Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Balandžio » 12

Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus

Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus

Trumpai: Ronas DeSantis pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Greitai: 

  • Floridos gubernatorius Ronas DeSantis pasirašė keletą įstatymų projektų, kuriais siekiama apsaugoti vaikus nuo vadinamųjų "internetinių grobuonių", skatinančių nepilnamečius įsitraukti į intymias pažintis (sekstingą).
  • Dokumentu sukuriama dotacijų programa, pagal kurią bus finansuojamos teisėsaugos operacijos, skirtos pedofilams gaudyti.

Svarbu: 

  1. Be to, pagal kitą DeSančio pasirašytą įstatymą, suaugusiam asmeniui, kuris nepilnamečiui išsiųs seksualinio pobūdžio žinutę, bus pareikšti kaltinimai dėl 3-iojo laipsnio nusikaltimo.
  2. Atkreipkite dėmesį, kad suaugusiajam vis tiek bus pateikti kaltinimai, net jei paauglys jį apgavo sakydamas, kad yra pilnametis.
  3. Vaiko žodžiai, nepriklausomai nuo jo amžiaus, dabar pripažįstami įrodymais.
  4. Kitais įstatymų projektais taip pat griežtinamos bausmės už seksualinius nusikaltimus prieš vaikus, įskaitant vaikų pornografijos laikymą, ir apsunkinamas anksčiau už šiuos nusikaltimus nuteistų asmenų gyvenimas.

Šaltinis: gubernatorius Ron DeSantis

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
10.06.2019 laikas 16:29 Receptai Trapių žagarėlių receptas
Trapių žagarėlių receptas. Pasigaminkime skanius žagarėlius. Labai paprastas, greitai pagaminamų, skanių, trapių žagarėlių receptas.

Skaityti daugiau

31.07.2019 laikas 13:18 Receptai Sūrio paplotėliai su kefyru keptuvėje
Sūrio paplotėliai su kefyru receptas. Pašildytą iki 38 laipsnių kefyrą supilti į dubenį, dėti cukrų, druską ir sodą, permaišyti, palikti 5 min. Sudėti smulkiai sutarkuotą sūrį kartu su miltais į kefyro masę, užminkyti tešlą, iš pr...

Skaityti daugiau

25.08.2019 laikas 12:01 Receptai Karališkas tortas. Be miltų!

Paprastas skaniausio, Karališko torto receptas. Be gramo miltų! Kartą paragavę “Karališko torto” kito deserto nebenorėsite!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau