Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2024 » Kovo » 20

BBC žurnalistas prisipažino, kad karališkoji šeima naudoja Kate Middleton ‘antrininkę’

BBC žurnalistas prisipažino, kad karališkoji šeima naudoja Kate Middle

BBC reporterė Sonja McLaughlan patvirtino, kad moteris, kuri vaizdo įraše, kuriuo plačiai dalijosi didžioji žiniasklaida, neva buvo Kate Middleton, iš tikrųjų tai buvo "antrininkė".

Velso princesė, kurios nebuvimas viešajame gyvenime pastaraisiais mėnesiais sukėlė daug diskusijų dėl jos likimo, šeštadienį buvo užfiksuota besilankanti Vindzoro ūkio parduotuvėje.

Pirmadienio vakarą pasirodė vaizdo įrašas ir nuotraukos, kuriose, kaip teigiama, Kate kartu su Viljamu (William) apsipirkinėja netoli savo namų "Adelaide Cottage", tačiau greitai paaiškėjo, kad tai dar viena klastotė.

BBC sporto žurnalistė Sonja McLaughlan internete pakartojo šią teoriją, teigdama, kad šalia princo Viljamo apsipirkinėjantis asmuo buvo ne jo žmona, o jos antrininkė.

"Yahoo" pranešimas: Komentuodama vaizdo įrašą, kuriame naujausioje medžiagoje esantis asmuo lyginamas su ankstesnėmis princesės nuotraukomis, S. McLaughlan rašė: "Akivaizdu, kad tai ne Kate.

"Kai kurie laikraščiai apie tai praneša kaip apie faktą. Bet tai ne ji. Nesu sąmokslo teorijų šalininkė, bet viskas labai keista".

Ji pridūrė prie savo įrašo X:

BBC žurnalistas prisipažino, kad karališkoji šeima naudoja Kate Middle

Christopheris Bouzy (Christopher Bouzy), amerikiečių verslininkas, įkūręs "Twitter" analizės paslaugą, kuri seka dezinformaciją, neautentišką elgesį ir tikslinį priekabiavimą, pakurstė sąmokslo teorijų ugnį, suabejojęs princesės išvaizda.

Keliuose X tinkle paskelbtuose pranešimuose K. Bouzy teigė, kad Kate atrodė "gerokai kitaip" nei šio mėnesio pradžioje amerikiečių svetainėse paskelbtoje nutekintoje paparacių nuotraukoje, ir tvirtino, kad ji atrodė "jaunesnė, lieknesnė, aukštesnė ir greitesnė".

Jis pridūrė: "Mums buvo pasakyta, kad Kate sveiksta ir netrukus vėl pradės eiti karališkąsias pareigas.

"Tačiau naujausiame vaizdo įraše ji laiko maišelį ir sparčiai juda. Jei ji gali taip aktyviai veikti, kodėl ji dar negrįžo prie savo karališkųjų pareigų vykdymo?"

Kiti smerkė sąmokslo teorijas skleidžiančius asmenis ir siūlė palaikyti princesę bei jos šeimą. Kevinas Pietersenas (Kevin Pietersen), 43 metų buvęs Anglijos kapitonas, atmetė šias teorijas, kartu teigdamas, kad karališkąją porą mato "daugumą dienų", ir ragindamas žmones "palikti ją ir jos gražią šeimą ramybėje".

Pasitikėjimas karališkąja šeima išliko nepakitęs nepaisant internete sklandančių sąmokslo teorijų. YouGov apklausa parodė, kad dviejų trečdalių respondentų nuomonė apie Velso princesę nepasikeitė nuo tada, kai ji prisipažino fotošopu padariusi Motinos dienos nuotrauką.

Praėjusią savaitę penkios didžiausios pasaulio nuotraukų agentūros atšaukė Velso princesės su vaikais nuotrauką, kurią paskelbė Kensingtono rūmai, nes baiminosi, kad ja buvo "manipuliuojama".

Nuotraukoje, kurią Velso princas padarė Vindzore šios savaitės pradžioje, princesė po operacijos atrodė laiminga ir sveika. Tai buvo pirmoji paskelbta jos nuotrauka nuo Kalėdų.

Nuotrauka iš dalies buvo siekiama nuraminti visuomenę dėl jos sveikatos po to, kai ji kelias savaites praleido namuose, atsigavusi po sunkios pilvo operacijos.

Tačiau nuotraukų agentūros "Getty", "Associated Press", "Agence France-Presse", "Shutterstock" ir "Reuters" ją atšaukė, paskelbusios pranešimą "kill notice" ir sustabdžiusios nuotraukos platinimą.

"Atidžiau patikrinus paaiškėjo, kad šaltinis, gavęs nuotrauką, ja manipuliavo", - sakoma AP pranešime.

Pirmadienį "Getty Images" pranešė, kad antroji nuotrauka, kurioje karalienė Elžbieta II vaizduojama apsupta savo anūkų ir proanūkių, padaryta Velso princesės, buvo "skaitmeniniu būdu patobulinta".

Nuotrauką, darytą Balmorale 2022 m. rugpjūtį, "Getty Images" peržiūrėjo po to, kai princesė prisipažino, kad redagavo Motinos dienos nuotrauką, kurioje ji užfiksuota su trimis vaikais.

Bakingamo rūmai ją paskelbė praėjusių metų balandžio 21 d., minint mirusios karalienės 97-ąjį gimtadienį.

Atidžiai apžiūrėjus nuotrauką paaiškėjo keletas neatitikimų, įskaitant vertikalią liniją, kurioje nesutampa mirusios karalienės sijono tartanas.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.09.2019 laikas 20:06 Receptai Nuostabus pyragas su sūriu, kurį galima kepti kiekvieną dieną

Pasigaminkime skanų pyragą su sūriu. Receptas labai paprastas. Vaikai, šį pyragą mėgsta labiausiai!

Skaityti daugiau

13.07.2019 laikas 13:36 Receptai Gaminame namuose. Naminis plombyras
Tačiau problema tame, kad dabar prideda pernelyg daug įvairių chemikalų, dėl kurių plombyro skonis praktiškai dingsta. Naminį plombyrą pasigaminti bus nesunku. Yra labai geras receptas, kuriuo mes nusprendėme pasidalinti su jumis....

Skaityti daugiau

07.09.2018 laikas 08:54 Receptai Liaudiški patarimai Niežų gydymui

Niežai liaudies medicinoje, Niežai, liaudiškomis priemonėmis, patarimai nuo niežų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau