Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2024 » Kovo » 16

Karališkas informatorius: Kate Middleton buvo nužudyta per 'iliuminatų kraujo aukojimą'

Royal informatorius: Kate Middleton buvo nužudyta

Velso princesė Kate Middleton (Kate Middleton) buvo nužudyta per iliuminatų kraujo auką, teigia geriausias princesės Dianos draugas, kuris taip pat atskleidė, kad ritualinis nužudymas buvo seniai suplanuotas kaip karališkosios šeimos tamsiųjų okultinių tradicijų dalis.

Tai, kad Kate bus nužudyta, jau daugelį metų buvo vieša britų aristokratijos paslaptis, teigia Christine Fitzgerald, kuri tvirtina, kad, kaip ir jos draugė princesė Diana, Middleton buvo kruopščiai parinkta aukos vaidmeniui dėl savo asmenybės ir kraujo linijos.

Britanijos ir viso pasaulio visuomenei reikalaujant, kad karališkoji šeima paskelbtų gyvybės įrodymus, moteris, kuri kadaise buvo geriausia Dianos draugė, ragina pasaulį prabilti apie tamsią tiesą apie Liuciferių Vindzoro rūmus.

Kaip aiškina Christine Fitzgerald, Middleton asmenybė ir kraujo linija puikiai tiko karališkosios ritualinės aukos vaidmeniui.

Pasak rūmų padėjėjų, Keitė visada noriai atliko savo vaidmenį remdama elito darbotvarkę.

Nuo tada, kai K. Middleton paskutinį kartą buvo pastebėta viešumoje, praėjo daugiau kaip 80 dienų. Nuo to laiko populiariojoje žiniasklaidoje buvo paskelbtos trys tariamos Velso princesės nuotraukos.

Karališkosios šeimos nelaimei, greitai paaiškėjo, kad visos trys šios nuotraukos yra padirbtos fotošopu.

Akimirką pagalvokite apie tai. Pirmoji suklastota nuotrauka sukėlė antraštes visame pasaulyje. Karališkoji šeima supranta, kiek spekuliacijų tai sukėlė. Kokiomis aplinkybėmis jie būtų reagavę į šį triukšmą ir išleidę antrą suklastotą nuotrauką?

...O paskui trečią?

Šiuo metu net CNN žiūrintys normalūs žmonės, manantys, kad Michelle Obama ir Brigitte Macron yra moteriškumo pavyzdžiai, supranta, kad karališkoji šeima ne visai skaidriai aiškina, kas čia vyksta.

Net "Guardian" žurnalistai įšoko į Kate Middleton tiesos šalininkų traukinį. 

Pripažinkime. Karališkoji šeima buvo įvaryta į kampą ir desperatiškai bando nuslėpti nusikaltimą. Pasak Fitzgeraldo, karalius Čarlzas ir karališkoji šeima supranta, kad negali pakartoti to paties triuko, kurį atliko su princese Diana, iš anksto žinojusia, kad jos gyvybei gresia rimtas pavojus.

Po Dianos mirties laikai pasikeitė ir žmonės prabudo. Didžiosios Britanijos karūna neišgyventų dar vienos ritualinės aukos, atliktos spaudos akivaizdoje vieno didžiausių Europos miestų gatvėse.

Vietoj to šį kartą karališkiesiems asmenims teko slėpti pėdsakus ir apsimesti, kad viskas gerai ir Velso princesė nebuvo rituališkai nužudyta pagal seną karališkąją okultinę tradiciją.

Tačiau žmonės kalba garsiai. Sudėliokime dėlionės gabalėlius.

Pasak rūmų padėjėjo, Kate Middleton pirmą kartą šių metų pradžioje buvo paguldyta į mediciniškai "sukeltą komą" po to, kai įprastinė pilvo operacija nepavyko.

Kieno sprendimu K. Middleton buvo įvesta koma? Pasak Concha Calleja, nuolatinės karališkosios žurnalistės, turinčios ryšių karališkuosiuose rūmuose, Concha Calleja, nurodymą davė ne pačios Middleton šeima, o karališkoji šeima.

Karališkoji šeima įnirtingai reagavo į šiuos teiginius, tačiau Calleja laikosi savo įvykių versijos ir teigia, kad pasitiki savo šaltiniu.

Ir ji nėra vienintelė, turinti informacijos iš vidaus, kuri patvirtina Christine Fitzgerald teiginius, kad Middleton yra mirusi, o bet kokia būsima Velso princesės versija, kurią pamatysime viešumoje, bus tik dvigubas kūnas, pasitelktas tam, kad britų visuomenė neatvertų akių, nesugriautų karališkųjų asmenų iš jų dramblio kaulo bokštų ir nepripažintų jų atsakomybės už nusikaltimus.

Netgi pagrindinė Jungtinės Karalystės žiniasklaida žino viešą Middleton mirties paslaptį.

Kas nusprendė šalia antraštės apie dingusius lavonus įdėti princo Viljamo ir jo dingusios žmonos nuotrauką? Tai padaryta sąmoningai. Tai pasąmoninė žinutė. Lėtas atskleidimas. Kaip visada, didžioji žiniasklaida elito vardu tyčiojasi iš visuomenės.

Pasaulio žmonėms sukilus prieš pasaulinio elito blogybes, jie vis labiau desperatiškai siekia užsitikrinti, kad išliks valdžioje ir pasieks savo tikslus. Karalius Karolis ir karališkoji šeima - ne išimtis.

Pasak Čarlzo, laikai tapo tokie beviltiški, kad globalistams reikia "milžiniškos karinio stiliaus kampanijos", kad būtų įgyvendinta Liuciferio darbotvarkė WEF.

Tai neturėtų stebinti, nes Čarlzas visą gyvenimą dirbo, kad įvestų Naująją pasaulio tvarką. Galų gale jis yra kilęs iš ilgos Europos tironų giminės.

Pasak NPR, 2011 m. interviu metu princas Čarlzas sakė: "Transilvanija yra mano kraujyje. Genealogija rodo, kad esu Vlado Imperatoriaus palikuonis, suprantate".

Jei reikia greitai atnaujinti istoriją: Vladas III, paprastai žinomas kaip Vladas Impaleris arba Vladas Drakula, buvo Valachijos (dabartinės Rumunijos) kunigaikštis. Pasak NBC, jo tėvas priėmė pavardę Dracul (reiškiančią drakoną), o tai reiškė, kad Vlado pavardė tapo Drakula, drakono sūnus.

Dabar Didžioji Britanija turi monarchą, kilusį iš tirono, kuris savo duoną mirkydavo savo nužudytų aukų kraujyje.

Tad galbūt nenuostabu, kad Čarlzas nužudė dvi Velso princeses. Juk tai žmogus, artimai draugavęs su ištvirkusiu Klausu Švabu (Klaus Schwab), kuris yra pasiūtas iš to paties išsigimusio audinio, kaip ir Čarlzas įpratęs laikyti draugus.

Čarlzas draugavo su garsiausiu Didžiosios Britanijos pedofilu Džimiu Savilu (Jimmy Savile), nuolat priimdavo jį karališkosiose valdose ir naudodavosi jo patarimais. Čarlzas net paprašė Savilo, kuris per dešimtmečius viešai prievartavo šimtus vaikų, būti princo Viljamo krikštatėviu.

Royal informatorius: Kate Middleton buvo nužudyta

Kokie šansai, kad Čarlzas ir Endriu yra geriausi draugai su garsiausiais savo kartos tarptautiniais pedofilais?

Kiek kartų šie atskleidimai gali būti nustumti į šalį ir paskelbti "atsitiktinumu"?

Dabar, kai Savile'as ir Mountbattenas jau mirę, o Čarlzo brolis Andrew nušalintas nuo pareigų fronte, Čarlzas skiria savo laiką globalistinei Naujosios pasaulio tvarkos vizijai įgyvendinti su visu su ja susijusiu antihumanišku blogiu.

Tačiau blogis tuo nesibaigia. Piramidės viršuje esantys asmenys negali nieko palikti atsitiktinumui, todėl, užuot pasikliovę vien pinigais, kad korumpuotų ir kontroliuotų politikus, lyderius, muzikantus, žinovus ir visus, turinčius didelę auditoriją, jie į aukštus valdžios postus skiria susikompromitavusius pedofilus ir atlieka ritualines okultines žmogžudystes savo valdovui Bafometui, kai tik žvėriui prireikia šviežio kraujo.

Tačiau žmonės prabunda ir reikalauja tiesos.

Dabar turime pranešimų, kad Middleton advokatas patvirtino, jog jos nebėra tarp gyvųjų, ir jis bus priverstas atskleisti tiesą, jei rūmai ir toliau žais savo liguistus iliuminatų žaidimus.

Žiūrėkite:

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2024/03/royal-insider-kate-middleton-was.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
31.07.2019 laikas 13:18 Receptai – Patiekalai Sūrio paplotėliai su kefyru keptuvėje
Sūrio paplotėliai su kefyru receptas. Pašildytą iki 38 laipsnių kefyrą supilti į dubenį, dėti cukrų, druską ir sodą, permaišyti, palikti 5 min. Sudėti smulkiai sutarkuotą sūrį kartu su miltais į kefyro masę, užminkyti tešlą, iš pr...

Skaityti daugiau

10.09.2018 laikas 09:17 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai nušalimams gydyti

Nušalimai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nušalimams gydyti, nušalimai, receptai nuo nušalimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kai...

Skaityti daugiau

25.07.2019 laikas 08:00 Receptai – Patiekalai Varškės tortas su apelsinais
Gaminame namuose. Varškės tortai ne pirmą sezoną yra populiarumo pike ir tai nestebina. Jie lengvi – gabalėlio nebus per daug užbaigiant pačią sočiausią puotą. Paprastai žymiai mažiau kaloringi nei tortai su sviestiniu kremu…O dar...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau