Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2024 » Kovo » 19

"Kate Middleton" pastebėta su "princu Williamu" apsilankiusi ūkio parduotuvėje

Nauja filmuota medžiaga kelia dar daugiau klausimų...

Pranešama, kad Velso princesė buvo pastebėta besišypsanti ir atrodanti atsipalaidavusi, laiminga ir sveika savaitgalį su vyru Williamu apsipirkinėjant.

Galbūt tiksliau būtų sakyti, kad buvo pastebėta pora, šiek tiek panaši į karališkąją porą....

Oficialių nuotraukų nepadaryta, tačiau, kaip teigiama, stebėtojai laikraščiui the Sun pasakojo, kad Velso princas ir princesė, stebėdami, kaip sportuoja jų trys vaikai, užsuko į Vindzore esančią ūkinę parduotuvę.

Galbūt šis tariamas pastebėjimas kai kuriems karališkosios šeimos atstovams suteiks paguodos, kad Middleton po operacijos sekasi gerai, tačiau taip pat atrodo, kad jis kelia dar daugiau klausimų.

42 metų princesė paskutinį kartą oficialiai buvo pastebėta Kalėdų dieną, kai dalyvavo bažnyčioje Sandringame (Sandringham), Anglijoje.

Kaip rašo laikraštis New York Post: "Middleton išvyką fiksuojančių nuotraukų trūkumas nepanaikina šnabždesių apie jos savijautą po sausio 17 d. suplanuotos pilvo operacijos.

Grįžusi namo po dvi savaites trukusios ligoninėje praleistos operacijos karališkoji ponia iš esmės nesirodė viešumoje ir nusprendė atsigauti savo namuose Adelaidės kotedže Vindzore (Adelaide Cottage).

Jai nesant viešumoje, įsitvirtino kelios sąmokslo teorijos, kurios tik sustiprėjo po to, kai ji paskelbė stipriai redaguotą Jungtinės Karalystės Motinos dienos nuotrauką, kuri sulaukė didžiųjų spaudos agentūrų "žūtbūtinio pranešimo".

Praėjusią savaitę vyresnieji Middleton darbuotojai teigė, kad pastarosiomis savaitėmis princesės nematė ir su ja nesikalbėjo, o apie jos sveikatos bėdas sužinojo tik po operacijos."

Ankščiau rašėme (Karališkas informatorius: Kate Middleton buvo nužudyta per 'iliuminatų kraujo aukojimą')

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
10.07.2019 laikas 21:39 Receptai – Patiekalai Nepaprastai skanūs abrikosai sirupe
Gaminame namuose skanius abrikosus sirupe. Abrikosai kruopščiai nuplaunami ir pašalinami kauliukai. Išspaudžiame pusės citrinos sultis. Laikykite vėsioje vietoje. Štai ir viskas! Mūsų abrikosai yra paruošti. Gero apetito!...

Skaityti daugiau

21.07.2018 laikas 09:32 Receptai – Patiekalai Džiovintos dilgėlių sėklos
Liaudies medicinoje naudojamos visos dilgėlės dalys: lapai, stiebai, šaknys, sėklos. Dilgėlių sėklos turi adaptogeninių savybių, padeda susidoroti su stresu, nuovargiu, endokrininių ligų problemomis, impotencija, skausmu inkstuos...

Skaityti daugiau

11.10.2019 laikas 07:20 Receptai – Patiekalai Kiaušiniais ir sūriu įdarytos orkaitėje keptos bulvės (video)

Bulves nuplaukite, subadykite šakute ir dėkite į 200°C įkaitintą orkaitę. Kepkite 30 – 40 minučių. Keptuvėje ant aliejaus apkepkite smulkiai pjaustytus svogūnus ir česnakus. Bulves dėkite atgal į orkaitę ir kepkite da...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau