Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 11

Žmona savo rankomis sugriovė mūsų santuoką

Žmona savo rankomis sugriovė mūsų santuoką

Aš buvau vedęs beveik 6 metus. Mes vienu metu bandėme susilaukti vaiko, bet nepavyko.

Dabar aš net džiaugiuosi, kad mes neturime bendrų vaikų. Šiuo metu mes išsiskyrę. Tiesą sakant, daugiau vesti nebeturiu noro. Niekada!

Mes gyvenome kaip viena širdis ir siela. Buvo barnių, bet jie buvo tokie reti ir nereikšmingi, kad mūsų santuoką buvo galima pavadinti idealia.

O štai braškėti per siūles ji pradėjo tada, kai žmona susirado naują draugę, kuri buvo pamišusi dėl visų įmanomų mokymų, tobulinimosi ir savęs paieškų (ką tai bereikštų!)

Buvusi žmona smarkiai pasikeitė. Beveik kas vakarą mes pykomės. Žmona nustojo gaminti mudviem. Jei gamindavo maistą – būtinai įdėdavo šviežių pomidorų.

Aš labai alergiškas pomidorams. Kartą grįžau namo, o iš maisto tik daržovių salotos su pomidorais. Atsiguliau miegoti alkanas. Jei būčiau žinojęs, kad namie nėra man normalaus maisto – būčiau pakeliui ką nors nusipirkęs.

Jos atsikalbinėjimai buvo geležiniai: „tau reikia – tu ir daryk“. Man nesunku paruošti maisto ir įmesti skalbinius į skalbyklę. Bet negi tai normalūs sutuoktinių santykiai?! Supratau, kad žmona manęs nebemyli… O gal ir niekada nemylėjo.

Dabar su sutuoktine nebevalgome kartu. Nustojome bendrauti. Paskui supratau, kad nenoriu grįžti į namus, kur sėdi ji… Pikta, egoistiška ir su nuolatinėmis priekabėmis.

Atpalaiduojantis krioklio garsas: Kvapą gniaužiantys vaizdai ir krioklio garsas aukštai kalnuose. Atpalaiduojantis baltasis triukšmas ilgam ir ramiam miegui skambant vandeniui.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.11.2017 laikas 13:10 Receptai Paprastoji takažolė vaisingumui skatinti
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Vaisingumas. Ingredientai: Džiovinta takažolė, Verdančio vandens

Skaityti daugiau

24.11.2019 laikas 08:36 Receptai Makaronai Su Mėsa Ir Daržovėmis, Be Virimo

Greitas patiekalas. Skanūs makaronai pietums. Makaronai su mėsa ir daržovėmis. Kitą dieną jei nesuvalgote makaronai išlieka nesusilietę, atskirti vienas nuo kito ir tokie pat skanūs, tereikia juos pašildyti.

...

Skaityti daugiau

26.08.2018 laikas 17:15 Receptai Vaistažolių mišiniai esant sąnarių skausmams
Sanarių skausmai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai esant sąnarių skausmams, receptai nuo sąnarių skausmo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomi...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau