rotšildų dinastijos figūra, buvo paskelbtas mirusiu.

Melas Gibsonas: pasaulio elitas mirs, kad užleistų vietą Antikristui

Tai dar viena vadinamųjų sąmokslo teorijų šalininkų pergalė.

Pasak pagrindinės žiniasklaidos, lordas Rotšildas, mėgęs pozuoti prie šėtono paveikslų su Marina Abramovič ir kitais okultistais, buvo tik nerangus senukas, kurio šeima nulėmė įvairius finansų istorijos laikotarpius, finansavo socialinius ir ekonominius sukrėtimus, jau nekalbant apie abiejų pusių finansavimą visuose didžiuosiuose karuose nuo Napoleono laikų.

Melas Gibsonas: pasaulio elitas mirs, kad užleistų vietą Antikristui

Lordas Rotšildas taip pat gyrėsi, kad jo šeima prisidėjo prie užkulisinių derybų, po kurių 1917 m. Didžioji Britanija priėmė Balfūro deklaraciją, kuria įsipareigojo Palestinoje įkurti "nacionalinius namus žydų tautai", o vėliau buvo įkurtas Izraelis.

Izraelio valstybės sukūrimas buvo esminis Naujosios pasaulio tvarkos pasaulio istorijos momentas, apie kurį nemokoma nei mokykliniuose vadovėliuose, nei istorijos studijose.

1871 m. Alberto Pike'o (Alberto Pike'o) parašytame laiške buvo išpranašautas Pirmasis ir Antrasis pasauliniai karai ir teigiama, kad įvyks trečiasis pasaulinis konfliktas - su tuo metu dar neegzistavusia Izraelio valstybe.

Albertas Paikas (Albert Pike) buvo 33-ojo laipsnio masonas okultistas didysis meistras, masonų Škotijos apeigų ordino pietinės jurisdikcijos kūrėjas ir satanistas.

Pasak Pike'o:

"Trečiasis pasaulinis karas turi būti kurstomas pasinaudojant "iliuminatų" "agentūros" sukeltais nesutarimais tarp politinių sionistų ir islamo pasaulio lyderių. Karas turi būti vykdomas taip, kad islamas (arabų musulmonų pasaulis) ir politinis sionizmas (Izraelio valstybė) vienas kitą sunaikintų.

Nesuklyskite, Rotšildai yra Naujosios pasaulio tvarkos karališkoji šeima.

Kas kitas gali dūrinėti būsimam Anglijos karaliui į krūtinę?

Melas Gibsonas: pasaulio elitas mirs, kad užleistų vietą Antikristui

Lordo Džeikobo Rotšildo mirtis nebuvo vienintelis keistas įvykis, įvykęs po praėjusį savaitgalį Whitehall'e vykusio itin simboliško baltojo žirgo pasirodymo.

Šios savaitės pradžioje princas Viljamas pasitraukė iš svarbaus karališkajai šeimai renginio, nepateikdamas jokių papildomų paaiškinimų. Tai labai neįprastas elgesys vyresniajam karališkosios šeimos nariui, juo labiau sosto įpėdiniui, kuris anksčiau niekada nebuvo žinomas kaip pažeidžiantis karališkąjį etiketą.

Tuo tarpu Kate Middleton (Kate Middleton) viešumoje nesirodė nuo gruodžio 25-osios. Nė žvilgsnio.

Antradienį buvo paskelbta, kad aukštas karališkosios šeimos narys, susijęs su pasauliniais finansais, buvo rastas negyvas savo gyvenamojoje vietoje Kotsvoldse. Nors karališkoji šeima neskelbia Thomaso Kingstono (Thomas Kingston) mirties detalių, šeimos pareiškimuose teigiama, kad Kento hercogo svainis atėmė sau gyvybę.

Tai verta dėmesio, nes Kento hercogas laikomas įtakingiausiu masonu ne tik Anglijoje, bet ir vienu įtakingiausių pasaulyje.

Melas Gibsonas: pasaulio elitas mirs, kad užleistų vietą Antikristui

Panašu, kad jo svainis buvo labai įsitraukęs į šeimos verslą, nes dirbo susijusioje pasaulinėje finansų bendrovėje "Voltan Capital Management".

Pažvelkite į okultinius vaizdus šios bendrovės interneto svetainėje.

Melas Gibsonas: pasaulio elitas mirs, kad užleistų vietą Antikristui

Kodėl šie aukšto rango karališkieji masonai, kurių interneto svetainėje gausu itin įtaigių okultinių vaizdinių, pavadino savo įmonę "Voltan Capital Management"?

Voltanas buvo majų dievas, o jo garbinimo dalis buvo - atspėjote - žmonių aukojimas.

Melas Gibsonas: pasaulio elitas mirs, kad užleistų vietą Antikristui

Niekas taip nesujaudina elito kaip žmonių aukos.

Melas Gibsonas: pasaulio elitas mirs, kad užleistų vietą Antikristui

Pirmoji karaliaus Čarlzo žmona princesė Diana likus keliems mėnesiams iki mirties įspėjo savo butlerį, kad Čarlzas rengia sąmokslą ją nužudyti ir padaryti taip, kad tai atrodytų kaip autoavarija - tai būtų didžiausia žmogaus auka.

Dabar iš visuomenės akiračio visiškai dingo Keitė Midlton (Kate Middleton), karalius Čarlzas paskelbė sergantis vėžiu, mirė Džeikobas Rotšildas (Jacob Rothschild), mirė Kento hercogo svainis, mirė Henris Kisindžeris (Henry Kissinger), mirė Deividas Rokfeleris (David Rockefeller), ir visa tai įvyko po karalienės Elžbietos laidotuvių - akivaizdžiausio ir begėdiškiausio okultinio įvykio per pastaruosius šimtą metų.

Kaip aiškina Melas Gibsonas (Mel Gibson), tai tiesiog demoniška sargybinių kaita, užleidžianti vietą kažkam daug tamsesniam ir galingesniam - Antikristui ir Naujajai pasaulio tvarkai.

Kartu su lordu Rotšildu senoji gvardija dabar masiškai išvyksta į demoniškas žemesniojo astralinio pasaulio karalystes, kur juos pasitiks jų kolegos demonai, kurie aeonus manipuliavo žmonių visuomene.

Demoniška sargybinių kaita - kol kas. Atlaisvina vietą kažkam daug tamsesniam ir galingesniam. Pačiam Antikristui.

Pasak Gibsono, pastaraisiais metais iliuminatų elitas itin aktyviai propagavo savo blogio darbotvarkę pasaulinėje arenoje, ruošdamas žmoniją kitam savo Liuciferio pagrindinio plano etapui.

Aiškindamas, kad du kartus buvo susitikęs su princu Viljamu, o sosto įpėdiniui iš paskos visada seka demoniškos būtybės, Gibsonas taip pat teigia, kad Viljamas jau ėmėsi užkulisinio vaidmens ir šis faktas yra vieša pasaulinio elito paslaptis.

Gibsonas - toli gražu ne vienintelis pramogų industrijos elito atstovas, laidantis užuominas apie iliuminatų planus. Į vidinę informaciją įsiskverbiantys asmenys atskleidžia šokiruojančią informaciją labiau nei bet kuriuo kitu istorijos laikotarpiu. Garsenybės palūžta, atskleisdamos savo proto kontrolę. Kiti, kaip Gibsonas, užsimena bendradarbiams apie tai, ką žino.

Pasaulinio elito kaltės įrodymai yra akivaizdūs ir jų vis daugėja.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2024/03/mel-gibson-global-elites-will-keep.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
29.10.2019 laikas 15:16 Receptai Greiti blynai skaniems pusryčiams

Pristatome jums greitų ir skanių pusryčių receptą. Blynai gaunasi labai apetitiški, o patinka ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Pusryčiai paprastai paruošiami, bet labai sotūs.

Skaityti daugiau

26.06.2019 laikas 18:49 Receptai Vištienos muštiniai
Keptuvėje įkaitiname aliejų. Iš dubenėlio su kiaušiniu imame vištieną, apvoliojame džiūvėsėliuose ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, gana trumpai. Vištienos muštinį patiekiame su virtais ryžiais arba bulvių...

Skaityti daugiau

25.03.2018 laikas 17:13 Receptai Liaudiški patarimai kaip gydytis juodaisiais serbentais

Receptai su juoduoju serbentu. Liaudiški patarimai kaip gydytis juodaisiais serbentais. Juodasis serbentas liaudies medicinoje, juodaisiais serbentais, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau