Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija » 2024 » Kovo » 26

2024 m. kovo 26 d. horoskopas: prognozės visiems zodiako ženklams

2024 m. kovo 26 d. horoskopas: prognozės visiems zodiako ženklams

Vakar buvo Mėnulio užtemimas, o diena prieš užtemimą ir diena po užtemimo (t. y. šiandien) prilygsta įtemptai užtemimo įtakai.

Šiandien bus šiek tiek lengvesnė diena nei vakar, tačiau įtempti aspektai ir toliau atakuos Mėnulį.

Mėnulis šiandien sudaro konjunkciją su žvaigžde Seginas. Ši žvaigždė suteikia subtilų intelektą, bet taip pat gudrumą, klastą, įžvalgumą, apsukrumą, patekimą į blogų žmonių įtaką. Ji pritraukia daug draugų, tačiau dauguma jų nepatikimi.

Klausykite žvaigždės Segino patarimų ir šiandien nedarykite klaidų.

2024 m. kovo 26 d. visiems Zodiako ženklams žada būti kupina įvykių ir permainų diena. Astrologinės prognozės leidžia pažvelgti į ateitį ir sužinoti, kas laukia kiekvieno iš mūsų šią dieną. Supraskime, kokias staigmenas mums paruošė žvaigždžių planeta.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Avinų ženklo atstovams kovo 26-oji bus aktyvių veiksmų ir naujos pradžios diena. Žvaigždės pataria nebijoti rizikuoti ir siekti savo tikslų. Galbūt šią dieną jums pavyks pasiekti reikšmingos pažangos versle.

Jautis (balandžio 20 - gegužės 20 d.)

Kovo 26 d. Jaučiai turėtų būti dėmesingi aplinkiniams žmonėms. Galimi konfliktai ir nesusipratimai, todėl geriau parodyti toleranciją ir santūrumą. Nepriimkite spontaniškų sprendimų, geriau viską pasverti.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Dvyniams kovo 26 d. bus palankus metas bendrauti ir plėsti savo socialinį ratą. Galite susipažinti su įdomiais žmonėmis arba gauti kvietimą į renginį, kuris jums bus labai svarbus.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Kovo 26 d. Vėžiai turėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Galite jaustis pavargę ar sergantys, todėl neturėtumėte savęs apkrauti darbais. Geriau skirkite laiko pailsėti ir atgauti jėgas.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Kovo 26 d. Liūtams patariama rodyti iniciatyvą ir pasitikėjimą savimi. Gali būti, kad turėsite svarbų renginį arba progą parodyti savo lyderystės įgūdžius. Nepraleiskite progos padaryti įspūdį aplinkiniams.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Mergelėms kovo 26 d. bus kūrybiškumo ir saviraiškos diena. Žvaigždės pataria nebijoti parodyti savo individualumo ir sekti savo pomėgiais. Šią dieną galite atrasti naują pomėgį ar aistrą.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Kovo 26 d. Svarstyklės turėtų būti atsargios spręsdamos finansinius klausimus. Galimos netikėtos išlaidos ar finansiniai sunkumai, todėl geriau būti pasiruošusiam tokiam įvykių posūkiui. Nereikėtų rizikuoti su pinigais.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Skorpionams kovo 26 d. bus savianalizės ir saviugdos diena. Gali būti, kad apmąstysite savo tikslus ir ateities planus. Geriausia skirti laiko sau ir pagalvoti apie savo norus bei poreikius.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Kovo 26 d. Šauliai turėtų būti atviri naujoms galimybėms. Galbūt prieš jus atsivers nauja perspektyva arba gausite kvietimą į įdomų renginį. Neturėtumėte atsisakyti naujų galimybių.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Ožiaragiams kovo 26-oji bus darbo su savimi ir savęs tobulinimo diena. Galite pajusti poreikį ką nors pakeisti savo gyvenime arba pradėti naują raidos etapą. Geriausia neatidėlioti to vėlesniam laikui.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Kovo 26 d. Vandeniai turėtų būti pasirengę netikėtiems įvykių posūkiams. Galite susidurti su nenumatytomis kliūtimis ar sunkumais, todėl geriau būti pasirengusiems bet kokiems pokyčiams. Nepanikuokite, bet veikite ryžtingai.

Žuvys (vasario 19 - kovo 20 d.)

Žuvims kovo 26 d. bus intuicijos ir vidinio supratimo diena. Galite pajusti ypatingą ryšį su jus supančiu pasauliu arba įgyti aiškumą kokiu nors svarbiu klausimu. Geriausia pasitikėti savo intuicija ir ja vadovautis.

Taigi 2024 m. kovo 26 d. kiekvienas Zodiako ženklas gali tikėtis savitos įvykių ir emocijų porcijos. Tegul ši diena visiems mums būna naujų atradimų ir galimybių metas!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.07.2019 laikas 13:13 Receptai “Bounty” – nekeptas varškės tortas
Nekepto varškės torto receptas.15 minučių, ir švelniausias desertas paruoštas! Išimti tortą iš formos, nuimti plėvelę ir galima gerti arbatą. Skanaus!

Skaityti daugiau

10.08.2019 laikas 13:07 Receptai Kopūstų sriubos receptas
Gaminame namuose. Paprasta kopūstų sriuba Kopūstą pjaustome siauromis juostelėmis, bulves ir pomidorą - kubeliai, morkas sutarkuojame stambia tarka, svogūną susmulkiname. Keptuvėje ištirpiname gabalėlį sviesto, pilame šlakelį al...

Skaityti daugiau

11.09.2019 laikas 20:18 Receptai Paprasčiausias ir sėkmingiausias naminės duonos receptas

Su kvapnia, traškia plutele, tikras skanumėlis. Skanios naminės duonos receptas gaminkite duoną patys namuose!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau