Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Kovo » 18

Vyrui svarbus jausmas, kurį jis jaučia šalia moters

Vyrui svarbus jausmas, kurį jis jaučia šalia moters

Kiekvienas vyras nori būti laimingas. Moters išvaizda gali būti pažinties priežastis, malonus balsas ir kitos išorinės privilegijos. Tačiau būtent būsena, kurią vyras patiria bendraudamas su moterimi, yra priežastis tęsti santykius. Žinote, kad 70 proc. vyrų tuokiasi dėl išvaizdos, tai yra skyrybų priežastis. O tos santuokos, kurios kuriamos vidiniu pagrindu, yra labai laimingos. Tai nereiškia, kad neturėtumėte rūpintis savimi. Rūpintis savimi ir būti gražiai moteriai labai svarbu, bet būtent vidinis užpildas suteikia laimės deimantą santykiuose.

Svarbu mokėti nuoširdžiai žavėtis žmonėmis, su kuriais bendraujate, būti viduje maloniems, labdaringiems.

Žmonės trokšta susižavėjimo, pripažinimo. Tai, kaip su jais elgiatės, perskaitoma visiškai nesąmoningai. Nuoširdaus požiūrio neįmanoma nuslėpti, jis jaučiamas.

Jei tikrai mokate dovanoti meilę ir švelnumą savo žmogui ir visiems, net sau - tai neįkainojama.

Tačiau tam svarbu išmokti nuoširdžiai mylėti žmones. Kad tai padarytumėte, turite pati tapti iš tiesų laiminga.

Meilė vyrams kyla iš vaikystės. Terapijoje galite uždaryti visus savo vaikystės poreikius, kad nustotumėte to tikėtis iš visų ir išmoktumėte dovanoti savo meilę, švelnumą ir grožį. Dovanoti savo laimę ir vis tiek likti patenkintai ir laimingai.

Kai terapijoje uždarote savo meilės, pripažinimo, susižavėjimo poreikius, tampate tyru šaltiniu, kurio energija neišsenka. Tai reiškia, kad suprantate žmonių silpnybes, jų trūkumus, dorybes, suprantate žmogaus prigimtį, kodėl jis yra toks, koks yra, kodėl jis elgiasi, mąsto, elgiasi taip, kaip elgiasi.

Turėdami šį gilų suvokimą, pradedate gyventi tik teikdami žmonėms laimę ir meilę. Su tokiu suvokimu ateina išmintis, gilus kiekvieno žmogaus žmogiškosios prigimties supratimas. Žmonės ima tiesti jums rankas, kad pasinertų į tyrą jūsų meilės šaltinį, kad nors truputį pabūtų jūsų erdvėje ir prisipildytų meilės.

Taip atsitinka tik tada, kai žinote, kaip pripildyti save laimės, kai esate pripildyti meilės. Neįmanoma to nepajusti - pradedate švytėti gerumu ir meile.

Tokios moters nepaleis nė vienas vyras. Tokią, kuri nuoširdžiai moka dovanoti meilę, pripažinimą, susižavėjimą, pripažinimą, supratimą ir meilę visa savo moteriška prigimtimi.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
25.09.2019 laikas 13:11 Receptai Trapios tešlos pyragėliai „Empanada“ su grybais
Skanūs su grybais pyragėliai, kurie nustebins, bet kokio skonio mylėtojus. Tai trapios tešlos pyragėliai „Empanada“ su grybais. Kaip pasigaminti žiūrėkite vaizdo įrašą. Skanaus!

Skaityti daugiau

25.08.2018 laikas 17:45 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo svaigulio

Svaigulys liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo svaigulio, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais.

...

Skaityti daugiau

24.10.2019 laikas 10:11 Receptai 3 Sveikų Košių Receptai
Košė yra lengvai pagaminamas patiekalas, tinkantis ir pusryčiams, ir vakarienei. Nors šis patiekalas daugeliui gerai pažįstamas ir mėgstamas, visgi apie košes dar yra ko pasimokyti – specialistų teigimu, net ir tokio sveiko maisto...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau